Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

... 

Така е... мен обаче ми е забавно колко още могат да се оплетат в сосбтвените си кълчища по горните фенове на сепаратистите терористи.. сега пък ще се грижат /оправдават сепаратизма/  със  "щастието и усещанията за свобода на всеки който почувства такава нужда" ...   :) :) 

т.е. ето и сега имат повод - тия дни се дискутираше регионалните програми на турски език на БНР за Кърджали . Като гледам такива са първи защитници на горкото нещастно турчеещо се българско население , техните усещания и скАла на щастие.

До къде ще стигнете се питам ?  до това което говори турския дипломат ли ? 

...

Оплитане няма! Забрави ли хронологията на събитията. За автономии в България пръв заговори ти! А след твоите сондажи, случайно се появи и турския дипломат. Никак не е странно това съвпадение. Ръчкате с приказките си в една и съща купчина с нечистотии и си се забавлявате. Както се видя, няма да я бъде тая дълго да си разпространявате престъпните провокации. Дипломата го хванаха, ти си наред!

Значи утре турците, помаците или каквито там се водят като се почувстват, че не са щастливи дай да тръгнат да си подсигуряват свободата както е възможно. А по форумуте ще си наслагаме аватари на Ердоган и ще обясняваме как помага на хората

Айде още един кандидат провокатор. Слагай си Ердоган щом те привлича, нас не ни забърквай в такива истории...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

3561

• attj

1920

• Тoни

870

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не се напъвай! Ти си единствения говорил за такива процеси у нас в България! Факт! Никой друг от темата, нито ги иска в България - нито ги подкрепя! Твоите аналогии, са си изградени и валидни само в и

Автономията на Донбас е абсолютно задължителна - за да свърши войната и да няма повече ненужно пострадали.   Ако войната продължи още -  много  жалко за Украйна и за националистите им!  С бедност и ми

Публикувани изображения

Оплитане няма! Забрави ли хронологията на събитията. За автономии в България пръв заговори ти! А след твоите сондажи, случайно се появи и турския дипломат. Никак не е странно това съвпадение. Ръчкате с приказките си в една и съща купчина с нечистотии и си се забавлявате. Както се видя, няма да я бъде тая дълго да си разпространявате престъпните провокации. Дипломата го хванаха, ти си наред!

Айде още един кандидат провокатор. Слагай си Ердоган щом те привлича, нас не ни забърквай в такива истории...

https://www.kaldata.com/forums/topic/245290-нов-майдан-изригна-в-киев-с-мощна-експлозия-пред/?p=3205079

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 Ръчкате с приказките си в една и съща купчина с нечистотии и си се забавлявате. Както се видя, няма да я бъде тая дълго да си разпространявате престъпните провокации. 

Именно това го правите вие, путинската клика.

Именно това са престъпни провокации - да подкрепяш престъпни анексии, незаконни военни формирования, незаконна агресия на една  държава в друга, нейната  измислена фейкова пропаганда за дестабилизация,  незаконен въоръжен сепаратизъм и рязане на граници.

Все неща на които именно аз съм опонент.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно това го правите вие, путинската клика.

...

Почна много невъздържано да пишеш ми се струва. Попридържай си квалификациите! От мен, думичка за Путин да си чул в обосновките ми? Ти го тикаш навсякъде, с мисъл и без мисъл, а след това ние сме ти били виновни. Накрая ще излезе, че действаш на принципа, че няма лоша реклама и го черниш, за да му вдигнеш имиджа. Аз няма да те спирам де. Ти си дерзай по твоите планове.

...

Именно това са престъпни провокации - да подкрепяш престъпни анексии, незаконни военни формирования, незаконна агресия на една държава в друга, нейната измислена фейкова пропаганда за дестабилизация, незаконен въоръжен сепаратизъм и рязане на граници.

Сбъркал си адресата, да ти изсипа ли един куп лично твои постове, в които лично ти сондираш възможността за образуване на автономно формирование, наречено от теб Новоосмания, на територията на Република България? Много ли ги искаш такива примери или само един ще ти е достатъчен да си припомниш, че ти, само ти и точно ти предлагаше, същите тези мръсни провокации, които предложи и турския дипломат за Кърджалийска област? Излиза, че ти умишлено дестабилизираш положението в България, предлагайки незаконна агресия на една държава в друга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неоспоримия факт е, че тези хора повече не са щастливи с живота си в Украйна и правят всичко възможно да подсигурят свободата си.

защо да не те занимавам, сам си противоречиш. Ако утре турците тръгнат да се цепят ти ще ги оправдаваш ли с такива измишльотини, че не били щастливи и затова го правят?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо да не те занимавам, сам си противоречиш. Ако утре турците тръгнат да се цепят ти ще ги оправдаваш ли с такива измишльотини, че не били щастливи и затова го правят?

Противоречиш си ти. Ето цитирам твои думи:

Значи утре турците, помаците или каквито там се водят като се почувстват, че не са щастливи дай да тръгнат да си подсигуряват свободата както е възможно. А по форумуте ще си наслагаме аватари на Ердоган и ще обясняваме как помага на хората

Ти изявяваш желание да си слагаш Ердоган за аватар! Защо аз да ти наливам акъл и да те спирам?

П.П. Аз не съм съдия та да оправдавам чужди действия. Всеки е персонално отговорен за тях и всеки си носи кръста. Задача на държавата е да си държи гражданите доволни и щастливи. Ако не успява - започват трусове. Проверено и потвърдено нееднократно за последните 6 хилядолетия позната история, а сигурно и преди това. Зависимостта на тези процеси от нашите сантименти е нулева! Хайде сега, пак си задай дълбокия въпрос та да ме хванеш още веднъж в двоен стандарт. А аз пак, ще ти кажа, когато някой е решил да си слага главата в торбата и да се хваща за пушката, решението му последно ще зависи от това дали аз оправдавам действията му или не! Сиреч, аз вина за тях нямам. Осъзнаването и споделянето на причините довели до това, не ме прави добър или лош, а просто вестоносец. Въпреки, че няма да ми хареса и няма да одобря такова развитие на събитията, в което турските малцинства у нас може да поискат автономия, аз пак няма да съм приложил двоен стандарт. Ще знам, че нашата държава някъде е сбъркала. Въпреки това, докато физическото ми състояние позволява, по силата на дълга и на клетвата си, аз ще застана да защитавам позицията на същата тази държава!

Други "подвеждащи" въпроси има ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, това голям страх турците да не се отцепели ... Абе след толкова години все още се чудя, как хората могат да имат толкова голям комплекс и такъв страх....  Не знам друга страна ( е освен една скоро създадена в близкия изток, няма и 70 години държава ) където комплексите че другите могат еди какво си да ги тресе толкова ....и да се мъчат да всяват това като едва ли не императив че ще се случи ....

И да сравняват по най тъп начин нещата тук, там и еди къде си , с положението  в Украйна например.... Да, общи признаци има, но общите признаци не правят магарето и прасето еднакви например...

П.С И гарвана сто пъти повтори, за да се стигне до нещо подобно, значи нещо извътре не е наред и вече не се трае... Никой не си слага главата в торбата от хубаво.... да, емоциите на тълпи и прочие може да се манипулират, но като цяло, трябва и вътрешни причини... като например действията на разни фашизирани десни сектори и радикали които подтикнаха Донбас да възстане ...

П.П.С И последно вместо да мислят такива комплексари, че единението прави силата, те мислят разбираш ли, как те другите са виновни за еди какво си, за еди що си, и как не трябва да им се позволява еди какво си, защото разбираш ли, те ставали много, и скоро разбираш ли, щели те да управляват или преобладават .... Да държиш цели групи население например далеч от власт и управление, ( като в Изсраел например ) само защото не са от твоята група и общност не води до добро... Да всяваш постоянно някакив дрязги и редовно да ревеш че те са други , не води до добро... запомнете го това, и точно тези ревящи за това, се бият в гърдите и посочват патриоти революционери ( като Левски ) за свои кумири без дори да вникват изобщо как са мислели тези герои, загинали заради тях....

Ето такова отношение беше една от главните причини да се махна от Бг... Дето викаха едни познати , абе хубаво момче си, ама турче... демек, цък цък, ама язък, не си от нашите, сори ....А най голямата глупост, държавата е наша, ако не ти харесва, куфарите и Турция... Мдам, укропите по този начин викаха и за руснаците, и какво се получи, Крим си хвана куфарите и е в РФ, а ДНР и ЛНР ще са или независими , или и те част от РФ...И останаха същите дето ревяха куфари вокзал Москва, с пръст в уста и ревове че видите ли, нее, то Крим бил техен... Крим е на населението което живее там, не на укропа от галиция или франко незнам каква си област ...

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Противоречиш си ти. Ето цитирам твои думи:

Ти изявяваш желание да си слагаш Ердоган за аватар! Защо аз да ти наливам акъл и да те спирам?

П.П. Аз не съм съдия та да оправдавам чужди действия. Всеки е персонално отговорен за тях и всеки си носи кръста. Задача на държавата е да си държи гражданите доволни и щастливи. Ако не успява - започват трусове. Проверено и потвърдено нееднократно за последните 6 хилядолетия позната история, а сигурно и преди това. Зависимостта на тези процеси от нашите сантименти е нулева! Хайде сега, пак си задай дълбокия въпрос та да ме хванеш още веднъж в двоен стандарт. А аз пак, ще ти кажа, когато някой е решил да си слага главата в торбата и да се хваща за пушката, решението му последно ще зависи от това дали аз оправдавам действията му или не! Сиреч, аз вина за тях нямам. Осъзнаването и споделянето на причините довели до това, не ме прави добър или лош, а просто вестоносец. Въпреки, че няма да ми хареса и няма да одобря такова развитие на събитията, в което турските малцинства у нас може да поискат автономия, аз пак няма да съм приложил двоен стандарт. Ще знам, че нашата държава някъде е сбъркала. Въпреки това, докато физическото ми състояние позволява, по силата на дълга и на клетвата си, аз ще застана да защитавам позицията на същата тази държава!

Други "подвеждащи" въпроси има ли?

един последен, как успя с толкова думи да не кажеш нищо съществено? Някаква графомания те тресе явно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трола и новият му другар, доста има да почетат. Ама акъл няма, да разберат разликите между Украйна и България. ;)   Украйна, една измислена държава, създадена от подарени или отстъпени територии, барабар с населението. Имат ли достаъчно гънки, да разберат какво означава това? Но ще помоля колегите, да не превъзнасят платения трол, че едва ли не заради неговите глупости, някакъв дипломат бил в Кърджали. В Родопите, винаги са живеели и живеят българи /без значение каква религия имат/. И от нас зависи, всички те да продължават да се чувстват българи и част от държавата и народа. А платения лъжлив трол и новата звезда, да си лъжат колкото искат. Платено им е. :ph34r: И още нещо, дето лишените т гънки хора, не разбират. Ако тези хора, живеещи в Родопите, искаха да правят нещо, до сега щеше да стане. Имат достатъчно примери, в по-близки до нас държави. Където и до сега, не могат да живеят заедно, след кървавите войни от 90-те. Та викам, трола да спре с манипулациите си. Че и без това, е доста жалък.

П.П Темата е за Украйна. А на трола му свършила опорните точки /или го уволниха поради некомпетентност/.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П Темата е за Украйна. А на трола му свършила опорните точки /или го уволниха поради некомпетентност/.

Вече не е нужно да му чета мненията. Върти се като развалена плоча. Врочем Майдана в Украйна е отложен за в бъдеще и темата е изчерпана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Почна много невъздържано да пишеш ми се струва. Попридържай си квалификациите! От мен, думичка за Путин да си чул в обосновките ми? Ти го тикаш навсякъде, с мисъл и без мисъл, а след това ние сме ти били виновни.

Какво невъздържано видя във... ще се повторя... :

"Именно това го правите вие, путинската клика."

Че и ме заплашва завалията  едва ли не.. :) :)

:)

Отговора съм го давал многократно защо споменавам Путин - Просто защото конфликта на Донбас приключва когато именно той изведе кадровите си войски и спре  мащабната военна издръжка и всякакъв друг вид логистика към сепаратистите терористи.

да ти изсипа ли един куп лично твои постове, в които лично ти сондираш възможността за образуване на автономно формирование, наречено от теб Новоосмания, на територията на Република България?

Ама кръв пикаете да извъртите думите ми :)

Давай , цитиррай ме, аз дори ще ти помогна и още повече ще ви напомням тези примери за да осъзнаете какви принципи защитавате .

За 1001 път повтарям че сравненията ми бяха всеки път, и ще бъдат такива за в бъдеще именно в отговор на твърденията и пропагандата която путинската клика ръси тук на поразия.

Повтарям - всеки път ще ви припомням тези сравнения, защото това е неморално, античовешко  да се подкрепят терористи сепаратисти, особенно в ситуацията с Украйна.

И виждам че глътнахте тотално езиците и се спряхте с простотиите за новорусии , и т.н. 

Значи съм прав.

Остана още един индивид който ръси  в същия стил старите сепаратистки призиви как Украйна била измислена държава.. Аз и на това давах примери с още една камара държави които ако се погледне в сравнение са мнооого далеч да бъдат държави, АКО приемем че Украйна не е .

Ето - това са  нагледните примери за антидържавна , незаконна дейност с призиви за цепене, за ревизиране на граници , за симпатизиране на чужд тероризъм , целящ дестабилизация на една държава.

И пак ще се повторя - като гледам единствено аз съм опозиция на тези сепаратистки незаконни терористични призиви.

Колкото и да извъртате думите ми , в стил " кой ми ака в гащите" .... гащите са си ВАШИ , не мои.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мдам, укропите по този начин викаха и за руснаците, и какво се получи, Крим си хвана куфарите и е в РФ, а ДНР и ЛНР ще са или независими , или и те част от РФ...

Крим не си хвана никакви куфари , а го превзеха чрез мащабна военна спец операцияи анексираха го незаконно  , и за "парлама" проведоха референдум под дулата на автоматите.

Плюс насилствено събрани в местния парламент депутати , които приеха декларация за присъединяване към РФ.

Всичко това не го казвам аз, а е описано много пъти, включително и във прословутия ваш любим пропаганден руски филм за Крим. :)

ДНТ и ЛНР никога не са искали да са независими.

В момента на обявяване на независимост, приеха и декларация за присъединяване към РФ... само дето .. упс.. РФ не ги иска нещо... 

Трезво погледнато , ще се получи нещо като грузински сценарий.

Вече го бях споменал преди , и само ще напомня :

И в момента никой по света не е признал Южна Осетия, Абхазия, освен РФ. 

А РФ проведе и там преди 10 г. блестяща акция по дефакто анексиране - раздаде руски паспорти на кавказци , които хем никога не са имали нищо общо с руския етност, нито е имало практика да им се дават руско гражданство .

И ето - с паспортите изведнъж сеполучи че в Грузия има руско население, с руско гражданство , което трябва да се защити.

Айде юруш военна операция /мироопазваща разбира се/ - и в резултат имаме геноцид , но не над осетинци, а над грузински села, които буквално са изравнени със земята, имаме отцепени региони, които са си такива и до ден днешен.

Та.. поменйки историята, миля че на Донбас всичко ще е почти същото ... нито Крим няма да се върне , нито Донбас ще се успокои и върне в границите на Украйна.

После не се чудете защо РФ не граничи с приятели, и защо всички съседи я мразят.

Другия прекрасен пример който споменах е с Чечня - изведнъж тези които колеха десетилетия руски войничета, се оказаха първи приятели на Путин.. фокус бокус ? мнеее.. просто  той ги купи .

56 млрд бюджет със 52млрд руска субсидия.

Като се замисля.. защо и нас не ни купи някой ей така.. и да ни покрива  от въздуха над 90 % от бюджета ?

супер , нали ? 

А да.. относно споменаването ника на Ердоган ... 

хехе - ей го на един си е сложил Путин за аватар.

За мен това е еднакво извратено - дали ще си с аватар на Ердоган, на Путин, на Хитлер.. все антибългарски символи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестират хората! Така и трябва!

Не са доволни  и не желаят да се даде повече автономия на източните области.

Интересно звучи нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж ти! Това да не е някаква манипулация и дезинформация? :D

Как мнението придобива съвсем различен смисъл. Напълно в духа на Минските договорености.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Или пак ще кажеш че съм зациклил век или повече назад...

да.

Спрямо темата някои са зациклили на възстановяване на бивша царска губерния... така че.. много са тези които са зациклили тук... :) 

И защо само за една.. ама както и да е.. преповтарям отдавна воден разговор... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, недей да ни преповтаряш разговорите, които водиш с някой или дори няколко в главата си. Ние не сме психолози тук и не раздаваме жълти книжки, нито свидетелства по ТЕЛК.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, недей да ни преповтаряш разговорите, които водиш с някой или дори няколко в главата си. Ние не сме психолози тук и не раздаваме жълти книжки, нито свидетелства по ТЕЛК.

Тц.. не са в главата ми, а в 5 заключени по вина на путинската  клика с техния гаменски език и пропаганда на лъжи.

О, май и ти си в кюпа..  ама по друга причина - ти участваш само да се заяждаш. По твои собствени признания :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш предвид заключени акаунти в други форуми където си тролил ли? Може да са били твърде несвободни форуми, като за твоите нужди :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш предвид заключени акаунти в други форуми където си тролил ли? Може да са били твърде несвободни форуми, като за твоите нужди :D

Тц

Нямам заключени акаунти, но и това съм го обяснявал.. а ти си тролиш и заяждаш както винаги :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трола не може да не излъже. :ph34r:  Нямал заключен профил. Този профил, от bmw форума, сифурно е на дядо Коледа. :ph34r:

https://www.kaldata.com/forums/topic/239908-политическите-троли-пропагандатори-из-форумит/?p=3191061

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване