Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

и ние искаме да престанете да финансирате протестни мрежи.. и ние искаме да спрете с унищожаване на изтока с цел кражба на петрола им. И ние искаме да престанете да се държите като господари на планетата.. Ама не се случва, о девствени ми Миро... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не е длъжен да пази на никого петрола. А Изтока отдавна си е изнесал милиардите в злия Запад. По точно олигархията. А в най богатата на ресурси държава на пленетата, народа живее и мизерства като нас. Не е ли странно ??

Във финансирането няма нищо лошо, стига да е публично и прозрачно. А не под масата както правят рашистите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пряк участник в конфликта няма как да е "гарант".

Виж, дори да допуснем че има някакво основание за недовлство в Донбас , никой не може да отрече прякото участие и ръководене на всички военни и административни институции в незаконните терористични образувания от РФ.

И огромната военна логистика от там. Това отделно от масираната тотална фейк пропаганда от тяхна страна.

Така че който иска да си преговаря и за полските , унгарски, руски и др малцинства, но няма как участник в конфликта, нещо повее - създателя на този конфликт,  да е посредник.

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причина и създател за конфликта е бандеровския Майдан в Киев и  Миро се преструва, че това още не му е ясно.  Он наверно бессознательный попугай?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, miro20 написа:

Никой не е длъжен да пази на никого петрола.

OMG... ти се правиш на абсолютен глупак, ама така ти изнася. А длъжни ли са краварите да хвърлят бомби върху чужди суверенни държави само и само да се докопат до природните им ресурси? А останалият свят длъжен ли е да търпи това? Колко цветни революции се финансираха? Колко? И то все на изток.. и то все на богати на петрол държави. Слочаеност? не мислА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 8 часа, attj написа:

Причина и създател за конфликта е бандеровския Майдан в Киев и  Миро се преструва, че това още не му е ясно.  Он наверно бессознательный попугай?

Киев на колко разстояние е от Донбас ? :) 

Да, права си че причината е Майдана. Защото прорашисткия Янукович тръгна срещу народа си . Отказа евроинтеграция, отказа реформи. Защото изпълняваше инструкциите от Москва

Народа се вдигна и свали този самозабравил се олигарх. Защото отдавна украинците искат и работят  в Полша, отдавна искат улеснени условия за работа в ЕС.

Ама Путлер не искаше. Затова и проведе тези операции.

А кой е той че да се меси в съдбата на украинците ??

Естествено че няма право.

И кой го спаси този Янукович  ?Не слушайте мен  -сулшайте  Путлер.  Отначало криеше дълго време, после , след година, сам каза как го е извел и спасил . - Чрез акция на спецназа, които са го извели от Украйна в РФ.

Да оставим факта че Янукович избяга не в Маями, не в Кипър, не  на Филипините, а в Москва, показва кой го е ръководел.

Второ - Путлер показа как спокойно може да си развява спецоперациите и да изведе чужд държавен глава в чужбина !

Щом един президент можеш да изведеш от една чужда държава, какво да говорим за останалото ?

Описа го подробно във филма "пътя към родината" . Има го в ютюба. Гледайте го него . не мен. :)

Кой до сега има наглостта да описва как е планирал,  организирал и извел чужд президент  в Москва ? ??

Ми пряко си го описва това бре... Гледайте Путя, гледайте филма. Реконструкция почти почасово как е направил това.

Пряко признание за съда в Хага.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро, да вземеш да отидеш в Хага и да им разясниш защо милиони украински руснаци не желаят да живеят в бандеровска Украйна.  Ама първо го изясни за себе си.   Реално  на Европа и омръзнаха украинските глупости и непрестанното  просене на пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, attj написа:

защо милиони украински руснаци не желаят да живеят в бандеровска Украйна

Никой не избира къде да се роди. Второ - никой не им пречеше и не им пречи и сега  да си живеят където си искат и да работят където си искат. Никой не им е нарушавал правата в Украйна. Фейковете как "ЩЯХА да колят бандеровци руснаци" си останаха... ЩЯХА. Плюс познатите фейк "истории" за рапзънати момченца на селския площад :) 

Трето  - милиони руснаци има из цяла Украйна , не са само на тази окупирана малка 3% територийка. Защо никой руснак не реве в останалата, свободна Украйна ?

Нарушаване на права, и на руснаци и на украинци има само в тези терористични образувания спонсорирани и управлявани от РФ.

А да, и четвърто .. "бандеровци" и др крайни националисти няма на власт в Украйна. Дори ги няма в парламента.

Пето - милиони и украинци а и руснаци в Украйна също , искат да работят и печелят в "злата Европа". Затова и приложихте сила. Защото по нормален начин няма как да успее пропагандата и лъжите ви . Ето защо :

https://www.facebook.com/groups/1675343939237431/permalink/2718088121629669/

По добре се вижте вие в каква рашистка държава сте се превърнали, начело с дед-феодал, който си смени и конституцията по свое умосмотрение и желание :) 

И който нарече "Средна класа" хората с доход от 120 лв български пари.

Руската дума е просто безгласен придатък на тази мафиотска диктатура.

Тепърва ще сърбате плодовете на тази абсурдна ситуация. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе, Миро, тази тема е за Украйна- все го забравяш това.  Руснаците в Донбас никога няма да простят и забравят за жертвите и разрушенията, причинени заради бандероавските нацисти и техните недопреценени искания и действия.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но май ти си забравила че това е тема за Украйна. И в нейните работи всяка външна намеса е незаконна.

Относно жертвите и разрушенията, и аз на това се надявам . Никога д ане се забрави как маскираните изроди с георгиевски лентички превземаха градче след градче в Донбас, СЛЕД което именно СЛЕД подчертавам, започна АТО.

Което всяка държава е ДЛЪЖНА да направи когато някой с военни методи цепи територии и превзема градове и села.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бандеровците искат да си държат вечно в Украйна рускоезичния Донбас - правилно ли е това?    Защо тогава Косово вечно не е в Сърбия!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Тая плоча сме я свирили :) 

То за теб свирене и папагалене не е ли еднакво!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоето е.

Защото съм ти отговарял 1001 пъти за разликите с Косово, Каталуния и т.н.

Не аз , а ти пееш пак същата плоча .Толкова ли зацикли че не вкарваш грам мисъл в автоматизираните си постове ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак бъркаш -аз не съм бандеровски

автоматический попугай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права си . не си бандеровски. Ти си рашистки попугай от фабриките за тролове. Полечка че хем се повтаряш, не помниш, не синхронизираш, пак ще издъниш никовете :) 

кремлебот май беше точната дума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе ,Миро, като си така наивно самоуверен, бил ли си поне веднъж в Кремъл -Москва, Петербург, Киев?  И ако не е тайна, къде прихвана своя бандеровски национализъм?  Макар, че от теб дори и бандеровец не става...  Поне една украинка да бе залюбил досега...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахаха... каква украинка ще залюби... тоя ако не е девствен, аз ще си отрежа главата бе... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да, ходил съм, живял съм. Но ти това го знаеш. Или сте се сменили зад ника други тролченца. И като студент съм ходил включително и с украинка.

Именно затова познавам и руснаци и украинци и какво представлявате. - Добри хора, красиви момичета, но изключително скапано управление.

Докато ние тук все пак вървим в някаква демократична посока и си вдигаме макар и с малко стандарта, вие затъвате в обратна посока.

преди 14 часа, attj написа:

И ако не е тайна, къде прихвана своя бандеровски национализъм? 

Никога не съм бил фен на никакви бандеровци. А против режима на другаря ви Путлер който цепи територии, дестабилизира и избива православни братя в собствената им държава. Според теб излиза че цял цивилизован свят дето наложи справедливо санкцитие срещу този режим, са... бандеровци ??? :) 

Това рашистите посегнахте на най близките народи , братя по произход, религия и т.н. та .. какво да говорим за отношението към останалите ??

преди 12 часа, criminall написа:

аз ще си отрежа главата бе..

режи режи :)

И без това не я позлваш за нищо.

Да перефразирам един стар виц за блондинка в мола

Та.. на criminall му отрязали главата и във форума още една седмица ник-овете му писали мнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

.....

Даже Ковтун ще ти каже : " Ти бе , съвсем си се побъркал....! " :lol6:

https://www.youtube.com/results?search_query=ковтун

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро с години папагали едни и същи неща.  Не казва обаче защо милионите руснаци в югоизточна Украйна нямат право да се бунтуват.  Защо украинците не зачитат мнението им по всички въпроси?   Та те там са многократно повече от мюсюлманите в Косово.   Утре и албанците в Северна Македония ще поискат същото.    Тогава САЩ ще бомбардират ли след Белград и Скопие!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.04.2020 г. в 13:30, attj написа:

Миро с години папагали едни и същи неща. 

Аз ли :)

на 11.04.2020 г. в 18:35, attj написа:

Поне една украинка да бе залюбил

на 17.11.2019 г. в 20:48, NEY написа:

да залюбиш украинка?

на 17.11.2019 г. в 13:18, NEY написа:

Вместо да залюби една украинка и да

на 1.11.2018 г. в 17:46, attj написа:

и поне една украинка да бе залюбил.

на 14.03.2018 г. в 15:35, attj написа:

Поне една украинка да го бе  залюбила

Странна повтаряемост. Да вадя ли други примери , дето си личиш какъв автокматизиран "кремлебот" си ? :) 

на 12.04.2020 г. в 13:30, attj написа:

защо милионите руснаци в югоизточна Украйна нямат право да се бунтуват.

За какво и срещу кого ? Никой не им е нарушавал правата, нито свободите , както на украинци и др народи.

Ако на някой не му харесва икономическото положение, това се прави с мирни методи ,с партии , издигане на личности, прокарване на политики,  ане с война и цепене на територии.

И не в Донбас или Крим, а в Киев.

Освен това и ти мн добре знаеш че войната бе вкарана от вас, рашистите, а АТО и др бе реакция, последвала тези ваши военни действия.

Каквато реакция трябва да има всяка една държава.Даже много меко се отнесоха с вас. Но е разбираемо.. това бе нож в гърба от "братската" рускадържава и не чрез явни действия, а с пропаганда и прокси-войски.

Това бе новото и неочакваното и украинците не бяха готови за тази натресена им война .

За радост, вече никой не си прави илюзии какви сте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Миро ако е докоснал жена през живота си аз ще си отрежа главата... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, criminall написа:

Тоя Миро ако е докоснал жена през живота си аз ще си отрежа главата... :D

Лично мен ме мисли за рускиня.   Иначе е с постоянни и неадекватни криворазбрани представи за много неща.  Все ме разсмива. Не зная дали психически е здрав. Дано не е болен.  Нормална жема би ли харесала подобен мъж за съпруг?   А аз наскоро станах дядо  - имаме си първа внучка.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...