Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

Да фалират бре. Нито ми е любима, нито нищо. Косвено симпатизирам заради близките ни корении дори традиции , заради стотици хиляди българи които са там и си живеят нормално за разлика от затритите български корени в СССР , преселени и асимилирани като Татарстан и т.н.. но това е друга тема....

Та.. ти защо си се загрижила толквоа за Украйна и техния дълг и БВП ,  а не за проблемите ви в Рашистан ?

Това оправдава ли рашистката ви агресия и военни операции , заради които загинаха и гинат хиляди хора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

....Това оправдава ли рашистката ви агресия и военни операции , заради които загинаха и гинат хиляди хора ?

Предполагам , копирал си го от някъде...безкритично , на сляпо ! Този , такъв въпрос може да роди само много болен мозък.....

Не , не , не ! :nono:На теб нищо ти няма ! :) (че амаан от овластени разбирачи )

Ето факти ориентиращи в "бъркотията" - Големите Приятели....и на България  :

....Хубавото за нас в цялата работа е че не сме баш на пътя към към Сибир....той , на нашия и сега му се огъват краката....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, by_chechi написа:

безкритично , на сляпо

Е там е проблема че не аз, а именно опонентите ми тук /някои с няколко ника/  цитират и плямпат наивна фейк пропаганда именно БЕЗКРИТИЧНО и СЛЯПО.

:)

Ей на.. само на последната страница са два чисти фейка - за Бандера в нацистка униформа и "разсекретено досие на ЦРУ"  :) 

Поредните.

Но ти разбира се, си сляп и за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Е там е проблема че не аз, а именно опонентите ми тук /някои с няколко ника/  цитират и плямпат наивна фейк пропаганда именно БЕЗКРИТИЧНО и СЛЯПО.

:)

Гледай си твоите постове и си поставяй диагнози..... ! :nono:

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, by_chechi написа:

Ето , това би те ориентирало в "бъркотията" - Големите Приятели....и на България  :

И това се оказва не точно така както цитираш своите рашистки медии :

Цитат

В прессе США громко обсуждается конфликт между госсекретарем Майком Помпео и радиоведущей Мэри Луиз Келли, которую высокопоставленный политик обвинил во лжи. Радиостанция NPR, где работает Келли, в ответ указала, что Помпео "неоднократно выругался" на журналистку, передает РИА Новости.

Как оказалось, причиной конфликта стали вопросы об Украине, которые Келли пыталась задать Помпео, хотя до этого договаривались, что интервью будет идти об Иране.

"Репортер NPR Мэри Луиз Келли солгала мне дважды, - говорится в распространенном Майком Помпео заявлении. - Во-первых, в прошлом месяце, при подготовке нашего интервью, а затем еще раз вчера, согласившись провести нашу беседу после интервью без записи. Стыдно, что этот репортер решил нарушить основные правила журналистики и порядочности. Это еще один пример того, как сумасшедшие СМИ пытаются причинить вред президенту Трампу и его администрации. Неудивительно, что американский народ не доверяет многим СМИ".

По словам Помпео, он попросил Келли "показать на карте без подписей, где находится Украина", чтобы убедиться, что журналистку и впрямь волнует ситуация в этой стране. Судя по всему, Келли с этой задачей не справилась.

"Стоит отметить, что Бангладеш - это НЕ Украина", - поставил точку в конфликте Помпео.

т.е. стандартни провокации от журналистка без журналистическа етика, която бърка Бангладеш с Украйна :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, miro20 написа:

(1)И това се оказва не точно така както цитираш своите рашистки медии :

(2)т.е. стандартни провокации от журналистка без журналистическа етика, която бърка Бангладеш с Украйна :) 

(1) Имаш претенции - мисли

(2) Ако искаш да си на ниво , съсредоточи се върху изказването на Помпео за Украйна (това е същността и смисълът на клипа!)....:nono:,

...... а не да надничаш под полата на дама - това говори достатъчно ясно и точно за твоята мисловна , нравствена и изобщо ценностна система....до колкото изобщо ги има:lol6:. Иначе , "забранено" ми е от екипа да говоря с прости ,  ясни и точни думи . За това ми се налага да пиша повече от колкото е нужно ! А можеше даже само с една дума - ти си я знаеш.... :lol6:....Това първо ! :nono:

Второ , ако и това не ти е ясно  - дърдоренията за Бангладеш си е чиста проба бездарен опит за защита на продухано реноме....Реномето на велик , което Помпео има за себе си (никакво изключение не е ) ! :lol6:

И на края ! Благодари ми за отделеното от мен към теб внимание.....не го заслужаваш , ама нали ми е широка душата....! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 32 минути, by_chechi написа:

дърдоренията за Бангладеш си е чиста проба

Да, да.. всичко за теб е "чиста проба" .

А целия случай си е чиста недоказуема спекулация, която рашадеизнфромбюро да развърти за лапнишарани  :)  И те лапат  тази "чиста проба" :)  

I have spoken :hush:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

Да, да.. всичко за теб е "чиста проба" .

А целия случай си е чиста недоказуема спекулация, която рашадеизнфромбюро да развърти за лапнишарани  :)  И те лапат  тази "чиста проба" :)  

Return (така може и да го разбереш) на т.2 от поста ми . За т.1 ти е невъзможно....! :lol6:

https://www.youtube.com/watch?v=WgdGtSggdUU

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

https://breaking.bg/novini/борисов-подкрепяме-украйна-по-евроатлантическия-й-път/

Правилна и принципна позиция

Приета резолюция на ПАСЕ

https://www.vesti.ru/doc.html?id=3235159

- РФ, върнете Крим И спазвайте минските споразмения за Донбас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, miro20 написа:

https://breaking.bg/novini/борисов-подкрепяме-украйна-по-евроатлантическия-й-път/

Правилна и принципна позиция

Приета резолюция на ПАСЕ

https://www.vesti.ru/doc.html?id=3235159

- РФ, върнете Крим И спазвайте минските споразмения за Донбас.

Върнете Крим, за да направим град Севастопол Военно-морска база на НАТО.

Какво ще поискат след това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.02.2020 г. в 20:11, dedidi написа:

Върнете Крим, за да направим град Севастопол Военно-морска база на НАТО.

Какво ще поискат след това?

Да да.. старата опорка.. АКО не са били взели Крим то ... бла бла... :) 

Не виждаш ли че като взеха Крим и окупираха част от Донбас, което общо е около 3 % от Украйна , рашистите ВЕЧЕ загубиха 97% от цяла Украйна, като доброзорлем я направиха прекрасен съюзник на САЩ и "злия Запад" :) 

Така че, за какво им е Крим на злите хАмериканци, след като именно заради малоумната рашистка окупация, сега си имат 97% от цяла Украйна ?

Гледам се вихри и в нашите прорашистки медии отдавна опровергания фейк за Бандера  :

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Донбас и в Крим живеят над 10 000 000 руснаци и Миро все забравя за това.   Папагалът нищо не разбира от това, което папагали в безспирно преповтаряне.  Миро и той така прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя па... сетили се за терориста захарченко... Поредния зачистен от рашистктие си "приятели" :) 

Виж, всичките популярни гниди-терористи-звезди на "новорассея"  са реално погледнато .. зачистени...

Всички украинци биха били много радостни това да е дело на украинските служби , но ... простата логика подсказва че нито имат възможности , нито толкова "дълги ръце" .

Ако имаха, отдавна да са решили и донбаския и кримския въпрос в своя полза...  Уви...

Единствените които курират, модерират, и пряко ръководят терористичните си групи ... са... руските служби и военни. В тях е ножа и хляба.

Остави балалайките за "предателство" бла бла бла... просто си ги зачистиха като мръсни котета :) 

ps

Ердоган в Украйна.  Ах шайтана му със шайтан... :) :)

опять нож в спину...

:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, M.Николов написа:

Ех тези фейкомети ... Цитират "новое время" , което се позовава на "неназован източник" :) 

Хайде да видим мнението на самата участничка , разговора на която , се позовават "новое время "  и неназован източник :

Об этом на своей странице в Facebook написала участница встречи Эмине Джеппар. Медийная манипуляция, вроде этой, недопустима. Как участник встречи, должна отметить, что выражение лица Госсекретаря США никоим образом не демонстрировало то, о чем говорится в статье, а также от него не звучали слова, которые приводит СМИ. Так же для меня является загадкой, кто был тем “источником“ информации для СМИ. Правдой является то, что сначала заговорили о Крыме по моей инициативе. По интервью ко мне обратились только Крым.Реалии после поста в фейсбук. Просьба также коллег журналистов обращаться в посольство США в Украине для получения информации относительно слов Помпео о Крыме. Не считаю этичным комментировать или передавать его цитату со своей стороны, - написала Джеппар.

А ако проверим каква е официалната позиция, то ... виждаме че въведоха още п онови санкции :

https://www.24chasa.bg/novini/article/8128006

Така че... проверявайте си фейкометите , приятели :)

Николов, а за теб ми е приятно да видя как цитираш, т.е. " гълташ"  всичко що е в полза на рашистката пропаганда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Гадно, а?

Този не можеш да го обвиниш за руски шпионин, а?

Ко ?

Прочете ли нещо от това което проверих и написах  ?

Не разбира се.

Трол .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

И къде го провери бре, трол?

Чети бе Пенчо .. Пенчо не чете...

Ти ми цитираш "неназован източник" .

Аз ти цитирам оригинала, поста на участничката в този разговор , на който Помпео уж казал "казал това"  .

И ти продължаваш да си вЕрваш на "неназован източник" , и игнорираш оригинала, участника в тази среща, който казва че няма нищо такова.

Е какво още ти трябва бе трол ? :) 

Все едно говорим си с тебе нещо, и някой , който дори не знаеш кой е  , ти приписва някакви думи които никога не си казвал в разговора ни.

Ти на кого ще вЕвраш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не, аз съм дал линк към новинарския сайт"news.bg", ако имаш някакви забележки, обърни се към тях.:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не те интересува  уточнението на участничката в този разговор , оригинала, а вярваш на препечатано от руските медии , позоваващи се на "новое время" , цитиращо неназован източник ??

хехе... дооообре.

Фейкомети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С папагалене може ли да се върне Крим в Украйна?    

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно... ще има ли каталунски сценарий за малките националности ?

За Татарстан , с който народ сме преки братовчеди и общо прабългарско минало :

https://informnapalm.org/bg/tatarstan-malchi-tarpi-i-chaka-udoben-sl/?fbclid=IwAR36oEdM8N5YdB8aP0dp36IcN8cg7dkMsKbsrkDS6MG5CFDwcd6ZzdpJ0PE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.02.2020 г. в 16:06, attj написа:

С папагалене може ли да се върне Крим в Украйна?    

Не, това вече никога няма да стане, но разбойниците в Киев може да продължават да избиват любимци на народа, като Захарченко, докато някой не се ангажира да очисти тях, за да има мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...