Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Богатир

Нов Майдан изригна в Киев с мощна експлозия пред парламента

Препоръчан отговор

"Ми виж как всички санкционират Пу"  - и пак го определят за най-влиятелния човек в света.... Много е весело с Миро!  Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Тøни написа:

мдаа.. новина в стил .. "одна  баба сказала"  :) предположения на база... други предположения :)

Има си официален телефонен разговор на нормандската четворка , проведен вчера.

И са се договорили за продължаване на миснките споразумения.До колко и как.. пак никой не знае... както и до сега не се знаеше когато  не се спазваха от никого , .

Но е интересно внушението което се вкарва в тази статия.. че видиш ли ... Украйна  провоцира друга държава, защитавайки своите граници... и тя , другата държава ще се намеси !

Сещаш ли се за онова прословуто мото на руските агресори "ние сме дошли тук да се защитаваме" ...

Това малоумие би било смешен абсурд-виц, ако всъщност не бе толкова сериозно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Украйна трябва да бъде санкционирана от международната общност за геноцид над собственото си население. Ако ли не, Владимир Владимирович ще я санкционира. Това безобразие не може да продължава, защото хората на изток не са пушечно месо за фашагите. САЩ да си прибират Яйценук, Порошенко, Яреско и грузинеца и да оставят Украйна да се възстановява. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита Нова година на всички в темата! Дано годината е по-добра за обикновените хора в Донецк и Луганск!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.12.2015 г. at 12:38, Тøни написа:

Украйна трябва да бъде санкционирана от международната общност за геноцид над собственото си население. Ако ли не, Владимир Владимирович ще я санкционира. Това безобразие не може да продължава, защото хората на изток не са пушечно месо за фашагите. САЩ да си прибират Яйценук, Порошенко, Яреско и грузинеца и да оставят Украйна да се възстановява. 

Вицове до дупка а :)

Владимир Владимирович да вземе да си изведе войските които официално призна че са там .... цитирам... "изпълняващи функции , включително и във военната сфера" :):)

Тогава и ще има мир в Украйна, както има мир на останалата, неокупирана част от Донбас от тези със  "задачи във военните сфери " :)

От последните новини - договора за доставка на ток към Крим изтече, и е спрян изцяло.

Сега чета , ама не знам виц ли е или наистина, Пу искал да сондира мнение от кримчаните, дали са съгласни да се направи договор с украинците , в който договор да е записано Крим като украинска територия :)

И другата интересна новина - пак из медиите се предполагаше че Украйна ще повиши цената за транзит на газ. И сега гледам Пу иска да им продава и им дава някаква отстъпка за техния газ... ако го купят де.. споменава се цена 179 $ . щото по принцип от ноември им е спрян газа от Пу.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ще свърши скоро и те уверявам, че няма да се случи нищо от твоите предсказания. Ти обикновено познаваш само за Новоосмания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм врачка, нито джедай.. Подскажи ми какво съм "предсказвал" ? :)

Желанието ми е да има мир на Донбас, което няма как да стане без Пу да си изведе войските.

Другото ми желание е цялостност  на Украйна, за да се даде ясен знак че такива сепаратистки античовешки фашистки процеси нямат бъдеще в България. Което очевидно не ти допада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mного си загрижен за Украйна, пък даваш Кърджали на Турция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тøни написа:

той е против сепаратистки античовешки фашистки процеси ,събитията в Украйна са демократични,нямат нищо общо с фашизма!

виж сам!

ако случайно чуеш фашистки призиви,то това е Путин и руските агресори!

за някои хора сега е модерно вместо фашистки поздрав да крещят Ердоган Акбар!

сега аз съм съгласен, че украинците трябва да бъдат в Европа! те трябва да се върнат в историческия и духовен дом! всички те трябва да живеят в Германия! особено Меркел ги обича много! и  Хитлер ще бъде много щастлив за тази среща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мненията на Миро по всички въпроси за Украйна вече са в сферата на невъзможната фантастика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато Грузия нападна и уби руски миротворци в Южна Осетия,малък военен контингент там, с одобрението на ООН. през 2008 г., Вашингтон го нарече руската агресия защото ги интересуваше единствено пътят до каспийския нефт и украинския писател-фатаст продължава да споменава,сякаш никой не помни,като пуска линкове от ukronazi.com за доказателства!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крим се отказа от договор за електроенергия с Украйна

Цитат

Жителите на Крим се отказаха от енергийния договор с Киев, където настоящата формулировка е на собствеността на Украйна.В новата версия на документа Киев реши да включи текст, че районът принадлежи към Украйна. В проучване на общественото мнение "Russian Research Center", 93,1 процента от жителите на Крим отказват такова предложение от страна на украинските власти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Тøни написа:

Вие ги давате, не аз.

Аз само илюстрирах нагледно  сепаратистките ви глупости и поддръжка на чужда агресия в наша плоскост.

И да, виждам яда ти че се изложихте яко . Не го ли разбра ? - колкото повече се възмущаваш как "уж аз" съм говорел за Къеджалийска република и "автономия" , това е камък в твоя двор :)

Но пък съм доволен .. патосната ви путинска възхвала и антибългарщина, намаляха :)

преди 11 часа, glen написа:

когато Грузия нападна и уби руски миротворци в Южна Осетия,малък военен контингент там, с одобрението на ООН. през 2008 г., Вашингтон го нарече руската агресия защото ги интересуваше единствено пътят до каспийския нефт и украинския писател-фатаст продължава да споменава,сякаш никой не помни,като пуска линкове от ukronazi.com за доказателства!

Да, добре че напомни грузинския конфликт. "руски миротворци" :)  хаха :) руската армия бе отдавна там с огромен контингент, и бе въпрос на време кой първи ще почне да стреля.

Руснаците направиха така в Цхинвали че да получат повод за военната си офанзива. И получиха такъв

И аз съм цитирал многократно как това бе геноцид.. геноцид обаче върху грузинския народ, когато след конфликта затрити  от лицето на земята се оказаха  много правиславни грузински села.

"русский мир".

И понеже хейтърите тук търсят сламката а не виждат гредата, ето ви клип кйто никога няма да цитирате :)

Нова година на софийския площад в Киев.

"Хунта" а ?  "фашисти"  а ? :)

Ето това красиво православие иска да унищожат орките от московията

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли детайлно да обясни до какво ще доведе фалита на Окраина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

Не съм врачка, нито джедай.. Подскажи ми какво съм "предсказвал" ? :)

Желанието ми е да има мир на Донбас, което няма как да стане без Пу да си изведе войските.

Другото ми желание е цялостност  на Украйна, за да се даде ясен знак че такива сепаратистки античовешки фашистки процеси нямат бъдеще в България. Което очевидно не ти допада.

1236854_896065670490215_8231158582565387

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Тøни написа:

Нов майдан, сваляне на еврейското правителство, на власт ще дойдат нов президент, ново правителство - проруски настроени, еврейските националисти ще бъдат разформировани и навряни в ъгъла, синчето на Джо Байдън ще бъде изхвърлено като мръсно коте от газопреносната мрежа на Украйна, еврейските олигарси ще бъдат изгонени или избити, имушеството и парите им конфискувани, Крим ще си остане официално руски, Нвороссия ще си остане автономия в рамките на Украйна като един вид застраховка на самата Русия за бъдещи оранжеви и пембени еврейски революции, а самата Украйна отново минава под руско влияние и нещата започват да се оправят. На малко по-късен етап, евентуално влизане в рамките на руската федерация или в ЕАС. А самите чипсове си остават с пръст в уста и едни милиарди долари хвърлени на вятъра! Само дето украинският народ си изпати от цялата тази подмолна американо-еврейска игра и си развалиха отношенията с руснаците. Горе-долу това е бъдещата картинка, която ни предстои да гледаме, казана с най-прости думички.

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Тøни написа:

Виж това:

http://worldissue.blog.bg/politika/2015/12/22/ukraina-ochakvaniiat-defolt-i-posledstviiata-mu.1416893

Това вече сме го минали. Ако не получат помощ от МВФ - хиперинфлация, разпродажба на безценица на недвижими имоти и други активи, високи лихви, фалити на фирми...

И съд за страната - Русия вече заяви, че ще съди Украйна.

Цитат

Тъй като МВФ призна дълга на Украйна като суверенен, констатирането на факта на дефолта не би трябвало да заеме много време. След това трябва да последва арест на украинското имущество, сметки и стоки, принадлежащи на държавни предприятия, намиращи се зад граница. Фактически става въпрос за замразяването на всичката външноикономическа и търговска дейност на Украйна и възможностите за заимстване на световните финансови пазари. Освен това след констатацията на дефолта, всички останали кредитори на Киев получават право да искат предсрочно погасяване на по-рано дадените кредити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Представители на различни националистични партии отбелязаха тази вечер сфакелно шествие в Киев рождения ден на смятания за национален герой в Украйна Степан Бандера.

Проявата отбеляза 107 години от рождението на политика. Степан Бандера се проучва след като организира опозиционно движение в Западна Украйна.

Той оглавява Организацията на украинските националисти. На 30 юни 1941 г. той обявява независима Украйна. В годините на Втората световна война той воюва както с нацисти, така и с Червената армия.

Украинците обвиняват КГБ, че стои зад убийството на Степан Бандера на 15 октомври 1959 г. в Мюнхен.

Бандера е роден през 1909 година в семейството на католически свещеник в галицийското село Старий Угринив, тогава в състава на Австроунгарската империя.

През 1959 година той е убит в Мюнхен, където живее от 1946 година под името Попел. Агент на КГБ го отравя с цианкалий.

През целия си живот Бандера се бори за независима Украйна, а главните му врагове са Полша и Съветският съюз. Като студент в Лвов той се записва в Организацията на украинските националисти /ОУН/, борещи се срещу полския гнет над украинците.

През 30-те години на миналия ХХ в. организацията е особено активна - ликвидира украински студенти и преподаватели, които не споделят националистическите й възгледи, организират хайки срещу евреи и комунисти, залагат бомби в редакциите на вестници, припомня Дойче веле.

Когато Хитлеровата армия напада Съветския съюз през 1941 година, Бандера я посреща с плакати, на които пише "Добре дошли" и "Хайл Хитлер, Хайл Бандера".

Хитлер за всеки случай праща харизматичния Степан Бандера в концентрационен лагер, където обаче се отнасят към него по-специално - има право на собствено помещение и не е принуден да търпи лишения.

През 1944 г. излиза отново на свобода и се бие с немско оръжие срещу Червената армия.

Тези действия му подписват смъртната присъда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Джугашвили написа:

1236854_896065670490215_8231158582565387

Има една основна разлика между българите , турците  , украинците, руснаците.

Първо - Ние имаме дългогодишни борби за независимост  и освобождаване от поробителите.

Руските сепаратисти никога не са били под "робство" в Украйна, нито са имали някакви съществени проблеми. Бих казал НИКАКВИ.

В историята и културата, дори в соц време, никога не са представяни като различни или като опозиция един срещу друг.

Винаги културата - история, литература, наука, образование, филми , ТВ дори ,  и историята са били заедно при тях, , а не "един срещу друг".

Обратното спрямо нас  - Ние сме имали за толкова години робство народни будители, революционери, периодични възстания , възрожденци, и т.н.

Случая с руснаците - нищо такова няма.

Няма дългогодишна борба, няма руски "възрожденци" или дисиденти срещу "украинско угнетяване и геноцид".. просто защото .. никога не е имало такова  угнетяване и геноцид  :)

Та... извода какъв е ? - постваш абсолютни спекулации , простотия и измишльотини спрямо темата за руския незаконен военен нелогичен сепаратизъм в Украйна, породен и измислен от новия рашистки режим и  фюрер - Пу.

преди 13 минути, Тøни написа:

В годините на Втората световна война той воюва както с нацисти, така и с Червената армия.

Именно.

Човека си е поставил на първо място собствения народ и националност, а не чуждопоклонничество , било то хитлеристи или руснаци.

За него няма значение с кого е, стига външните интереси да не пречат на неговата национална идея.И се обръща СРЕЩУ ТЯХ точно в момента когато вижда че негивоте национални интереси стават на заден план за "гоелмите".

Това е много поучително за путинската и атакситка клика тук , които са се националнокастрирали , и работят за чужда държава и са си поставили вместо България на първо място  , са си сложили чужди интереси най отпред. Независимо какви - америакнски , германски , путински, китайски .

Аз не съм краен националист, но ако има тук такива, нека се поучат от него как трябва да работи един истински националист за  интересите на своята нация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жертвите са си жертви, моето патенце! Никой и нищо не може да ги върне! Иначе пък да им забранят на руснаците и останалите малцинства да говорят майчиния си език, не е като да са имали някакви съществени проблеми,а. Изгорените живи руснаци в Одеса също едва ли са някакъв съшествен проблем! Изпращането на танкове и войски на изток срещу невъоръжените руснаци, бомбардирането на жилищни квртали, автобусни спирки, детски градини и болници също  не може да се окачестви като някакъв кой знае колко съществен проблем...изобщо всичките ти опорни точки са пълен смях! Само дето в цялата схема пропуснаха, че почти цялата украинска армия е съставена от етнически руснаци. Е, не че е някакъв съществен пропуск, но пък е достатъчен за да гризнат дръвчето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как от цял пост цитира едно изречение и на базата на него опитва да манипулира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, miro20 написа:

Има една основна разлика между българите , турците  , украинците, руснаците.

Първо - Ние имаме дългогодишни борби за независимост  и освобождаване от поробителите.

Руските сепаратисти никога не са били под "робство" в Украйна, нито са имали някакви съществени проблеми. Бих казал НИКАКВИ.

В историята и културата, дори в соц време, никога не са представяни като различни или като опозиция един срещу друг.

Винаги културата - история, литература, наука, образование, филми , ТВ дори ,  и историята са били заедно при тях, , а не "един срещу друг".

Обратното спрямо нас  - Ние сме имали за толкова години робство народни будители, революционери, периодични възстания , възрожденци, и т.н.

Миро, обуздай се малко. Че нали по новата Соросоидна история на България не е имало турско робство, а Османско присъствие. И преди време Благо се скъса да ме убеждава колко добре сме си живели тогава и как турците само ни защитавали. А руснаците били останали изумени от стандарта на живот на българските селяни :D Та внимавай с това робство да не ти клъцнат някоя надница, че после доста ще поизтъркаш клавиатурата за да я наваксаш 

Редактирано от upili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Джугашвили написа:

Иначе пък да им забранят на руснаците и останалите малцинства да говорят майчиния си език,

Доказана лъжа. Единственото уркаинско предложение, и то оттеглено , е да е официален език само украинския. Сега са по старому - и двата.

Ама не е истина как ревете за "майчин език" :) Искате и тук два официални езика а ? турски и български ? 

Засрамете се.

преди 16 минути, Джугашвили написа:

Изгорените живи руснаци в Одеса също едва ли са някакъв съшествен проблем!

ИЗгорените в Одеса се доказа че е руска провокация, която за определих като "руски райхстаг".

Второ - говорех не за сега, а за дългогодишни вековни проблеми. Случая в Одеса е след началото на съвременната путинската операция по дестабилизиране на У крайна.

Пак не вървиш.

преди 18 минути, Джугашвили написа:

Изпращането на танкове и войски на изток срещу невъоръжените руснаци, бомбардирането на жилищни квртали, автобусни спирки, детски градини и болници също  не може да се окачестви като някакъв кой знае колко съществен проблем...изобщо всичките ти опорни точки са пълен смях!

Изпращането на танкове и войски бе срещу незаконното и ВОЕННО провъзгласяване на ДНР/ ЛНР и след насилственото сваляне на украинската символика, знамена и власт .

АТО е следствие драги на това незаконно въоръжено сваляне на властта , повтарял съм го постоянно на твоите колеги путинисти  :)

Все едно в Кърджали маскиран необозначен тежковъоръжен аскер да свали българското знаме, да свали властта, да провъзгласи КНДР, и ти да го гледаш възхитено и в прехлас ?

И да слушаш такива като вас че трябвало да се "преговаря за автономия " бла бла бла ?

Не , мерси .

преди 22 минути, Джугашвили написа:

Е, не че е някакъв съществен пропуск, но пък е достатъчен за да гризнат дръвчето!

Кой какво дръвче ще гризе и защо ? :)

преди 12 минути, upili написа:

Миро, обуздай се малко. Че нали по новата Соросоидна история на България не е имало турско робство, а Османско присъствие. И преди време Благо се скъса да ме убеждава колко добре сме си живели тогава и как турците само ни защитавали. А руснаците били останали изумени от стандарта на живот на българските селяни :D Та внимавай с това робство да не ти клъцнат някоя надница, че после доста ще поизтъркаш клавиатурата за да я наваксаш 

Ами питай някой соросоид,  що питаш мен ?

Аз мнението си за  османското робство съм го казвал многократно -  естествено че е робство , дори да не отговаря  изцяло на този термин.

"робство" като термин дори е сравнително по добре , защото господаря трябва да се грижи за роба - като  храна, покрив, задължения.. и т.н..

Нашето положение е дори по зле от робство - защото под привидни "права" , османците доят народа , както са правили и с други народи разбира се.

Няма противоречие в това - по е лесно да доиш данъци и стоки от привидно свободни  на местно ниво народи, вместо да се грижиш за роби.

В случая - оставяш ги с привидни свободи да се развиват като имоти , занаятчийство , чорбаджийство и само стрижеш "овцата".

Никоя империя няма полза от ограбен , изтощен, неработещ поробен народ.

Затова и сега някои спекулират ч е...  не сме били "роби".

Та.. това е моето мнение.

преди 27 минути, Тøни написа:

Много ме кефи как от цял пост цитира едно изречение и на базата на него опитва да манипулира. 

Обикновенно за прегледност, цитирам най важното и анцента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...