Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

преди 13 минути, miro20 написа:

Между другото, "орда от орки" , като сленг,  е въведено не за украинците, а като определение на путинските безмозъчни  "вежливи човечета" пратени да избиват православни украинци.

Това не е подарък на Хрушчов

Точно орда от орки, урки, западни неонацистки укра. фенове на Бандера или Бендера или Блиндира. За тях става въпрос.

Не е подарък на Хрущов както се пробваш да ми изопачиш Думите а подарък от Хрущёв, Никита Сергеевич

, който е бил тогава Съветското ръководство или го е оглавявал или е бил начело като първи секретар на ЦК на КПСС, разбирай го както искаш. Но факта е, че от 1953 до 1964 управлява той или прави всички възможно за да управлява и подарява Крим на Украйна.  Сиреч, украинец е начело на СССР и дава на Украинската ССР един полуостров, толкова ли е трудно да го асимилираш това.

За това ти казвам че нямат кой знае какви права върху полуострова. Нито исторически, нито по състав на населението нито като провеждана политика, нито икономически. Никакви общо взето, но много хора ще се радват да видят какво ще стане ако Потрошенко продължава с малоумната си политика и раздроби страната си на части и предизвика истинска война. Кои области ще се присъединят към РФ, а кои ще са независими малки страни това вече е работа на местното население, а не наша.

Редактирано от サムライオートバイ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

3561

• attj

1920

• Тoни

870

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не се напъвай! Ти си единствения говорил за такива процеси у нас в България! Факт! Никой друг от темата, нито ги иска в България - нито ги подкрепя! Твоите аналогии, са си изградени и валидни само в и

Автономията на Донбас е абсолютно задължителна - за да свърши войната и да няма повече ненужно пострадали.   Ако войната продължи още -  много  жалко за Украйна и за националистите им!  С бедност и ми

Публикувани изображения

преди 9 минути, miro20 написа:

Не е нужно да се "кефя" на който и да е, за да си съставям що годе обективно мнение за нещата които виждам..

верно е що годе ама само  от едната гледна точка -на сайтовете които посещаваш-гугъл-фейсбук.В Сащ ще спечели хилари нали ? Виж как мислим еднакво и обективно и се чудиш сега той как знае какво мисля  как го направи...сигурно е от руските хакери- влезнал ми е в компютъра всичко знае за мен  ...

преди 14 минути, miro20 написа:

Това не е подарък на Хрушчов

украинец ли е ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, サムライオートバイ написа:

толкова ли е трудно да го асимилираш това.

Толкова ли е трудно да асимилираш че това е решение на президиума на върховния съвет на СССР, подписано от Ворошилов ?

Което решение е прието с ентусиазъм и одобрение от трудещите се в Крим ... и т.н.. :)

Пробелма е че нямаше абсолютно никаква педпоставка за военната агресия срещу Украйна, и хилядите тиражирани простотии на дезинформационната машина.

Когато започна военната анексия, абсолютно всички бяха изненадани. И международната общност  , и самите кримчани . Никой не се е оплаквал от "зверства на украинци" , а просто се чудеха.. какво става ? и какви са тези "вежливи необозначени человечики" ?

Две години след тези събития се доказа всичката тази фалшива дезинформационна пропаганда.

преди 10 минути, サムライオートバイ написа:

ако Потрошенко продължава с малоумната си политика и раздроби страната си на части и предизвика истинска война

Порошнко и всички останали се чудят как да опазят народа си и страната си от поредна спирала путинска агресия.

Неубедителния кримски диверсионен скандал, повече от очевидно е че бе част от този сценарий.

За радост , путинските служби не бяха убедителни .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Неубедителния кримски диверсионен скандал, повече от очевидно е че бе част от този сценарий.

Извинявам се много, но Русия не е Украйна. Крим е Русия вече. Има двама убити руски военнослужащи. При незаконно преминаване на границата се надявам другият път да няма жертви от страна на РФ. Колкото до този "сценарий" при следваща правокация и проба как е границата и Крим се надявам да паркират танковете на няколко стотин километра вътре в Украйна руснаците и да приключат вече с този конфликт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

Толкова ли е трудно да асимилираш че това е решение на президиума на върховния съвет на СССР, подписано от Ворошилов ?

Което решение е прието с ентусиазъм и одобрение от трудещите се в Крим ... и т.н.. :)

Пробелма е че нямаше абсолютно никаква педпоставка за военната агресия срещу Украйна, и хилядите тиражирани простотии на дезинформационната машина.

Когато започна военната анексия, абсолютно всички бяха изненадани. И международната общност  , и самите кримчани . Никой не се е оплаквал от "зверства на украинци" , а просто се чудеха.. какво става ? и какви са тези "вежливи необозначени человечики" ?

Две години след тези събития се доказа всичката тази фалшива дезинформационна пропаганда.

Порошнко и всички останали се чудят как да опазят народа си и страната си от поредна спирала путинска агресия.

Всички са се радвали на присъединяването на Крим към Украйна? Не ти ли мирише на съветска пропаганда? Щото ти надушваш такива работи, ама нещо си си заврял главата в пясъка:)

преди 20 минути, miro20 написа:

Всички са се радвали на присъединяването на Крим към Украйна? Не ти ли мирише на съветска пропаганда? Щото ти надушваш такива работи, ама нещо си си заврял главата в пясъка:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, karadzha написа:

В края на март 1954 г. в Киев се провежда XVIII конгрес на КПУ. В доклада си първият секретар на Кримския областен комитет Д. С. Полянский отбелязва:

„Днес на конгреса бих искал накратко да ви докладвам за най-младата област на Украинската република – Крим. Решението на Върховния съвет на СССР за предаването на Кримска област в състава на Украинската република е свидетелство за по-нататъшното укрепване на единството и нерушимата дружба на руския и украинския народ във великото и могъщо семейство на народите на Съветския съюз. Крим и Украйна ги сродява, освен обвързаността на икономиката, териториалната  близост, тесните стопански и културни връзки, още и общото в многовековното им историческо развитие.

Предаването на Крим в състава на Украинската република безусловно ще се отрази положително върху всестранното и по-бързо развитие на Кримска област и ще съдейства за по-нататъшното развитие на украинската икономика.

Трудещите се от Кримска област с изключително удовлетворение посрещнаха заявлението на секретаря на Централния комитет на Комунистическата партия на Украйна др. Кириченко за това, че от страна на правителството на Украинската рспублика и Централния комитет на Комунистическата партия на Украйна ще бъде отделено нужното внимание за по-нататъшното развитие на народното стопанство на Крим и увеличаването на материалното благосъстояние на  трудящите се от областта. Трудещите се от Кримска област са убедени в това”.

преди 6 минути, サムライオートバイ написа:

Крим е Русия вече

Крим , според целия цивилизован свят е временно окупирана от руски войски, територия на Украйна.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

В края на март 1954 г. в Киев се провежда XVIII конгрес на КПУ. В доклада си първият секретар на Кримския областен комитет Д. С. Полянский отбелязва:

„Днес на конгреса бих искал накратко да ви докладвам за най-младата област на Украинската република – Крим. Решението на Върховния съвет на СССР за предаването на Кримска област в състава на Украинската република е свидетелство за по-нататъшното укрепване на единството и нерушимата дружба на руския и украинския народ във великото и могъщо семейство на народите на Съветския съюз. Крим и Украйна ги сродява, освен обвързаността на икономиката, териториалната  близост, тесните стопански и културни връзки, още и общото в многовековното им историческо развитие.

Предаването на Крим в състава на Украинската република безусловно ще се отрази положително върху всестранното и по-бързо развитие на Кримска област и ще съдейства за по-нататъшното развитие на украинската икономика.

Трудещите се от Кримска област с изключително удовлетворение посрещнаха заявлението на секретаря на Централния комитет на Комунистическата партия на Украйна др. Кириченко за това, че от страна на правителството на Украинската рспублика и Централния комитет на Комунистическата партия на Украйна ще бъде отделено нужното внимание за по-нататъшното развитие на народното стопанство на Крим и увеличаването на материалното благосъстояние на  трудящите се от областта. Трудещите се от Кримска област са убедени в това”.

Това че си стар комсомолски кадър ни е добре известно – нямаме нужда от такива доказателства.

Тогава съветска пропаганда – сега руска. Ама ти гледаш само в канчето на Путин, а в това на Хрушчов – не искаш. Типично за тебе едностранчиво поднасяне на фактите:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, サムライオートバイ написа:

Колкото до този "сценарий" при следваща правокация и проба как е границата и Крим се надявам да паркират танковете на няколко стотин километра вътре в Украйна руснаците и да приключат вече с този конфликт.

Пак ти казвам че не са много убедителни от ФСБ , особвнно от това което се знае към момента  - престрелка между руски военослужещи от различни подразделения/служби , и видео  показващи някакво странно оборудване за пишман-диверсанти :

https://shtabkiev.wordpress.com/2016/08/12/drg_weapon/

Но виждам такива като теб успешно попиват тази пропаганда и са екзалтирани вече и до Киев да стигнат. Що за хейтърство, шо за омраза ви е втълпена... направо е феномен някакъв.. И после след Киев  какво трбва да стане ? да избиват още православни украинци ?

Нямате обаче нито обяснение за фекйовете на ФСБ, нито за споменатите по назад 43 че и повече теракта на руска диверсия в Украйна.

Как тогава не ревахте, не знам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, miro20 написа:

Нямате обаче нито обяснение за фейовете на ФСБ, нито за споменатите по назад 43 че и повече теракта на руска диверсия в Украйна.

Значи си стоял и си ровил нета и си намерил само "43 че и повече теракта на руска диверсия в Украйна". Човек да ги беше изкарал поне 143 щом ти е кеф да гледаш такива неща. А колко смърт пося украинското управление срещу собственото си население не е истина. Ако исках да ги броя тези факти от новини, фейсбук,vk (в контакте или в контакта както казвам на този социален руски сайт) щях да преброя колкото теб умножено  по колкото ти си успял да намериш. Но веднъж като видя урките какво правят с населението си и не гледам пак подобно видео, защото не е човешко.Идваха чак от Америка доктори за да взимат органи които бързо изнасяха за САЩ. Това са милиони и милиони от невинни украински у руски хора изнесени на части към по-богата страна. Но на САЩ не им пука че едни православни се трепят с други, важното е те да са добре, а това че се бъркат така нагло в суверенна страна която е на границата с Русия и до скоро бяха приятели, няма значение пак. Не искам да се изопачава история или нещо което се случва сега и някой да казва Русия са лоши и зли хора, а запада е супер порядъчен и добър чичко Сам, който дава на всички долари и иска всички да имат демокрация, свобода и икономика като неговата, защото не е истина това. Едва ли някой може да победи САЩ от към лицемерна и унищожителна външна политика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

43  .... нищо не си изброил показа сайт на украинските новини с 6 изброени инцидента- стреляно по сграда и снимка как една тухла я няма от сградата и тнт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, サムライオートバイ написа:

Значи си стоял и си ровил нета и си намерил само "43 че и повече теракта на руска диверсия в Украйна". Човек да ги беше изкарал поне 143 щом ти е кеф да гледаш такива неща. А колко смърт пося украинското управление срещу собственото си население не е истина. Ако исках да ги броя тези факти от новини, фейсбук,vk (в контакте или в контакта както казвам на този социален руски сайт) щях да преброя колкото теб умножено по по колкото ти успял да намериш ти

Аз само припомних отдавна документирани терактове на териториятана Украйна. А ти какво ще "броиш" идея си нямам... не съм чул за тези две години да е имало украинска диверсия в РФ.

За милиони и милиони мирни граждани и техни органи , изнесени за САЩ , не ми се коментира... тези фейкове отдавна и самите руснаци не вЕрват :)

преди 5 минути, サムライオートバイ написа:

Но веднъж като видя урките какво правят с населението си и не гледам пак подобно видео, защото не е човешко

Тези неща ги минахме отдавна.... :)

току-що, Yvan Sergeev написа:

43  .... нищо не си изброил показа сайт на украинските новини с 6 изброени инцидента- стреляно по сграда и снимка как една тухла я няма от сградата и тнт.

Щом и с уикипедията ще спориш.... :):) няма проблем :)

Виж, това че сега си се сетил да "спориш" , т.е. ти не си и знаел за всичките тези диверсии в Украйна... то по вашите "руски весни" и подобни клоаки не ги казват тези неща... но това не означава че не са станали, и това си е документирано , фиксирано , и никой не спори за това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Аз само припомних отдавна документирани терактове на териториятана Украйна. А ти какво ще "броиш" идея си нямам... не съм чул за тези две години да е имало украинска диверсия в РФ.

За милиони и милиони мирни граждани и техни органи , изнесени за САЩ , не ми се коментира... тези фейкове отдавна и самите руснаци не вЕрват :)

Тези неща ги минахме отдавна.... :)

Щом и с уикипедията ще спориш.... :):) няма проблем :)

Виж, това че сега си се сетил да "спориш" , т.е. ти не си и знаел за всичките тези диверсии в Украйна... то по вашите "руски весни" и подобни клоаки не ги казват тези неща... но това не означава че не са станали, и това си е документирано , фиксирано , и никой не спори за това.

В Уикипедията съм писал и аз. Та не ми я хвали толкова – всеки може да си пише в нея както му е угодно. На себе си вярвам, ама не съм длъжен да вярвам на всеки:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

На ти бе иж. Гледай и чети колкото искаш, за мен е гнусно: https://yandex.ru/search/?lr=10393&msid=1471553880.34029.22882.14967&text=зверства бандеровцев статистика фото 2014

Ето ти и още от западна търсачка: https://www.google.ru/?gws_rd=ssl#newwindow=1&q=зверства бандеровцев.

Но тук има и доста информация за оригиналните бандеровци от 1944

Но ти така или иначе си фен на тези хора, така че чети, гледай, радвай им се. Нали ги поддържаш именно тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, サムライオートバイ написа:

На ти бе иж. Гледай и чети колкото искаш, за мен е гнусно: https://yandex.ru/search/?lr=10393&msid=1471553880.34029.22882.14967&text=зверства бандеровцев статистика фото 2014

Ехооо   всичките ти линкове  показват снимки от преди и по реме на ВСВ.

И едно две видеота с оная артистка-симулатка със "Разпънатото на кръст детенце на площада"

На , чети :)

http://www.stopfake.org/tag/slavyansk/

http://nbnews.com.ua/ru/news/139341/

http://gordonua.com/publications/raspyatyy-malchik-i-dva-raba-top-10-feykov.html

Както споменах, тези фейкове ги минахме отдавна бре :):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ня

преди 5 минути, miro20 написа:

Виж, това че сега си се сетил да "спориш"

нямам време по цял ден да се занимавам с тебе даже беше блокиран за известно време отблокирахте да видя какво пак си измислил ама нищо пак същата манджа с голата цифра 43.и другите неща.

преди 10 минути, miro20 написа:

. то по вашите "руски весни" и подобни клоаки не ги казват тези неща... но това не означава че не са станали, и това си е документирано , фиксирано , и никой не спори за това.

кои неща ?тухла от сграда в украйна я няма да знаме за това вече казах дай още 42.  да знаем че тухлата я няма документирано е но може  и с фотошоп тухлата да е махната аз съм никой и не споря кой съм аз да споря с тебе и гугъл и фейсбук и укипедия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Ба човек, не ме кефят твоите фейкове с ua даже да е преведено на ru. Чети си ги ти и после ни ги разказвай тук, така е по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Yvan Sergeev написа:

нямам време по цял ден да се занимавам с тебе даже беше блокиран за известно време отблокирахте да видя какво пак си измислил ама нищо пак същата манджа с голата цифра 43.и другите неща.

преди 1 минута, サムライオートバイ написа:

Ба човек, не ме кефят твоите фейкове с ua даже да е преведено на ru. Чети си ги ти и после ни ги разказвай тук, така е по-добре.

:D Троловете изпаднаха в амок! :D

Миро, това са хора, които вярват на бъзиклийкс, къде ги търсиш за нещо по-сериозно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Нел написа:

Миро, това са хора, които вярват на бъзиклийкс, къде ги търсиш за нещо по-сериозно?

... и преминаха на сляпо отричане :):):)

Знам ги бе.. много добре ги знам... ама как се гърчат не е истина.... :)

преди 11 минути, サムライオートバイ написа:

твоите фейкове

Малка поправка - показах  твоите путински  фейкове :):):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Нел написа:

Тролът е Миро. Той спи тук у форума, а не ние останалите. Той си води бележки и пази история на всяко свое изказване. Не може 10 потребителя, който влизаме за по 2-3 часа тук да сме тролове. А и посещаваме и други неполитически теми и сайтове.

Ма е типично за тролове като вас да викат "дръжте троловете":)

П.П. И ако не си забелязала, всяки трети пост тук е на наш Миро. После не бил трол:D

Редактирано от karadzha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Нел написа:

Най-големият "трол" тук е иж. сиреч Москвииич Мируууубре2014. А ти НЕдоЕЛа си най-голямата му фенка :) А кой е изпаднал в амок (какво по дяволите е това?) или кой пикае кръв от радост че малко съм по-айляк и имам време да отвръщам на трола миро20 не се знае.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крим , според целия цивилизован свят е временно окупирана от руски войски, територия на Украйна. Миро пак са го излъгали - защото истината е различна  Русия наложи вето за Крим  в ООН при мълчалив неутралитет на Китай и Индия.  Мнението на останалите с право на глас в ООН  е без практическо значение.   В Крим живеят 60 % руснаци и е нормално да са в Руската федерация. Не е правилно до безкрайност да се преповтарят бандеровските идиотизми за Крим и Донбас!   Украйна ще си сърба попарата след неразумно-малоумно проведения Майдан...    

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Нел написа:

ти каква роднина си му на Миро ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някво клипче видях с текст на него. На текста пише че ако получи заповед от президента на РФ, Кадиров с приятели и роднини, ще доведе Потрошенко за разговор там. Някой ако разбира руски, да гледа, тия които не разбират да не гледат, мързи ме да пиша субтитри. Ама ай, зяпайте там:

И още някакво изказване на друг политик. Доналд Тръмп казва нещо от рода на че е възможно да зачетат мнението на населението на полуостров Крим които искат в момента да са в състава на РФ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На война с Русия по бели гащи

От Калина Андролова

Цитат

„Именно сега и именно в Украйна трябва да се инвестира!” – заяви Петро Порошенко, обръщайки се към евентуалните чуждестранни инвеститори. След което допълни, че всичко в Украйна „ще бъде добре” („Все у нас будет хорошо” ). Порошенко счита, че инвеститорите от Германия и Франция подкрепят независимостта на украинската държава от Русия и по тази причина ще помогнат на икономиката на страната. Подобни илюзии може да има само един доста скромен в интелектуално отношение властник. Порошенко явно не е разбрал, че в политиката няма емоции, има само интереси. А единственият интерес на САЩ спрямо Украйна е територията й да бъде непрестанна гореща точка на границата на Русия. Никой няма намерение да превръща Украйна, която половината е проруска, във витрина на европейския стандарт на живот. Никога стратегията на САЩ не е била в тази посока. Напротив, откъсването на Украйна от руската плът има за цел съвсем конкретно хаотизиране и натрупване на напрежение. Именно това се и случва.

Всичко си върви по правилния план, само дето Порошенко и оглупялата хунта в Украйна са затънали до зъби в дълбоката клоака на самозаблудите. Президентът-маниак продължава да убеждава населението, че скоро украинската парична единица – гривната – ще укрепне, че ще се открият много работни места и Украйна ще се избави от дълговете. В същото време през тази година украинците са загубили милиард и половина долара само от търговските ограничения, които им наложи Русия (по данни, изнесени от зам.-министъра на икономиката на Украйна Наталия Миколская).

Статията трябва да бъде прочетена цялата, а не само частта, която съм цитирала, най-вече от тези, чийто мироглед е формиран преди всичко от гледането на bTV и четенето на евтини пропагандни статийки, публикувани в проамерикански медии.

Редно е първо да се чете, а после да се реагира, нали? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, attj написа:

в ООН при мълчалив неутралитет на Китай

Така ли ? От последното събиране на СБ на ООН, свикано по искане на Украйна    , позицията на Китай е :

«Мы уважаем территориальную целостность Украины в ее границах, установленных в 1991 году. Поэтому мы не принимаем формулировки «теракт на российской территории»

:)

Съответно не само Китай, а и всички останали участници от СБ на ООН, без само една единствена РФ, подкрепиха Украйна.

преди 3 часа, attj написа:

Крим , според целия цивилизован свят е временно окупирана от руски войски, територия на Украйна. Миро пак са го излъгали - защото истината е различна  

ъхъ... много обичам такива  месии да ми говорят за "истината" :):) и как това не е каквото си мисли целия цивилизован свят :)

преди 7 минути, Мойра написа:

най-вече от тези, чийто мироглед е формиран преди всичко от гледането на bTV и четенето на евтини пропагандни статийки, публикувани в проамерикански медии.

Пропагандни червени клоаки  които  употребяват, цитирам :

......дето Порошенко и оглупялата хунта в Украйна са затънали до зъби в дълбоката клоака на самозаблудите. Президентът-маниак продължава да ........

смяташ за обективна медия ли ???? :):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване