Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Понеже 1 приятел иска да си сменя процесора от pentium на i3, но не разбира (в това число и аз) какъв точно i3 ще е най-добре на ASUS H81M-K/GTX750 защото са много видове. А и какво е по-добре ADATA 2x4 GB DDR3 1600 или ADATA 1x8GB DDR3 1600 ?

Редактирано от nRat3d (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.I3 4170

2.Ако ще ъпгрейдва до 16 гб 1х8гб 1600 ,ако не 2х4гб на негово място аз бих взел 1х8gb ,защото е също толкова евтина колкото  кит от 2х4gb и след това  16гб  :wink12:  ,но кита от 2х4gb е по производителен заради dual channel!Най-добре е да го питате дали ще минава на 16gb или след време директно на DDR4 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.I3 4170

2.Ако ще ъпгрейдва до 16 гб 1х8гб 1600 ,ако не 2х4гб на негово място аз бих взел 1х8gb ,защото е също толкова евтина колкото  кит от 2х4gb и след това  16гб  :wink12:  ,но кита от 2х4gb е по производителен заради dual channel!Най-добре е да го питате дали ще минава на 16gb или след време директно на DDR4 :)

Old Spice, сподели каква е разликата м/у SC и DC понеже гледам доста се коментира тази тема, а на мен ми стана интересно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.I3 4170

Не няма да минава на 16, въпроса беше като цяло зададен кое е по-добре 2х4 или 1х8 ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Old Spice, сподели каква е разликата м/у SC и DC понеже гледам доста се коментира тази тема, а на мен ми стана интересно. :)

https://www.youtube.com/watch?v=OrrTkbyjDHk

Заповядай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, благодаря! И какъв е извода?

Авторът да взима 2х4гб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи I3 4170 + 2х4 GB тъка ли ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е за игри автора или по-скоро неговия приятел трябва да е с извънземни възприятия за да усети разлика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.