Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

С амд фх 8320 процесор съм и се чудя дали да му взема https://www.youtube.com/watch?v=70FSauVPfHs или да си остана със стоковото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да има клок няма смисъл от друг охладител.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да има клок няма смисъл от друг охладител.. 

тъй като процесора ми е 3.5 се чудих дали да не клокна до 3.8 -- 4.00

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър е охладителя можеш спокойно да го вземеш и е много по добре от стоковия излитащ самолет на АМД :D Може да го клокнеш зависи какво е дъното.

Редактирано от DTodorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър е охладителя можеш спокойно да го вземеш и е много по добре от стоковия излитащ самолет на АМД :D Може да го клокнеш зависи какво е дъното.

все още чакам да ми върнат процесора и дъното , но дъното е asrock extreme 3 r2.0 ...в момента чакам да ми кажат какво ще правим с процесора ми че ми казаха че бил изгорял и за това не е имало сигнал към монитора но вече се минаха 10 дни вече 11 и никой нищо не казва .

А имам друг въпрос , имам радиатор от артик фриизер 13 но е за интел ако взема само пласмаските където се закрепва системата към дъното и сменя вентилатора ,, работа ще стане ли или по добре да прежаля 90 кинта ?

Редактирано от Георгиев Стоян (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тъй като процесора ми е 3.5 се чудих дали да не клокна до 3.8 -- 4.00

До тези граници няма смисъл от клок. То турбото му е двустепенно на 3,7 и 4,0GHz. Въпреки всичко е хубаво да си вземеш афтърмаркет охладител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е кутията?

Защото за тия пари ,може да се вземе охладител много по-добър от Арктика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ти е кутията?

Защото за тия пари ,може да се вземе охладител много по-добър от Арктика.

На мене ми харесва самия радиатор като идея за охлаждане и за това питам дали с този моя радиатор с който разполагам може да стане работата ако му сложа по добра перка и си намеря пласмаските за закрепването към дъното.

Иначе това е кутията

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1179594475400299&set=pcb.1179594522066961&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1179594435400303&set=pcb.1179594522066961&type=1&theater

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линковете не работят.

Дори и да намериш пластините за закрепване,радиатора който имаш,ще

може да се монтира само в 2 положения - да духа нагоре и да духа надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все още чакам да ми върнат процесора и дъното , но дъното е asrock extreme 3 r2.0 ...в момента чакам да ми кажат какво ще правим с процесора ми че ми казаха че бил изгорял и за това не е имало сигнал към монитора но вече се минаха 10 дни вече 11 и никой нищо не казва .

А имам друг въпрос , имам радиатор от артик фриизер 13 но е за интел ако взема само пласмаските където се закрепва системата към дъното и сменя вентилатора ,, работа ще стане ли или по добре да прежаля 90 кинта ?

90 кинта за А30? Да не бъркаш охладителя? Тези са по 64 лева.Ако ще даваш толкова пари, по-добре вземи CM 612

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.