Премини към съдържанието
Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

преди 12 часа, attj написа:

............отивай да си търсиш  в западна Украйна  някоя заблудена като теб украинка!

:offtopic_s:

Недей така с лошо. Ще му окраде всичко и ще остане дори без долно бельо. Това важи и за рускините де....мани , мани. Българка да си търси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, attj написа:

Защо особено интелигентните бандеровци с преврата си  докараха руснаците в източна Украйна до национално-освободителна борба? 

Лъжа. Питай терориста ви Игор Стрелков, който след Крим  рашистите го пратиха в Донбас и бе воененминистър.

За ен-ти път ти напомням НЕГОВИТЕ, а не някакви бандеровски , украински или други думи :)

- От 4-5 млн население, не може да намери 1 000 доброволеца.

Толкова за глупостите ти за "националноосвободителна борба" :laughing5:

Относно Майдана - това е вътрешна работа на Украйна, и както знаеш  бе много месечен протест, почти година срещу олигарха Янукович, отказващ евроинтеграция, реформи в икономиката и борба с корупцията.

С украинките имам отлични отношения, както и с рускините. Но както всеки път - като почнеш да се гърчиш, започваш с личностни простотии.

Мен въобще не ме интересува кой българин и къде те клати :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И  по кой закон и по коя конституция е проведен Майдана?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По правото на хората да протестират.По правото което и ние изритахме червенотурските управление /няколко пъти/  предсрочно и провеждахме предсрочни избори. Но дори това не е най важното. Майдана никога не е бил против руснаците или когото и било етнос.Майдана бе в Киев , не в Донбас или Крим. Последните бяха превзети , като "измислиха" повод за това - Майдана.

В Румъния не само изритаха , но и разстреляха Чаушеску.Ауууу... Путин , введи войска !

да напомня и че Янукочвич пък написа писмо с молба към Путлер да вкара войски в Украйна.

Абсолютен предател..

Да напомня и че повечето беркутовци, стреляли на Майдана, сега са приютени в Москва.Някои от проруските  милиционери, помагащи на руснаците да направят провокациите в Одеса, също са избягали в Москва Защо ?

И този https://gordonua.com/news/localnews/klyuchevoy-figurant-dela-o-tragedii-v-odesse-2-maya-2014-goda-fuchedzhi-poluchil-grazhdanstvo-rossii-199351.html

Защо Москва не ги предава на правосъдието ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Янукович трябваше да има куража да разпръсне със сила Майдана и да насрочи предсрочни избори - тогава нямаше да има гражданска война.   Сега какво става - 

Украйна непременно ще си върне Донбас и Крим. Това обяви бившият премиер на страната Юлия Тимошенко при кандидатирането си за президент на страната. Тимошенко обяви кандидатурата си пред около 10 хиляди привърженици на партията „Отечество“ с обвинения срещу Русия и настоящия президент Петро Порошенко.

„Кремъл има интерес в Украйна да царят хаос, корупция и бедност, с една дума - разруха. А днешната украинска власт прави всичко, за да постигне това. Именно затова сегашната власт е ръката на Кремъл - слуга на Москва“, заяви Тимошенко, цитирана от БНР.

Според допитванията Юлия Тимошенко, която заемаше премиерския пост между 2007 и 2010 година, има доверието на едва 16 процента от украинците, но това е достатъчно, за да я направи фаворит в президентските избори на 31 март.    

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, attj написа:

има доверието на едва 16 процента от украинците, но това е достатъчно, за да я направи фаворит

Успех ! :bye1:

преди 7 часа, attj написа:

Янукович трябваше да има куража да разпръсне със сила Майдана и да насрочи предсрочни избори - тогава нямаше да има гражданска война.

Е да де. Опита се. Разстреля 100-на човека на площада . И после беркутовците му избягаха в Москва .

Предсрочни избори ??? що за нонсенс ?? Та  той така се бе вкопчил че единственото му желание след ГОДИНА протести на Майдана , бе как да удържи властта. Никакви предсрочни избори не са му и минавали през главата.

И както ти цитирах - искаше не предсрочни избори, а вкарване на войски от Путлер ! Тъпанара изпратил писма не само на Путлер , но и до други държави . Така че абсолютно за никакви избори не е ставало въпрос.

То затова и избяга най позорно , чрез организирано от Путлер , бягство . Описано не от мен, а от самия Путлер във филма "пътя към родината" .

"Гражданска война" ?? :)  Отново ти повтарям че никога не е имало такава. Имаше вкарване на войски от Путлер в Крим, после и в Донбас.

И че от 4-5 млн население , рашистите не могат да намерят 1000 доброволеца за тази "гражданска война" :)  Точка по въпроса за "национално освободителна война, за гражданска война" и подобни глупости.

Цитирам само рашистки и сепаратистки ДНР-овски източници  :)

Капиш ?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Некапещият Миро кога ще обясни защо протестите на АнтиМайдана са обявени за мероприятия на терористи? И  по кой закон и по коя конституция е проведен Майдана? Ама май нищо не му  е ясно... Дай и на радиоточката да си папагали...Юлия Тимошенко ще докара държавата си до още по-голяма и крива круша - ако замести Потрошенко.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.