Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте преинсталирах си лаптопа Acer aspire v3-772g инсталирах всички драйвери без драйвера за видео картата тъй като ми дава грешка в Device manager-a с най- новия.  Търся някой по стар и читав драйвер който да сработи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталира ли вградената в процесора 1во ? Също така, каква грешка дава ?

Редактирано от Stilian Hadzhiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте преинсталирах си лаптопа Acer aspire v3-772g инсталирах всички драйвери без драйвера за видео картата тъй като ми дава грешка в Device manager-a с най- новия.  Търся някой по стар и читав драйвер който да сработи .

Тук има драйвер , но е за 8.1 . Предполагам ще стане и за Windows 7 макар да не сте посочили за каква ОС ви трябва https://driver.ru/?file_cid=1090980738544d0a9df477844659

Ако е с две видеокарти, винаги първо се инсталира Интелския драйвер, на вградената.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да инсталирана е Интелската. Windows-a е 7 дава грешка от рода windows спря устройството поради няколко грешки с него.

Данеби проблема да е защото сложих на процесора и видео картата стари термолентички а не термопаста ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да инсталирана е Интелската. Windows-a е 7 дава грешка от рода windows спря устройството поради няколко грешки с него.

Данеби проблема да е защото сложих на процесора и видео картата стари термолентички а не термопаста ?

Опитайте инсталация в Режим на съвместимост http://www.techsupportforum.com/4478-installing-a-device-driver-under-compatibility-mode-in-windows-7/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте инсталация в Режим на съвместимост http://www.techsupportforum.com/4478-installing-a-device-driver-under-compatibility-mode-in-windows-7/

Пробвах всякакви варианти търсих из нета не мога да я подкарам видео картата. При всяко пускане на Уиндолса черен екран за няколко секунди и после в device manager-a ми пише "windows has stopped this device because it has reported problems. (code 43)". Странното е че много хора пишат за този проблем при windows 8.1 ,а аз съм на windows 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето от какво може да се причини тази грешка. Може да е повредена и самата видеокарта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.