Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

ако може да ми предложите 1 конфигурация за около 800-850лв.Ще играя игри от рода на ЛоЛ и ЦС:ГО. Нямам стари части ,т.е ще се купува всичко. Монитор ще се купува на по-късен етап. Имам 1 сглобена конфигурация ,която незнам дали е много добра, но тя е от това което съм гледал и интернет.

http://nikem-bg.net/cart/50034p1r48945p1r2172p1r51115p1r53647p1r47594p1r1007752p1rf.html  ,ако имате забележки към тази конфигурация моля да споделите.

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам забележки по конфигурацията:

1. Спокойно можеш да се вземе FX 6300 (с няколко левчета по-скъп е, има го по другите магазини)

2. Взима се по-добър твърд диск (на Seagate примерно с 3-те години гаранция)

3. RAM паметта ще е добре да е 2x4 GB за dual channel-а

4. Има по-добри захранвания в този бюджет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да видя тази седмица една хубаво описана тема за нова конфигурация... SSD и оптично устройство ще ти трябва ли? Какъв ти е монитора? През последните 7 дни бяха публикувани доста теми с подобни изисквания... Можеше първо тях да прегледате...  И все никой не описваше хубаво исканията си... Аз бих предложил това като вариант със SSD:

ASUS H81M-C /1150

I3-4170 3.7GHZ/3MB/LGA1150/BOX

2X4G DDR3 1600 A-DATA

KINGSTON SSD 120GB SV300S37A

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

OMEGA ATX-8815BK /BLACK

EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR

ASUS DRW-24F1ST/BLACK BULK

SATA DATA CABLE

CM 120MM CASE FAN/ SLEEVE

Количка

П.П. Sata кабела е за свързване на оптичното устройство.

Ако искате да стане твърдо 850 може да вземете по-хубави процесор и дъно или нещо друго... 

Редактирано от Homo Sapiens (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ymxM5xt.png?1

Добро от към производителност може да клокнеш процесора на това дъно със стоковия охладител на 3,8 ghz без никакви проблеми!А и след време може да боднеш i5 и 16gb ram.

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам забележки по конфигурацията:

1. Спокойно можеш да се вземе FX 6300 (с няколко левчета по-скъп е, има го по другите магазини)

2. Взима се по-добър твърд диск (на Seagate примерно с 3-те години гаранция)

3. RAM паметта ще е добре да е 2x4 GB за dual channel-а

4. Има по-добри захранвания в този бюджет

Mоже ли да ми предложиш захранване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 850 лв. ще си струпаш един куп боклучава електроника според това, което виждам като предложения, а и твоя избор. Вземи си качествени компоненти и карай на този етап с вграденото при процесора видео на някакъв Интел, а когато събереш още парички и дискретно такова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 850 лв. ще си струпаш един куп боклучава електроника според това, което виждам като предложения, а и твоя избор. Вземи си качествени компоненти и карай на този етап с вграденото при процесора видео на някакъв Интел, а когато събереш още парички и дискретно такова.

Съгласен авторът на първо време да вземе вместо пентиум+360 i5 и след време някое видео от рода на 960 и спокойно cs:go и LoL вървят на вграденото видео на ниски-средни настройки (зависи от резолюцията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен относно видеокартата може да е и GTX950 тя е направена да не кажа специално за тези игри. Редактирано от Александър Банов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK B85 ANIVERSARY /LGA1150
G3258 3.2GHZ/3M/BOX/1150
4GB DDR3 1600 A-DATA
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
ASUS GTX750TI-OC-2GD5
SHARKOON VG4-V ATX MIDI TOWER
EVGA 500W 80 PLUS 100-W1-0500-KR

Обща стойност - 840.92 лв. с ДДС
Напълно достатъчна конфигурация 3а игригте по-горе, след време можеш да си сложиш 5-то поколение процесор на това дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.