Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Чудя се коя карта е по добра от тези изброени в заглавието. Скоро ще взимам нова конфигурация и се чудя кое видео да купя.

Ето и количкат

http://nikem-bg.net/cart/50038p1r53178p1r53657p1r46378p1r2172p1r2050p1rf.html

И трябва да се вместим до +-1000 лева. Ще се ползва за игри, не на ултра настройки.

Извинявам се ако вече има такава тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

960 - та е по-добра, но пък 280 - та по-евтина и не изостава толкоз много като изключим липсата на някои технологични новости. По конфигурацията бих сменил кутията, захранването и дъното.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

960 - та е по-добра, но пък 280 - та по-евтина и не изостава толкоз много като изключим липсата на някои технологични новости. По конфигурацията бих сменил кутията, захранването и дъното.

Успех!

Кутията не виждам защо искаш да я сменя? Захранването е що годе добре според мен. За дъното съм съгласен. С какво да го заменя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията не виждам защо искаш да я сменя? Захранването е що годе добре според мен. За дъното съм съгласен. С какво да го заменя?

Вместо да даваш 50 лв. за измишльотините на Мост си купи няколко квадрата плексиглас и сам си направи кутия. Пак ще е по-добре от тази. Захранването няма повече да го коментирам, че ще се включи един много смешен колега, който се мисли за голям спец и ще се съсипе темата ти. За дъното колко парички си готов да отделиш? Прилично дъно в момента е от 150 лв. нагоре, а що годе ставащо:

29c0_5.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вместо да даваш 50 лв. за измишльотините на Мост си купи няколко квадрата плексиглас и сам си направи кутия. Пак ще е по-добре от тази. Захранването няма повече да го коментирам, че ще се включи един много смешен колега, който се мисли за голям спец и ще се съсипе темата ти. За дъното колко парички си готов да отделиш? Прилично дъно в момента е от 150 лв. нагоре, а що годе ставащо:

29c0_5.jpg

За дъното ще отделя колкото трябва, захранване си харесах това тук в скай

COOLER MASTER B500 V2, 500W Active PFC

Иначе сега определенят бюджет скача до 1100 лева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За дъното ще отделя колкото трябва, захранване си харесах това тук в скай

COOLER MASTER B500 V2, 500W Active PFC

Иначе сега определенят бюджет скача до 1100 лева...

То и това не е кой знае колко читаво, но е по-добро от Евгата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ХЕСчо,най-големият смешник е този,който виждаш в огледалото  :D .Как ги коментираш тия карти,захранвания,кутии,като никога не си ги виждал...или може би майка ти е решила да ти купи сега 280ка...Що изобщо се обаждаш та да объркаш момчето?!

Терминаторе,лепвай една нова 280ка за там 300 и някой лев дето е Сапфирката и не се води по тоя,дето не е виждал ни процесор,ни видео...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказах се добър пророк за ''колегата''. :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам видни колеги от раздела за конфигурации са се включили - единия е вълка, за когото говорех, а другия му е харесал глупостите, които е сътворил. Малко коментар по това предложение - измислено дъно с доказани дефекти и недомислици; добър процесор; добра RAM; шумен и сравнително бавен HDD; GPU Out Of Date; добро захранване за парите си; скапана кутия; евтин вентилатор, но отговарящ подобаващо за цената си и отгоре.

Е изглежда ли това предложение перфектното за бюджета? Сами си отговорете.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам видни колеги от раздела за конфигурации са се включили - единия е вълка, за когото говорех, а другия му е харесал глупостите, които е сътворил. Малко коментар по това предложение - измислено дъно с доказани дефекти и недомислици; добър процесор; добра RAM; шумен и сравнително бавен HDD; GPU Out Of Date; добро захранване за парите си; скапана кутия; евтин вентилатор, но отговарящ подобаващо за цената си и отгоре.

Е изглежда ли това предложение перфектното за бюджета? Сами си отговорете.

Лека вечер!

Идиот,вземи си затвори глупавата уста на неразбиращата глава! Осра пак всички теми-ни за дъното,ни за харда,ни за кутията,ни за фана уцели,а и простотията ти за 280ката,която преди 2 седмици правеше на най-велика и да не я отписваме още и не била никаква 7950ка :D ;па да не говорим за простотията ти при 1000 лв бюджет да го караш да взима дъно за 150 лв! Никога не си виждал,чувал,пипал ни един от компонентите,та вземи се скрий.Плямпаш глупости и една конфигурация не си написал или разумен съвет да дадеш на когото и да е!Ай бягай да остроумничиш във вибокса и не се обаждай тук за неща,дето понятие си нямаш от тях!

пп Оу,майка ти да не ти е взела 960ка или пак ще се фантазираш 2 години?

Редактирано от dl777 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идиот,вземи си затвори глупавата уста на неразбиращата глава! Осра пак всички теми-ни за харда,ни за кутията,ни за фана оцели,а и простотията ти за 280ката,която преди 2 седмици правише на най-велика и да не я отписваме още;па да не говорим за простотията ти при 1000 лв бюджет да го караш да взима дъно за 150 лв! Никога не си виждал,чувал,пипал ни един от компонентите,та вземи се скрий.Плямпаш глупости и една конфигурация не си написал или разумен съвет да дадеш на когото и да е!Ай бягай да остроумничиш във вибокса и не се обаждай тук за неща,дето понятие си нямаш от тях!

пп Оу,майка ти да не ти е взела 960ка или пак ще се фантазираш 2 години?

HDD-то го имам в къщи и е най-шумния компонент. Кутията е направена от възможно най-тънката ламарина и тежи не повече от 3 кг. Графичната карта(R9 280) въобще не я отписвам, но автора питаше коя е по-добра и аз му отговорих подобаващо. А, за вентилаторчето, както съм написал не е лошо, но се простира според парите си. Спри да се излагаш и да нагаждаш хората един срещу друг! От това никой не печели. 

П.П. За съжаление родителите ми отдавна не са на този свят и като човек зрял си мисля ми се налага сам да си изкарвам прехраната, за семейството и за мен. Не ги разбирам тези глупости, че ми се купува хардуера. Е нали и снимки ви показах, за да спрете да се дърляте. Сега и Асуса ли да снимам, която взех, защото 260-та я подарих на нуждаеща се персона?! Каква е вашата цел? Да се помага на хората или да си мерим кобурите? Тъпо е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HDD-то го имам в къщи и е най-шумния компонент. Кутията е направена от възможно най-тънката ламарина и тежи не повече от 3 кг. Графичната карта(R9 280) въобще не я отписвам, но автора питаше коя е по-добра и аз му отговорих подобаващо. А, за вентилаторчето, както съм написал не е лошо, но се простира според парите си. Спри да се излагаш и да нагаждаш хората един срещу друг! От това никой не печели. 

П.П. За съжаление родителите ми отдавна не са на този свят и като човек зрял си мисля ми се налага сам да си изкарвам прехраната, за семейството и за мен. Не ги разбирам тези глупости, че ми се купува хардуера. Е нали и снимки ви показах, за да спрете да се дърляте. Сега и Асуса ли да снимам, която взех, защото 260-та я подарих на нуждаеща се персона?! Каква е вашата цел? Да се помага на хората или да си мерим кобурите? Тъпо е.

Нещо обърна плочата-от велик рецензент и критик-на мома жалена...Изобщо не си виждал синия дигитал,нито кутията,ни коментираните захранвания,ни нещо интелско,ни другото и всеки,който е повече от месец във форума го знае,както се знае и колко "разбираш" и колко "помагаш"-видно и от постовете по темите ти днес.Па за мерене да не говорим,че ще се пукна от смях.Хайде бягай във вибокса и стига си спамил и обърквал момчетата.(асус-а ще го коментирам,като го видя в кутията ти)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо обърна плочата-от велик рецензент и критик-на мома жалена...Изобщо не си виждал синия дигитал,нито кутията,ни коментираните захранвания,ни нещо интелско,ни другото и всеки,който е повече от месец във форума го знае,както се знае и колко "разбираш" и колко "помагаш"-видно и от постовете по темите ти днес.Па за мерене да не говорим,че ще се пукна от смях.Хайде бягай във вибокса и стига си спамил и обърквал момчетата.(асус-а ще го коментирам,като го видя в кутията ти)

Плочата не съм я обърнал. Просто ми писна да споря с темерути и некадърници. И понеже повечето се правите на разбирачи от класа искам утре да публикуваш подробни снимки на твоята конфигурация с обяснения кое какво и защо. Всички сме го направили в темата '' Похвалете се с компютъра си '', а ти не. Дори любовта на живота ти Нико е снимал грозотията си. Отсрами го, ако е възможно. 

Аман от комплексари. Ти му викаш ''Куме, Иване, а он търчи за ... да те хване. 

Чакам снимки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плочата не съм я обърнал. Просто ми писна да споря с темерути и некадърници. И понеже повечето се правите на разбирачи от класа искам утре да публикуваш подробни снимки на твоята конфигурация с обяснения кое какво и защо. Всички сме го направили в темата '' Похвалете се с компютъра си '', а ти не. Дори любовта на живота ти Нико е снимал грозотията си. Отсрами го, ако е възможно. 

Чакам снимки!

Защо се представяш за това, което не си? Всички знаем какъв си смешник и че си нямаш понятие от хардуер. Всички знаем как си сменяше подписа през 2 седмици без да представяш реални снимки. И това, което показа в  '' Похвалете се с компютъра си '' съм почти убеден, че не е твоя конфигурация и ясно си личеше, че сглобката е на най-много 2-3 седмици, а подписа го беше сложил месеци преди това...

Дори и за годините си лъжеш. Най-вероятно си на моите години (19), ама акъла ти е на десет годишен хлапак. Имаш близо 3 000 мнения във форума, ама от тях дори 10 не са ти полезни. Във всички теми, в които се включваш единственото, което правиш е да се заядеш с хората писали мнение над теб, да кажеш какви боклуци са предложили и в същото време да не защитиш мнението си с качествена сглобка. Обаче и виртуалното асемблиране на части не ти се получава. То затова ме и споменаваш във всяка тема... Яд те е, че те превъзхождам във всяко едно естество и дори ''грозотията'', която имам e няколко пъти по-производителна от твоя нереален боклук от подписа...

Не виждам и защо се дразниш в това, че сме в приятелски отношения с johny01, а и с почти всички от хардуер раздела. Ти си подразнил абсолютно всички и затова си нямаш нито едно ''другарче''. и те е яд от този факт. Самия факт, че те наказваха неколкократно и си правеше профил след профил (Raymond Ch., Джейсън) за пореден път доказва колко си комплексиран от нас. Нямаш си ни най-малка представа от хардуер и всички части на пазара са непознати за теб и дори ти самия го знаеш, ама се пънеш ли, пънеш...

Жалък си ХЕС, жалък си, чак ми става мъчно за теб! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам снимки!

А бе,льольо,най-големият комплексар нещастен,който пърди по цял ден на дивана на майка си и ѝ се моли за някой лев е оня,който виждаш в огледалото-целият форум ти се смя как си слагаш лайкове от единия на другия акаунт под постовете-от Raymond Ch. на XECUTIONER,темата,в която питаш-какво,аджеба е HD6670 и HD7770.И не се прай на улав-снимки имам достатъчно,а на отбрана аудитория и лични на моята персона с побеляла брада.Та разни пикльовци като теб,дет искат 2 лева от майка си за кафе-(censored).След като ти се смяхме на глупостите във вибокс-от 27,сложи 19 години-те по-ти прилягат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, добре, че съм си изключил опцията за известяване за цитиране, че гледам много сте се нахъсали.

Защо се представяш за това, което не си? Всички знаем какъв си смешник и че си нямаш понятие от хардуер. Всички знаем как си сменяше подписа през 2 седмици без да представяш реални снимки. И това, което показа в  '' Похвалете се с компютъра си '' съм почти убеден, че не е твоя конфигурация и ясно си личеше, че сглобката е на най-много 2-3 седмици, а подписа го беше сложил месеци преди това...

Така трябва да изглежда една поддържана конфигурация, но вие това няма от къде да го знаете и поради тази причина и заблудата ви, че е нова. ;) При това в къщи съм затрупан с компютри и мога да си сменям подписа и ежеседмично. Интересно теб какво те интересуват тези неща?! 

А бе,льольо,най-големият комплексар нещастен,който пърди по цял ден на дивана на майка си и ѝ се моли за някой лев е оня,който виждаш в огледалото-целият форум ти се смя как си слагаш лайкове от единия на другия акаунт под постовете-от Raymond Ch. на XECUTIONER,темата,в която питаш-какво,аджеба е HD6670 и HD7770.И не се прай на улав-снимки имам достатъчно,а на отбрана аудитория и лични на моята персона с побеляла брада.Та разни пикльовци като теб,дет искат 2 лева от майка си за кафе-(censored).След като ти се смяхме на глупостите във вибокс-от 27,сложи 19 години-те по-ти прилягат!

? Питай билдера за тази моя заключена тема. И друг път съм давал разяснения, но явно четете през редовете. За VBOX - или на това момче са му почервенели ушите вече или някой от вас си е направил профил. Не бих се учудил.

Чакам снимки! Не бъди срамежлив.

П.П. Ники, ако се напънеш да зачетеш темите ще видиш, че в 90% от случаите съм провокиран от хора като dl777. И друго - не мога да разбера тази ваша склонност да се вглеждате на хората в паниците от една страна, а от друга да се биете в гърдите, че сте по-умни. За съжаление ваше не сте. Навремето и Людмил по този начин обиждаше билдера, а явно ти в опита си да научиш нещо полезно от него си копирал една лоша черта от характера. Жалко.

Бъдете здрави и ако имате повече въпроси нека да са на друго място, защото съм сигурен, че досадихме безкрайно много на хората, а и търпението на модераторите е на границата предполагам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, добре, че съм си изключил опцията за известяване за цитиране, че гледам много сте се нахъсали.

Така трябва да изглежда една поддържана конфигурация, но вие това няма от къде да го знаете и поради тази причина и заблудата ви, че е нова. ;) При това в къщи съм затрупан с компютри и мога да си сменям подписа и ежеседмично. Интересно теб какво те интересуват тези неща?! 

? Питай билдера за тази моя заключена тема. И друг път съм давал разяснения, но явно четете през редовете. За VBOX - или на това момче са му почервенели ушите вече или някой от вас си е направил профил. Не бих се учудил.

Чакам снимки! Не бъди срамежлив.

П.П. Ники, ако се напънеш да зачетеш темите ще видиш, че в 90% от случаите съм провокиран от хора като dl777. И друго - не мога да разбера тази ваша склонност да се вглеждате на хората в паниците от една страна, а от друга да се биете в гърдите, че сте по-умни. За съжаление ваше не сте. Навремето и Людмил по този начин обиждаше билдера, а явно ти в опита си да научиш нещо полезно от него си копирал една лоша черта от характера. Жалко.

Бъдете здрави и ако имате повече въпроси нека да са на друго място, защото съм сигурен, че досадихме безкрайно много на хората, а и търпението на модераторите е на границата предполагам.

Келеш,ходи се *****! Те момчетата са кьорави и не могат да четат!

Тая снимка харесва ли ти:

8333160t.jpg

:lol6:

пп Другите ги потърси из темите,ако имаш време от шлякането във вибокса.

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това вече си е за похвала  евала  нико :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.