Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

преди 4 часа, attj написа:

Това е четиво за папагали и шарани 

Керванът си върви, кучетата лаят...

затова и ти се разлая със старите клишета :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

3561

• attj

1918

• Тoни

870

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Айде да не ти припомням пък какви майстори са любимите ти американци и как с подобни методи си врат носа по цял свят и свалят неудобни и вдигат удобни за тях режими.

Автономията на Донбас е абсолютно задължителна - за да свърши войната и да няма повече ненужно пострадали.   Ако войната продължи още -  много  жалко за Украйна и за националистите им!  С бедност и ми

Публикувани изображения

преди 22 минути, miro20 написа:

Керванът си върви, кучетата лаят...

затова и ти се разлая със старите клишета :) 

Като от каква позиция сега пак се изявяваш - старата досегашна на папагал или новата на шаран!?  Повечето хора не са като теб, Миро.  Този самолет можеше просто да лети по някакъв заобиколен спрямо Донбас маршрут - пак над Руската Федерация и после всички щяха да са живи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можело е.  То затова между другото, на ниски височини там е било забранено летенето. Имало е НОТАМ грама иликакто се казва там при летците. Но не и за най големите височини.

Никой не е очаквал че на тази изключително голяма височина терористите ще имат средства и възможности за сваляне . Те са и нямали де. Затова БУка е пратен от РФ за тях.

Тези стари "опорки" сме ги дъвкали отдавна. Защо ги повтаряш идея си нямам.

Делото си върви, и ако те интересува, има доста подробни ресурси в нета как е хода на това дело .

и още

https://www.youtube.com/channel/UC4qnd1VXAyk02gG34f_pGyw

Целия ютюб канал е мн ценен за който се интересува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво му е ценно на това мероприятие?  Сепаратистите в Донбас то дали ги интересува?  Как този самолет е паднал точно в тези 3 %, незначителна според Миро територия?   Точно откъде е изстреляна ракетата - защо не разсекретяват сателитните спътникови снимки?  Такива имат САЩ и Русия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, attj написа:

Точно откъде е изстреляна ракетата - защо не разсекретяват сателитните спътникови снимки?  Такива имат САЩ и Русия.

О да  , разбира се че имат. РФ никога няма да ги покаже своите, защото това ще означава пряко признание на вина.

Те нали и радарите не си даваха, после дадоха някакви данни, но не и на военните си радари.

С оправдание че "нямало такива данни " и не се пазели :)

Да бе да... АКтива война до своята си граница, където всички военни са ДЛЪЖНИ и ТОВА ИМ Е РАБОТАТА и са съсредоточили всичките си усилия и разузнавания и техническо и всякакво, и .. "нямало данни от военните"  хехе :) 

Имат и още как... всички данни. И заповедите за пращането на БУКа  към терористите. Но е рабзираемо че няма да ги дадат.

САЩ както вече стана ясно от съда в Хага, имат такива нсимки. И те са иги предоставили само че с изричното изискване да не се публикуват за да не се разкрие техническото ниво на разузнаването им.

Нали рабзираш че една снимка в перфектна резолюция на изстрела, ще даде много  храна за руското разузнаване за техните способности.

Така че... САЩ са дали всичко каквото е нужно на разследващите, без да си разкриват картите.

Което е супер добро обсотятелство.

Ти изгледа ли видеото ? туитъра ? А целия ютюб канал ?

ех колко много нова нформация има закопаваща рашистите и техните лъжи.

:)

НЯма как д ане ме радва това. Всичко си следва логическия ход на събитията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, attj написа:

Този самолет можеше просто да лети по някакъв заобиколен спрямо Донбас маршрут

Ето ти пряк  и конкретен отговор за вината на Украйна и дали е трябвало да затвори въздушното си пространство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Суд в Гааге вынесет приговор, главный заказчик и причина сидят в бункере, чахнут над златом.Попугай  Миро делает вид, что ничего не понимает. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, attj написа:

Попугай  Миро делает вид, что ничего не понимает. 

О, это не правда! Он все понимает! Нет другие "умнее", как Миро, который все понимает!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква сте си лика прилика... Единия се издъни  при превод на руски от гугъл транслейт, другата както бях хващал при подобни ситуации ,  се дъни с превод от български  на руски.

ИЗвод ? - гугъл обединява троловете :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

Каква сте си лика прилика... Единия се издъни  при превод на руски от гугъл транслейт, другата както бях хващал при подобни ситуации ,  се дъни с превод от български  на руски.

Украйна е разединена заради такива като теб.  Няма място в бункера за Миро. Няма и да има.  Това на български ти го пиша - да не се объркаш пак, че ти е превеждано.    

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, miro20 написа:

Миро большой попугай ведьма!
Ты понял ли это, или надо переводит для тебя?

Хей попугайо! Когато аз съм говорил на руски с руснаци, ти сигурно още не си бил роден! Все още имам над 60 броя от руското списание "Радио", а там няма превод на български. Само в раздела "За рубежом" имаше публикувани схеми от българския "Млад конструктор", но пак с обяснение на руски! Руският може да не ми е майчин език, но много добре се разбирам с руснаци, а на теб с твоя "перфектен руски" най-много да ти дръпнат един хубав бой! Прекосил съм над 20 пъти Европа и добре се разбирам с румънци, турци, сърби на техния език. В Брюксел имаше украинци и поляци, дето не знаеха ни френски ни английски, а си говорихме на руски.

". Както съм казвал.. едно време като се прибрах в България  доста време ми се смееха на акцента... Приказвах като любимия ви Пасков"

Тоя Пасков не го знам кой е и какъв е, само ти го познаваш и говориш с неговия акцент, за това са ти се смеели, защото може да е някой черен руснак със специален акцент. Виж Песков знам кой е, и знам, че всички също знаят кой е, само дето ти не знаеш. Постнах ти смисъла на казаното от ел. преводач, защото може да не е буквален превод, но набляга на същността на казаното, а на мен много ми хареса! Да не мислиш, че твоят превод е тълкуван както на теб ти харесва?
"- Выстраданные и завоеванные европейской культурой идеалы свободы, прав человека, справедливости и демократии в течение многих веков являлись для нашего общества определяющим ценностным ориентиром."

Я пак си помисли набеден руснако, как осмисляш казаното?
Заради теб ми се наложи да питам етнически руснак (рускиня, преподавател по руски в елитна гимназия в София) по т.л.ф, (а, това е унизително за мен, знаеш защо) която потвърди съмненията ми!!!

Ето го и нейния превод:
"Изстрадани и завоювани от европейската култура идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир."

Ето и превода по смисъл на ел- преводач!!!

"Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество."

За да го изтълкуваш правилно, трябва да прочетеш всичко преди и след него! Буквалния превод е двусмислен, а ти придаваш смисъла на твоите си фантазии, за еврогейските ценности, дето Путин отрича и държи на руските традиции! Не напразно той смята Русия за най-голямата европейска държава!

Значението на казаното е това според мен и рускинята!!!

Изстраданите и завоювани (под натиска на европейската култура) идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир.

От колко века я има еврогейската култура умнико, и от колко века е руската? Че тя българската култура е много преди всички останали европейски култури, ама ти от де да го знаеш?

Това е смисъла на казаното, а ти продължавай да си папагалиш и да си пееш дитирамбите. А, че не разбираш руския, не го разбираш, или ако все пак го разбираш се опитваш да убедиш останалите в транспониране на мисъл, казана от най-великия политик да днешното време, но какво да очакваме от попугай Миро! Много умно съждение от теб, да не прави разлика между парА и пАра, защото както вече казах всичката ти пАра е само в свирката, а може би правиш парА от пАрата, която само изпускаш във всички теми, дето освен теб никой друг не разбира! Не съм те кръстил аз "попугай Миро"!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наш Миро  неадекватный собеседник форума, настоящий бандеровский украинский философ.  Защо да го превеждаш това - то си е като на български...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, herkules2 написа:

Ето го и нейния превод:
"Изстрадани и завоювани от европейската култура идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир."

Ето и превода по смисъл на ел- преводач!!!

"Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество."

За да го изтълкуваш правилно, трябва да прочетеш всичко преди и след него! Буквалния превод е двусмислен, а ти придаваш смисъла на твоите си фантазии, за еврогейските ценности, дето Путин отрича и държи на руските традиции! Не напразно той смята Русия за най-голямата европейска държава!

Значението на казаното е това според мен и рускинята!!!

Хехехе.. как се оплете. Та нали именно това е МОЯТ превод бре. МОЯТ превод съвпада с този на рускинята.

ТВОЯТ превод е именно почервененото машинното гугълско и  няма нищо общо с НАШИЯ превод. Циирам от другата тема :

на 11.06.2020 г. в 11:03, herkules2 написа:

Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество.

и моя

на 12.06.2020 г. в 18:36, miro20 написа:

Ох добре. Ще ти го преведа че виждам нито познати руснаци имаш а само лъжеш за такива , нито гугъл транслейт ти е в помощ. :

"ИЗстраданите и извоювани от европейската култура идеали за свобода, права на човека , справедливост и демокрация в течение на много векове се явяват за нашето общество определящ и ценностен ориентир.

Кой от двата цитата съвпада ? а ? Подчертах ти го с жълто :) 

А гугълския и твоя с червено.

Леле как се изложи.  :)

Отново и отново !

Тоя Пасков не го знам кой е и какъв е

Айде бе не знаеш любимия ви Пламен Пасков :)  И как говори с руски акцент. Напоследък малко си оправи дикцията но преди години бе направо голяма карикатура как бе позабравил българския :)

Както и да е.. исках просто да ти кажа че докато ти си ходил на екскурзийки аз съм живял там и познавам  и ползвам изключително добре и дълго време руски. До степен до която да говоря български с акцент.

ти това няма как да го разбереш защото ползваш гуъл транслейт , както сам се изтипоса и изложи сега. :) 

а на теб с твоя "перфектен руски" най-много да ти дръпнат един хубав бой!

така като гледам как се изложи , именно на теб с гугъл транслейта да ти дръпнат един як бой  или нещо друго  :) 

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то на глупавият да му обяснявяш с подробности, няма да те разбере. Кой твърди, че преводът на ел. преводач е лично мой бе? Аз казвам, че по смисъл ел. преводач превежда правилно мисълта на цитата. За това ми харесва и го постнах. Рядко го ползвам, само когато се усъмня в нещо, както твоето тълкуване и дадения пример.Ти прочете ли какво точно си превел и как го разбираш? Явно освен българския и руския не го разбираш. Папагалиш си и се пънеш, че си бил превел дословно цитат, а не разбираш казаното в него. Какво като си живял там, пак нищо не знаеш? Мъчиш се да излъжеш отново, че Путин харесвал еврогейските ценности и преиначаваш по смисъл казаното, както ти харесва. Спорът е за декриминализирането на дом. насилие, като правилно решение, а ти се гърчиш с антируски статии, дето са измислици и народът и правителството щели да подкрепят новия закон, понеже всички се изсмяха на ИК!  За това се хлъзгаш като ....ти си знаеш какво, и се правиш на много разбиращ руския език. Нищо не разбираш нито от политика нито от техника, а се вреш на всякъде в теми с политически характер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те разбирам наистина. Превода на твоята преводачка и преподавателка СЪВПАДА с МОЯ превод.

ТВОЯ цитат, който коректно те цитирах от 11.06 в 11:03 съвпада с гугълпреводача. И е пълна глупост нямаща смислово нищо общо.

За удобство ти оцветих като за децата да разберат дори :) 

Точка. Какво повече се гърчиш аз не мога да разбера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, miro20 написа:

Не те разбирам наистина. Превода на твоята преводачка и преподавателка СЪВПАДА с МОЯ превод.

ТВОЯ цитат, който коректно те цитирах от 11.06 в 11:03 съвпада с гугълпреводача. И е пълна глупост нямаща смислово нищо общо.

За удобство ти оцветих като за децата да разберат дори :) 

Точка. Какво повече се гърчиш аз не мога да разбера.

Кое се провиш, че не разбираш бе? Аз нямам постнат мой превод, а постнах превода на ел. преводач, който превежда по смисъл, а не дословно казаното в цитата? Я, обясни твоя превод и го сравни с ел. преводача! Преводачката ми обясни точно какво означава и каза че машинният превод не е буквален а насочващ по смисъл значението на цитата. На мен ми хареса, защото в началото се обърках, след като прочетох руския текст и за това реших да проверя ел. превод! Ти още ли твърдиш, че Путин ще следва еврогейските ценности и че те ще са му ориентир за подражание?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново за коректност да представя твоите "умнотии и преводи" в оригинал както си ги цитирал че и ПРАВИШ изводи на база неправилния ти машинен превод.

на 11.06.2020 г. в 11:03, herkules2 написа:

Ти разбираш ли смисъла на казаното, или пак си го интерпретираш както ти изнася, за да прикриеш мръсотията на запада?

Цитат

Убеден съм, че за съвременна Русия ценностите на демокрацията са не по-малко важни от желанието за икономически успех или социално благополучие на хората.

На първо място, Русия беше, е и, разбира се, ще бъде най-голямата европейска нация. Идеалите за свобода, човешки права, справедливост и демокрация, които бяха измъчвани и завладяни от европейската култура в продължение на много векове, бяха определяща ценност за нашето общество.

Я сега кажи как го разбираш това, или ти се иска и руският език да не е това, което е? Ти проумяваш ли какво точно си цитирал или искаш да бъде променен смисъла на цитата? Западната "демокрация" няма нищо общо с руската и е извратена демокрация, налагана насилствено от западните бандити, докато Русия не им изби зъбите, за да не я хапят коварно, както го правеха до сега с псетата на Сорос! Дано дойде денят, когато разумът и у нас изпозастреля бесните западни кучета" за да заживее народът ни спокойно и без страх за утрешния ден, с надежда да не бъде грабен чрез закони и декларации и да не бъде унижаван и убиван от мургавите изчадия!

Плюс това без да си казал никъде че това е гугъл превод.

Просто АЗ те хванах че е от гугъл преводач :lol6:

Никой друг освен мен  , поне много малко и от този форум , биха видели тотално неправилния превод. Просто защото тукашните "русофили" бъкел не разбират руски.

И останах потресен колко простотии и "изводи" избълва на тази база, на база сгрешения ти машинен гугъл превод  който прие за истински.

И сега имаш наглостта пак да ми казваш че моя превод /който пак коректно припомних/ който СЪВПАДА с превода на рускинята преподавателка , не бил верен :) 

Е не.. няма такъв втори  като теб. Дори когато сам се цитира и закопава.

Между другото, можеш да ме наричаш г-н инженер-преподавател по руски. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Плюс това без да си казал никъде че това е гугъл превод.

Просто АЗ те хванах че е от гугъл преводач

Хванал си ме ти, да не казвам за какво! Защо трябва да казвам, от къде е преводът! От където и да е, обяснява едно и също! Кое не е вярно в смисъла на превода, па бил той и машинен?

Никой друг освен мен  , поне много малко и от този форум , биха видели тотално неправилния превод. Просто защото тукашните "русофили" бъкел не разбират руски.

Хайде бе, ти сигурно ще апострофираш и Мария Захарова, че не говори правилно руски, щото си си живял според теб в Русия и го владееш перфектно. Я, се осъзнай малко!!! И пак те питам, как го разбираш твоя превод, относно еврогейските ценности??? И не ми разтягай локуми. Казах ти защо съм постнал машинния превод, който смятам за правилно обясняващ казаното в цитата, за да е убедителен за такива като теб, живяли в Русия и ненаучили руския език по значение, а само папагалски си повтарят едно и също!

И сега имаш наглостта пак да ми казваш че моя превод /който пак коректно припомних/ който СЪВПАДА с превода на рускинята преподавателка , не бил верен :) 

Е не.. няма такъв втори  като теб. Дори когато сам се цитира и закопава.

Абе ти чуваш ли се какви какви ги дрънкаш? Кога съм казвал че преводът ти не е верен? Казвам, че не го тълкуваш правилно, а и не е 100% правилен, рускинята го потвърди, нищо че имаш претенции за родове, падежи и окончания! Не аз, а ти се закопаваш постоянно с глупавите си постове и измислена информация от антируски медии. Живял бил той в Русия и владеел руския като майчиния си език, колкото аз съм бил на Марс и съм изкопал там кладенец.

Между другото, можеш да ме наричаш г-н инженер-преподавател по руски. :) 

Е, това вече е върха на айсберга!!! Внимавай да не се находиш по голяма нужда с огромното ти самохвалство! Г-н инженере, това, че не знаеш руски е очевадно, сигурно и други езици толкова знаеш, ама като инженер те признавам!  Инженер си на простотия и лъжи, а и не само аз, всички тук го разбраха отдавна. Темата е за майдана, архитект на който са твоите любимци от САЩ и Хилари е в основата на създаването му. Като искаш да се пънеш и да се излагаш относно неразбирането на превода от руски, прави го в другата тема!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя съвсем изтрещя :) 

Човече, цитираш ми превод на рускиня и преподавателка, чийто превод е точно като моя. :giggle1:

А твоите "преводи" и познания за руския език са с гугъл транслейт и то изключително неточни и сгрешени смислово.

Какво повече искаш ?

Ако го разбираше, нямаше да цитираш машинния гугъл, а щеше да коментираш смислово като мен или близко до моя и на рускинята преподавателка, начин.

Уви. Хал хабер си нямаш от руски

И генерираш по няколко педи абсолютни гърчове и простотии само защото се изложи за пореден път.

пп

на 17.06.2020 г. в 10:59, herkules2 написа:

Виж Песков знам кой е, и знам, че всички също знаят кой е, само дето ти не знаеш.

Ах да... относно Песков я да ти проверя знанията :

104371228_3165091806912883_8119217534789

Това за него и семейството му знаеше ли го

Щото "Всички знаят"   :giggle1:

За путинските нови опорки и как "раздавали на бившите републики земи и подаръци" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Итак, применяя этнографический принцип и основываясь на диалектологической карте 1914 года, мы можем утверждать, что нынешняя Россия (тогда РСФСР) никому ничего не дарила, по крайней мере в европейской её части. Напротив, она получила от Украины поистине царский подарок — Таганрог, Ростов-на-Дону, Кубань и часть Ставрополья, Белгородскую и юг Воронежской областей. От Беларуси Россия получила, по самым скромным подсчетам, большую часть Смоленской и половину Брянской областей, а если отбросить скромность, то и все земли до Калуги и Брянска, плюс еще бонус в виде юга Псковской области. Беларусь от Украины получила территорию от Мозыря до Слонима, это почти вся Брестская и юго-запад Гомельской областей.

А теперь давайте вернемся к нашим баранам. Больше всех кричит и агрессивнее всех себя ведет страна, которая никому ничего не дарила, но сама больше всех получила, — Российская Федерация. Черной неблагодарностью она отплатила тем, кто подарил ей больше всего, — Украине. Под угрозой и Беларусь, которая отдала России Смоленск, а теперь ей самой грозит дружеская "инкорпорация". Так кто у нас, получается, неблагодарный субъект бывшего Союза?

https://www.kasparov.ru/material.php?id=5EF33B7A1AB49&fbclid=IwAR399tWdUrY841te24KWj34-xghoQ7xEsJqG3Bylny_Bp4YODcAAlSSD78E

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Ти това за чиста монета ли го имаш ? :angry: Сега трябва да кажеш и през годините колко е "налято" в Украина ! 

.............................

Ами тогава да върнем Тексас на Мексико . Боже , какви ги говоря ! Да върнем Америка на индианците - ацтеките , маите , толтеките....! На Винету , бре ! :lol6:

Днес държава Украина няма . Още ли не си го проумял . Има територия така да се нарича , ограбвана от бандити.....:nono:

Е , и население има - над 60% руснаци.....за любимия ти Крим става дума....

https://bg.wikipedia.org/wiki/Руснаци_в_Украйна

А пък от 80% гласували , 95% за Русия гласуваха .:nono:

Ако имаш ум в главата - сравни числата . Много неща би могъл да проумееш....

Иначе , всички на руски си говорят....:)

Ха ! И да отбележа - население от американци там няма ! Но американски бандити има .......доказано е , ако още не си чувал ! Даже самите те не се крият....Един от тях толкова безпределно нагъл , че за Президент на САЩ се кандидатира.... :lol6:

Утре от kasparov.ru може да чуеш - украинец президент на САЩ стана ! Аз лично няма да се изненадам от такава "информация"... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Чечи, не ти е дадено бре.. .нямаш достъп... не можеш да мислиш... :) 

Мирчо, то пък една мисъл у теб с оная работа да я сочиш. Какъв достъп пък имаш ти бре,  дето освен че, не можеш да мислиш, ама и лъжите ти вече дикиш не хващат, щото всички знаят какъв си!

на 17.06.2020 г. в 20:49, miro20 написа:

Тоя съвсем изтрещя :) 

Човече, цитираш ми превод на рускиня и преподавателка, чийто превод е точно като моя. :giggle1:

А твоите "преводи" и познания за руския език са с гугъл транслейт и то изключително неточни и сгрешени смислово.

Какво повече искаш ?

Ако го разбираше, нямаше да цитираш машинния гугъл, а щеше да коментираш смислово като мен или близко до моя и на рускинята преподавателка, начин.

Уви. Хал хабер си нямаш от руски

И генерираш по няколко педи абсолютни гърчове и простотии само защото се изложи за пореден път.

пп

Ах да... относно Песков я да ти проверя знанията :

104371228_3165091806912883_8119217534789

Това за него и семейството му знаеше ли го

Щото "Всички знаят"   :giggle1:

За путинските нови опорки и как "раздавали на бившите републики земи и подаръци" :)

Ти, освен че не разбираш руския и българския смисъл не разбираш. Цитирал съм ти подчертан машинен превод, за да разбереш смисъла на казаното, а не двусмислието което на теб ти се искада бъде, относно декриминализирането на закона за домашно насилие. Тук гърчещият си ти, и рускинята потвърди точно за какво иде реч. Няма смисъл на неграмотни с нисък интелект хора да обяснявам какво и защо съм цитирал. И какво искаш да кажеш със семейството на Песков? Това, че ги е пратил по различни краища на света не значи нищо. Има си поговорка: -"Приятелите дръж близо, а враговете още по-близо", само че де у теб толкоз акъл, за да сханеш елементарна метафора?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, herkules2 написа:

Цитирал съм ти подчертан машинен превод, за да разбереш смисъла на казаното, а не двусмислието което на теб ти се искада бъде

Цитираш ми сгрешен машинен превод , който няма нищо общо с реалния. Именно това ти е проблема, че ти хал хабер си нямаш от руски, и "тълкуваш смисъла" от машинния сгрешен гугъл превод :) 

преди 6 минути, herkules2 написа:

Тук гърчещият си ти, и рускинята потвърди точно за какво иде реч.

Само дето превода на рускинята е точно като моя превод, а не като твоя. Ти сам се закопа, сам я цитира, и се видя че моя превод е точно като нейния.

Кой се гърчи пределно е ясно :)  Малкия ти проблем е че си прекалено нагъл да се осъзнаеш и озаптиш , а се закопаваш сам още повече.

преди 8 минути, herkules2 написа:

И какво искаш да кажеш със семейството на Песков? Това, че ги е пратил по различни краища на света не значи нищо.

Нали ? Нищо не значи :)  Само дето точно така правят всички що годе заможни руснаци, депутати, и т.н. от  олигархията и елита.

Всеки който има възможност , праща и децата си и целите си семейства  защото знаят къде се живее добре, достойно, демократично, и спокойно.

А да.. и парите и имотите им са обикновенно там. Поради същите причини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване