Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

преди 11 часа, miro20 написа:

На вас, тролченцата. Които освен да спамят друго си нямат.  :)

Тези дни ми се роди внучка и това много ме развълнува.  Имам си много неща, които такива като теб си нямат.  Стига си писал глупости - Украйна ще бъде видоизменена и без такива като теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей няма да го оправят този гугъл транслейт. Никога не връзвате фразите като истински българин би го казал :laughing4:

Твоето е прекрасен пример.

Щирлиц пак се издъни....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро, не коментирай българския език, щом още досега не си го научил.  Ти да не си някакъв заблуден бандеровец от западна Украйна, дето се преструва на наш Миро от Русе!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се напъвай. Отдавна е ясно че българският не ти е роден език. Дано ти плащат добре за троленето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Не се напъвай. Отдавна е ясно че българският не ти е роден език. Дано ти плащат добре за троленето

На мен не ми е нужно да троля за да ми плащат.    Защо да се напъвам ?   Недей да мислиш, че всички са като теб. Хората са различни.   Нямаше да има криза с жертви в Украйна - ако там нямаше толкова много папагали като теб!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето темата не е за мен

А твоето е тролене и нищо друго. Папагали,бандееовци и нищо друго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Само дето темата не е за мен

А твоето е тролене и нищо друго. Папагали,бандееовци и нищо друго

Тогава защо точно ти си като централен главен герой вече повече от 5 години в тази тема?  Нещо лично свързва ли те с Украйна?  Нямам аз нищо общо със събитията там .  Според мен руснаците в Донбас нямат вина за гражданската война, виновни са малоумните бандеровци в западна Украйна.  Личното ми мнение не се влияе от мненията в ЕС и в НАТО.  Жал ми е за  загиналите и  пострадалите повече от 60 000 славяни, но нищо не мога да променя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено което привлече вниманието ми към темата е рашистките лъжи и дезинформация за военната си инвазия.
Такава фейк пропаганда никога не е имало.
Ако ти бе жал за хилядите жертви, нямаше да повтаряш тези лъжи и дезинформация.
Но подозирам и то с основание че си рашистки трол, който му е работа да троли в подобни теми

Виждам не коментираш поредните доказателства с тонове разговори кой и как ръководи терористите от Москва

Същите тези хора са причината за хилядите жертви. В Кремъл ги търси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради какви причини трябва да се съобразяваме с мнения на бандеровски папагали?  Няма ли Миро да посочи поне една реална причина?  Те там в Киев от Майдана насам само глупости творят.  Сега заради реалистичното си мислене дори и Зеленски им е виновен и скоро може да го нарочат за руски агент       https://pogled.info/svetoven/kiev-sazdade-usloviya-za-proval-na-sreshtata-mezhdu-putin-i-zelenski.110645

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, всичко може. В Украйна.

Може и процес срещу Порошенко https://pogled.info/svetoven/generalniyat-prokuror-na-ukraina-govori-za-nakazatelni-dela-sreshtu-poroshenko.110660?fbclid=IwAR3vVfcn29OrQSwN-Zio9VSMDSYHxDFi1u5u-uFiYC9HHJkf4ZZ7ClGKkaI

Докато вие в олигархична мафиотска РФ , кога ще видите нещо подобно срещу Путлер и компания ?

:) 

Срещу тях да бягате, пак няма ги стигнете.

:)

Къде е фашизъм , къде е "хунта" ?

Мислим , не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак за мене... :) :) :)  

ехооо  коментирай темата , не мен. Не ти ли е странно че мен въобще не ме интересуваш колко измислени внуци имаш, колко рубли 40 или 50 хил  получаваш във фабриката за тролове , и в кой район на Петербург си :) 

По темата

https://mbk-news.appspot.com/news/vernet/?fbclid=IwAR3VlZ5p-mrO5iZxuxelFyzDE-v_riMEE_F7QuYmO3LiOhCbS0i4IXdtQgM

Рашистите пак клекнаха , и освен моряците, ще връщат и пленените кораби.

и

https://www.facebook.com/EUvsDisinfo/posts/2597236570322638?__xts__[0]=68.ARAIDePEKl-hg3G6uyuUAFWj40auQh_2nv6Lj82vfZPVLC8dvqnEBi0gOoJcxuGjuZC9uPSbEcHrIvqj76zYGIBt7yDyEDG3IgMvycSoecws_uOUzPlO01Wb6fCqRxqUYOXFwCePHFMXqjVrQnhb0bmB56sKg86FQpM1UPSazbL2Flu7gTG7RAoAda_FligBlBJK-ojRS_eZ7gsD2O9o_cTPQq4HnTXWXo7vvqHK_t3FugNyw-J-lNpUP9FkxaPN-F4uNhNhtwoMSmwS1M4f0nk0Q75dqXO8ers5ByuBmlYDZmIQkrHGzbJVW78VqUVOCGDH0ZdERw7OgagKA7GgHnerjrmr&__tn__=-R

Цитат

Разоблачение Bellingcat было бы менее постыдным для Кремля, будь оно первым, однако это один из элементов общей тенденции.

Подконтрольные Кремлю телеканалы использовали скриншоты из компьютерной игры в качестве иллюстрации боевых действий в Сирии. Объявили результаты выборов со 146% голосов. На лице лидера Северной Кореи Ким Чен Ына странным образом появилась улыбка, чтобы создать впечатление, что он якобы неимоверно рад встрече с министром иностранных дел России. Российский военный робот оказался произведенной в Корее игрушкой. Было и много других неловких моментов.

Если Кремль не способен обеспечить идущие не по порядку номера паспортов оперативникам, отправляемым в Украину, то каковы тогда шансы заставить мир верить в то, что конфликт на ее территории является «гражданской войной»?

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я не был в Петербурге с 1988 года.  Наш Миро е смешен бандеровец с въображение....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...