Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

преди 44 минути, miro20 написа:

Цитираш ми сгрешен машинен превод , който няма нищо общо с реалния. Именно това ти е проблема, че ти хал хабер си нямаш от руски, и "тълкуваш смисъла" от машинния сгрешен гугъл превод :)

Сгрешено ти е съзнанието на теб, и освен, че не разбираш казаното от руски, се мъчиш да го изопъчиш гърчейки се, както си знаеш. Точно за да разбереш казаното машинният превод най-точно го казва, и за това съм ти го подчертал. Твоите интерпретации  и самохвалството ти са отдавна известни. Не само че не знаеш руски, ама и си го съчиняваш както на теб ти изнася, белким някой тук ти повярва! Когато аз съм разговарял с руснаци, ти сигурно си ходел прав под масата! Рускинята ми обясни точно смисъла на текстна (защото се подведох по твоите измислици), който е потвърждение на машинния превод и няма нищо общо с твоето схващане за руското мнение относно еврогейските ценности!

преди 51 минути, miro20 написа:

Само дето превода на рускинята е точно като моя превод, а не като твоя. Ти сам се закопа, сам я цитира, и се видя че моя превод е точно като нейния.

Кой се гърчи пределно е ясно :)  Малкия ти проблем е че си прекалено нагъл да се осъзнаеш и озаптиш , а се закопаваш сам още повече.

Преводът на рускинята по т.л.ф. не е точно като твоя, а буквално  като моя, като подчертава окончанията които променят смисъла на казаното и доказват превода по смисъл както машинния превод. Не знам кой се е закопал, но ти направо си се заровил и изобщо много неща не са ти ясни, нищо че си с претенции за "инженер" или пък "учител по руски", и то на мен, дето руския ми е втори майчин език!:)

преди 57 минути, miro20 написа:

Нали ? Нищо не значи :)  Само дето точно така правят всички що годе заможни руснаци, депутати, и т.н. от  олигархията и елита.

Всеки който има възможност , праща и децата си и целите си семейства  защото знаят къде се живее добре, достойно, демократично, и спокойно.

А да.. и парите и имотите им са обикновенно там. Поради същите причини.

Ти не ги мисли руснаците, а гледай себе си, макар че, по-далеч от носа си не виждаш. Руснаците си живеят много добре и няма дадопуснат да  бъдат излъгани повече от американската пропаганда за неограничените възможности. Върнаха си Крим без много много обяснения и дадоха заявка за последващи стъпки, за връщане на руска територия, ако нещо много гадовете от ЦРУ, ФБР, и останалите им мръсни американски служби продължават да си врат носа, където не им е работата и да заблуждават-лъжат обществото!  Европейският запад пак ще духа супата и ще яде руски шамари, за да се научи на кой цар да служи. Жалко, че и ние сме на грешната страна, както винаги!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не спорь с Миро-он выдающийся русофоб, все знает и понимает как настоящий попугай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, herkules2 написа:

Сгрешено ти е съзнанието на теб, и освен, че не разбираш казаното от руски, се мъчиш да го изопъчиш гърчейки се, както си

Човече, ти сам се закопа  с твоя си превод и с този на рускинята преводачка, чийто превод съвпада с моя.

Не ми се повтарят неща от предната страница, прочети си и виж отново оцветеното :) 

Не знам защо след като сам се закопа със своите си "аргументи" показващи моята правота , искаш да дълбаеш още надолу :) 

преди 2 часа, attj написа:

Не спорь с Миро-он выдающийся русофоб, все знает и понимает как настоящий попугай.

Бегай да гласуваш в камиончета и багажници  :)

Путя  цар  чака твоя глас да те клати пожизнено още десетки години :lol6:

Едно старо но валидно сравнение :

EbWag0EWoAI95Hl?format=jpg&name=medium

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не покажеш същата таблица включваща Германия и България например?

Всички много добре знаем защо... мушмул.

Меркел е канцлер от 1000 години.. Нашата мутра ще управлява поне още 10... каква е разликата? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, criminall написа:

Меркел е канцлер от 1000 години.. Нашата мутра ще управлява поне още 10... каква е разликата? 

Тук ще намериш отговор :

o_Democracy-Map-4536ed71a6.jpg

https://www.economy.bg/world/view/37660/EIU-Demokraciyata-po-sveta-e-na-naj-niskoto-si-nivo-ot-2006-nasam

И какви са разликите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

""Путя  цар  чака твоя глас да те клати пожизнено още десетки години""      Гражданите на Руската Федерация нима са папагали като попугай Миро!?  Нека те си преценяват.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро няма ли да обясни защо той и тези хора не папагалят подобни неща за Сърбия и Косово?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, attj написа:

Миро няма ли да обясни защо той и тези хора не папагалят подобни неща за Сърбия и Косово?

Тук само ти папагалиш :) от началото на темата 1001 пъти съм ти обяснявал разликите с Косово че и с Каталуния и с какво ли още не.

Чукча не читател, чукча писатель а ? :) 

Папагалче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро,попугайчик, като толкова много си обяснявал досега - кажи ни защо сега на украинците им е мъчно за Крим, пък на сърбите не трябва да им е мъчно за Косово?  Не се ли касае все за болезнено отнета територия?   Анексия ли е местното население да отиде при народа си!?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Косово кой го е анексирал и при коя държава народа е "отишъл" ?? :giggle1:

Кога в Крим е имало дългогодишни междуетнически борби и/или вековни брожения и конфликти  ??

Кога Крим е искал независимост ? 

Кога руснаци са имали проблеми в Крим или Донбас ?

- Никога! е отговора на всички тези въпроси.

Просто 2014г /или малко по рано е планирано / Путя и престъпната му шайка решиха геополитически да завземат Крим като военна база.  Това е.

А в Донбас вкараха войски не за да защитават някакво руско население, което страда именно заради бандитския окупаторски рашистки режим, вкараха войски не за да "идут на Киев" , а за да осигурят сухопътна връзка с Крим.  :) Затова бяха боевете за Дебалцево, за Мариупол и т.н.

За радост, не им се получи. Затова и захвърлиха пропагандните простотии за "Новорусия" .Затова и не признават  до ден днешен нито ЛНР нито ДНР.Защото им трябват и ръководят само за война.

И заради този провал именно се наложи спешно  да вкарат милиарди в мост, който да свързва "исконно руската земя" :giggle1:

Точно тези няколко неща описват това което съм ти повтарял толкова пъти  и че именно затова  Крим и Косово нямат НИЩО общо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, attj написа:

Миро,попугайчик, като толкова много си обяснявал досега - кажи ни защо сега на украинците им е мъчно за Крим, пък на сърбите не трябва да им е мъчно за Косово?  Не се ли касае все за болезнено отнета територия?   Анексия ли е местното население да отиде при народа си!?  

Крим не беше анексиран ! :nono:

......колко пъти и на какъв език трябва да се обяснява на тъпаците ?!! :(

Крим беше справедливо върнат там където му е мястото , поправяйки грешката на Н.Хрушчов....:nono:

За да се разбират днес нещата , трябва да се чете История !

Иначе Турция днес би имала по-големи основания от Украйна за Крим . То , и Византия , ама днес вече я няма.... :lol6:

..............................

.........да не отваряме дума от военно-стратегическа гледна точка , че там тъпаците не могат главата си да извадят от блатото , което "партньорите" са им устроили....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.06.2020 г. в 14:13, attj написа:

Не пугай попугая! Он все знает. Если есть деньги, то значит что США жизн самый лучший!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, by_chechi написа:

Крим беше справедливо върнат там където му е мястото

Както винаги съм ви питал , и отговор нямате... - към коя година трябва да се "връщат територии" ?? Защо бляновете ви са винаги в тези граници , когато умрялата сега руска империя е била в най широки граници ?

Колко години е бил Крим руски ? да те улесня - век и половина. Ами ако Турция реши и тя да се прави наследник на османската , също умряла империя, кои земи  такива като теб ще върнат ?

Крим е ясен, трябва според твоята логика да е турски. Или направо тези земи които са били 500 г османско владение да им връщате ?

А ?

преди 4 минути, herkules2 написа:

Не пугай попугая! Он все знает. Если есть деньги, то значит что США жизн самый лучший!

не се напъвай на руски . atj/HEY и другите им никове  от руската тролска фабрика и те ползват гугъл транслейт като теб :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

Колко години е бил Крим руски ? да те улесня - век и половина. Ами ако Турция реши и тя да се прави наследник на османската , също умряла империя, кои земи  такива като теб ще върнат ?

Ако това е мярката , кажи и за Украйна колко години ......(без да броиш СССР за Украйна - обяснимо , защото е било формално) ! :lol6:

....................

Малеееей ! Тоя дето е тъпак , ами е и неизтощим тъпак.....:lol6:

.....................

В същност не става въпрос за Украйна . Въпросът е Крим на САЩ ли е или на Русия ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, by_chechi написа:

.........да не отваряме дума от военно-стратегическа гледна точка , че там тъпаците не могат главата си да извадят от блатото , което "партньорите" са им устроили....:)

Да, недей отваря че по голям резил за рашистката пропаганда няма :)

Взеха си насила около 3% от Украйна, и тикнаха в ръцете на НАТО и САЩ цяла останала 97% от Украйна.

Но и това съм ви го повтарял както и примера с Грузия, който сценарий бе абсолютно същия. Сега Абхазия и ЮО са тежест на врата на РФ, а Грузия прави съвместни учения с НАТО :) 

Както сега и Украйна прави.

чиститу .

"многоходовочка" :) 

току-що, by_chechi написа:

Малеееей ! тоя дето е тъпак , ами е и неизтощим тъпак.....:lol6:

Ама разбира се. Какво друго да съм за неща които не можеш да осмислиш.

Щото си много "умен" . :)  Много ми са лесни такива дървени философи дето са "най умни"  :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Взеха си насила около 3% от Украйна, и тикнаха в ръцете на НАТО и САЩ цяла останала 97% от Украйна.

Е това поне трябва да знаеш - никой , никого и никъде не тикал ! 

САЩ (и НАТО) в Украйна дойдоха , видяха и ......ограбиха , разрушиха и попиляха заедно с продажни местни бандити , хубавата държава която беше Украйна по "онова" време . Сега се чудят какво да правят....с разораната целина .:nono:

Щото по-на изток - боли яко ! :)

Нещо повече ! САЩ като видяха , че нищо не става и на НАТО ще разкажат играта....:)

`Ми - ще си ходят по някое време ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, by_chechi написа:

Ако това е мярката ,

Мярката е че не аз, а ти искаш ревизиране на граници и оправдаваш една такава агресия и инвазия.

Другата мярка можеш да помедитираш - кога и как Крим е бил или е имал някаква самостоятелност или независимост.

Преди Екатерина Велика там не е имало руски крак. Имало е татари, българи, гърци, турци и т.н. После е изкуствено заселван с руснаци, а в социалистическия период и насилствено изпразнен от коренното население чрез депортации.

В състава на Украйна имаше що годе някаква автономност, Севастопол също. Собствен парламент, собствено управление и т.н.

Сега, превзет от рашистките войски всичко това е в миналото. Физически репресиите и цензурата са факт, а юридически Крим първоначално от субект във федерацията, бе принизен и стана част от Южния федерален окръг.

Това е.

пп

Виждам че нямаш отговор към коя година трябва да "ревизираме" историята. И защо вашите представи са само тези години към която Руската отдавна умряла империя, е имала най големи граници .

преди 4 минути, by_chechi написа:

Е това поне трябва да знаеш - никой , никого и никъде не тикал ! 

САЩ в Украйна (и НАТО) дойдоха , видяха и ......ограбиха , разрушиха заедно с продажни местни бандити . Сега се чудят какво да правят.....:nono:

Щото по-на изток - боли яко ! :)

`Ми - ще си ходят по някое време ! :lol6:

Напротив. Путя сам тикна в ръцете на НАТО и САЩ своите съседи братски християнски народи.

Защо затри десетки православни села в Грузия ? Защо избива православни братя в Донбас ? Как тези народи после да са приятели с РФ ?

Няма как да стане. После не се чуди защо тези държави търсят сътрудничество и помощ от Запада.

а " на изток боли яко" никой и не напира. Руската олигархия отдавна краде и изнася в злия Запад всички ресурси от недрата на "матушката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Мярката е че не аз, а ти искаш ревизиране на граници и оправдаваш една такава агресия и инвазия.

Другата мярка можеш да помедитираш - кога и как Крим е бил или е имал някаква самостоятелност или независимост.Преди Екатерина Велика там не е имало руски крак. Имало е татари, българи, гърци, турци и т.н.

И византийци е имало още по-рано .... ! Още по-рано и фхиникийци .....и какви ле не още .

А САЩ е нямало (то , и сега там американци няма !) , за да имат днес претенции за Крим . :lol6:

Сега и това ли трябва да ти обяснявам , че в този конфликт Украйна няма думата....:angry:....ами е само пунти-пластики .... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, by_chechi написа:

И византийци е имало още по-рано .... ! А САЩ е нямало (то , и сега там американци няма !) , за да има днес претенции за Крим . :lol6:

човече, ти почна да говориш за ревизиране на граници и че "просто са си върнали което им подарено от Хрушчов"

Видя ли как се оплете. Със собствените камъни по умната си  кратуна :)  . Аз просто те побутнах  към коя година рашистите смятате да ревизирате и по света. Ще връщате ли България на Турция /защо не с Крим/  щото са ни владели 500г ?

Сам доказа че говориш глупости. То друго не съм чул от теб де ... Нали си знаеш - когато и в която тема реша да ти отговоря на простотията, ставаш за смях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, miro20 написа:

Ще връщате ли България на Турция /защо не с Крим/  щото са ни владели 500г ?

Ще я "върнат" България на Турция такива като теб . Даже без населението ......Правите всичко възможно та да се случи , ако и да не го разбирате.... .

Ердоган отдавна си точи зъбите....Друг е въпросът , че никоя от световните сили няма да го позволи....:nono:

И не защото съм фил или фоб някому , а обективно - България може да оцелее като държава само в съюз с Русия ! И Историята не един и два пъти го е доказвала ! Докато обратното винаги е водело до национална катастрофа.....!:nono:

Пак повтарям ! Обективно няма какво друго да се случи ! Ами то и днес се наблюдава .....който има очи да види .

Но за да го разбираш това се иска много повече от папагалстване на тъпотии ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, by_chechi написа:

Но за да го разбираш това се иска много повече от папагалстване на тъпотии ! :nono:

преди 14 минути, by_chechi написа:

Ще я "върнат" България на Турция такива като теб . Даже без населението ......Правите всичко възможно та да се случи , ако и да не го разбирате.... .

А така. Много обичам да водя за носа "умните" като теб, които сами да се опровергават. :)  И че точно такива като теб  демонстрират такава "логика" за "връщане на исторически правди и земи"

И да стигат до извод който е ясен и на целия свят. Че подобни "ревиизии" и "връщане на подарени уж земи" не се прави по този начин с анексии и военни операции.

преди 16 минути, by_chechi написа:

, а обективно - България може да оцелее като държава само в съюз с Русия ! И Историята не един и два пъти го е доказвала ! Докато обратното винаги е водело до катастрофа.....!:nono:

Обективно погледнато е точно обратното.

В исторически план е доказано с мнението на Възрожденците, доказано е и със яростната съпротива срещу акта на Съдинението и т.н.

В съвремието в известен смисъл се радвам че имаме примери като Грузия и Украйна. За да им влезе на такива квадратни глави като вашите, че рашистите никога не са се колебали да стрелят в православни християнски братя по език, религия, народност.

В икономически план има доста теми в които също сме дискутирали неизгодните изнудвачески позици. Било то за нефт, газ, ядрена централа как ни  обуват яко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

А така. Много обичам да водя за носа "умните" като теб, които сами да се опровергават. :)  И че точно такива като теб  демонстрират такава "логика" за "връщане на исторически правди и земи"

И да стигат до извод който е ясен и на целия свят. Че подобни "ревиизии" и "връщане на подарени уж земи" не се прави по този начин с анексии и военни операции.

Обективно погледнато е точно обратното.

В исторически план е доказано с мнението на Възрожденците, доказано е и със яростната съпротива срещу акта на Съдинението и т.н.

В съвремието в известен смисъл се радвам че имаме примери като Грузия и Украйна. За да им влезе на такива квадратни глави като вашите, че рашистите никога не са се колебали да стрелят в православни християнски братя по език, религия, народност.

Тъпото си е тъпо....като пор си разпръсква "ароматите" ....:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко каза ? А.. да.. че съм прав. :)  Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

не се напъвай на руски . atj/HEY и другите им никове  от руската тролска фабрика и те ползват гугъл транслейт като теб :) 

Не аз, ти се напъваш на руски без да го разбираш, пък може да си лъжеш колкото си искаш. То на теб колкото и да ти обясняват никога няма да проумееш същността на казаното. Все машинният превод ще ти е в главата, без да разбираш смисъла му, който най-ясно обяснява казаното от Путин, ако изобщо той го е казал. Ще си папагалиш както си знаеш , ще се напъваш освен на руски и на български, защото и него не го знаеш. Поне прочете ли историята на Крим, когато лъжеш както винаги на поразия, нищо, че никой тук не ти вярва. Ето ти информация, която сигурен съм, че знаеш, но се правиш на луд за грантове и чакаш похвала от дъртия смъртник Сорос!

https://bg.wikipedia.org/wiki/Крим

Ето ти и извадка, за да не се мъчиш, и без това няма да разбереш, защото си убеден в лъжите си!

Цитат

През 1954 г. Кримският полуостров е предаден в състава на Украинската ССР. Широко разпространено е вярването, че това е станало по инициатива на съветския ръководител Никита Хрушчов в името на „дружбата между народите“ на СССР, като награда за украинското участие и жертви във Втората световна война, както и по повод на празнуването на 300-годишнината от провеждането на Переяславската рада (Събранието от Переяславъл). Съвременните историци обаче твърдят, че това твърдение не е съвсем вярно[7]. Според някои украински изследователи, предаването на Крим на Украйна е била необходима мярка, поради трудната икономическа ситуация на полуострова, предизвикана от унищоженията по време на Втората световна война и недостига на работна сила след депортацията на кримските татари[8], тъй като преселниците на полуострова от руските региони не притежавали умения за земеделие в степните райони на Крим. Затова, през 1954 г., Кримската област е предадена на Украйна със следната формулировка: „Като се има предвид общия характер на икономиката, териториалната близост и тесните икономически и културни връзки между Кримската област и Украинската ССР“. Така, на 25 януари 1954, на заседание на Президиума на ЦК на КПСС (председателствана от Георгий Маленков[9][10]), е одобрен проект на постановление на Президиума на Върховния съвет на СССР за прехвърлянето на Кримската област на РСФСР в състава на Украинската ССР. Първият секретар на Кримския обком на КПСС Павел Титов, който се противопоставя на предаването на полуострова на Украинската ССР, е отстранен от поста си и изпратен в Москва за поста заместник-министър на земеделието на РСФСР[11][12].

На 5 февруари 1954 г. Президиумът на Върховния съвет на РСФСР излиза с постановление за предаване на Кримската област на Украинската ССР.

Протокол № 41 от заседание на Президиума на Върховния съвет на РСФСР

5 февруари 1954 г.

Като се има предвид общият характер на икономиката, териториалната близост и тесните икономически и културни връзки между Кримската област и Украинската ССР, Президиумът на Върховния съвет на РСФСР постановлява:

Предаване на Кримската област на РСФСР в състава на Украинската ССР.

Настоящето постановление да се внесе за одобрение в Президиума на Върховния съвет на СССР.[13].

19 февруари 1954 г. Президиумът на Върховния съвет на СССР издава „Указ за предаване на Кримската област от състава на РСФСР в състава на Украинската ССР.“ На 26 април същата година Върховният съвет на СССР издава „Закон за предаване на Кримската област от състава на РСФСР в състава на Украинската ССР.“, с който одобрява постановлението на своя Президиум и внася съответните промени в членове 22 и 23 от Конституцията на СССР.[14] При предаването на областта не е взето под внимание желанието на населението на Крим, тъй като референдуми не се провеждат в СССР.

В състава на независима Украйна

След разпадането на Съветския съюз, през 1991 г., на Кримския полуостров е образувана Автономна република Крим, която заедно с град Севастопол влиза в състава на новата независима държава Украйна. Преобладаващото руско население в автономната република и разположените на полуострова съгласно двустранен международен договор руски военноморски бази на незамръзващото Черно море са причина за напрежение между Украйна и Русия.

На 5 май 1992 г. Крим обявява независимост, която не е призната, и впоследствие е постигнато съгласие да остане част от Украйна като автономна република. Севастопол, намиращ се на територията на полуострова, остава град със специален статут (подобно на столицата Киев) поради наличието на главната руска военноморска база на Черно море.

Кримска криза

Кримската криза настъпва на територията на Автономна република Крим и в град Севастопол през март 2014 година поради анексирането от страна на Русия. От 23 до 27 февруари се осъществява принудителна смяна на изпълнителните органи на властта в Севастопол и в Автономна република Крим. Новите власти отказват да признаят легитимността на правителството в Киев и се обръщат за помощ към ръководството на Русия.

Местните органи на властта в кратки срокове организират и провеждат на 16 март референдум за статута на Крим. На населението е предложено да отговори на въпроса за възможността за излизане на Автономна република Крим от състава на Украйна и присъединяването ѝ към състава на Руската федерация.

На 17 март 2014 година (на следващия ден след провеждането на референдума), въз основа на резултатите от референдума и Декларацията за независимост, приета на 11 март, е провъзгласена суверенна Република Крим, в състава на която влиза град Севастопол в качеството си на град с особен статут. На 18 март е подписан договор между Руската федерация и Република Крим за приемането на Крим в състава на Русия. В съответствие с този договор в състава на Русия влизат два нови субекта – Република Крим и градът с федерално значение Севастопол.

Знам, че си много хлъзгав и можеш да излъжеш дори и майка си, но само с глупавите си крякания за фейкове, дето уж не са истина само защото не се харесват на работодателя ти пък твоята информация била най-истинска няма да промениш историята!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...