Премини към съдържанието
De Santa

Проблем при стартиране на Counter Strike - Source

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем,

Преди 2-3 дена си играех играта съвсем нормално и нямаше абсолютно никакъв проблем, до вчера.

Играта просто не иска да тръгне след ъпдейт (който е крайно необходим за игра в сървъри). Няма никаква реакция при стартиране, дори не излиза като процес в task maneger-a. Опитах всичко.. от слагане на нови драйвъри за видеото и тн до кракове и най-различни лънчъри, но нищо не помага, проблема не е в компютъра ми нито в операционната система, всичко при мен е на ниво.

От преди няколко дена все повече и повече хора започнаха да се оплакват от абсолютно същия проблем и се чудех дали някой тук има същата спънка или пък решение?

Благодаря предварително.

EDIT: Дори преинсталирах играта няколко пъти.

Редактирано от Oscar D. Santana (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете какво имате предвид под "играта не иска да тръгне" няма да е лошо и да дадете снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете какво имате предвид под "играта не иска да тръгне" няма да е лошо и да дадете снимки.

Какви снимки да ти направя... чети внимателно, както казах " НЯМА РЕАКЦИЯ ". Цъкам два пъти върху иконката (Дори като администратор) и след това абсолютно нищо не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То с такова обяснение каква помощ очакваш? Ти просто си написал "Няма никаква реакция" което само по себе си не означава абсолютно нищо. Опитайте да преинсталирате играта в друга директория. От къде изтегляте релийза с който се опитвате да инсталирате? Опитай с друг или от друго място... Ако проблема въпреки това остане, както сте споменал най-вероятно се е получил след актуализации може да изчакате до следващите такива. Проблема може да бъде решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснението е такова, защото няма какво друго да се каже... не ми дава ерор, нито черен екран, нито ми гърми компа, нито Исуската слиза на земята с останалите адреналинки да ми кажат какво не е наред. 

Това е релийза: Тц.

Сваляне на друг релийз и инсталирането му в друга директория беше едно от първите неща които направих, но уви.

ПС: За милионерите в тоя форум дебнещи да напишат коментар от сорта "Играта е пиратска, купи си я ... за това не ти тръгва", това няма общо, защото дори и тия от Steam имат същия проблем, а и преди 2 дена си я играех напълно нормално. Явно след ъпдейта е изтеглен файл към играта който не ми позволява да я стартирам, но нямам и идея какво да правя... мога да махна ъпдейта, но тогава играта става безполезна, щото няма да мога да играя в интернет.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не държиж много на новата версия деинсталирай тази и си изтегли по лека версия като cs 1.6 mega edition аз с нея нямам никакви проблеми играе се на лаптоп :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не държиж много на новата версия деинсталирай тази и си изтегли по лека версия като cs 1.6 mega edition аз с нея нямам никакви проблеми играе се на лаптоп :)

Направо тетрис да си изтегля :D разбира се че държа на source. 1.6 е прекалено стара и пълна с хакери, докато в source графиката е уникална като сложиш всичко на макс, по-реалистична е и по рядко се срещат хакери, но пак има.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изберете сами - минавате към по-нормален тон на общуване или затварям темата. Изборът е ваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ПС: За милионерите в тоя форум дебнещи да напишат коментар от сорта "Играта е пиратска, купи си я ... за това не ти тръгва", това няма общо, защото дори и тия от Steam имат същия проблем,

Значи с тва че от стеам имат проблем  е пълна глупост - ей ти и доказателство  http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/433823760626072904/26E130BF363571E32B0DEFD85248283D593146B2/

Може би проблема ти идва от crak  или нещо друго,пробвай да дръпнеш друг релииз с вграден тоя ъпдейт дето толкова е важен според теб,не вярвам да я няма качена вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи с тва че от стеам имат проблем  е пълна глупост - ей ти и доказателство  http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/433823760626072904/26E130BF363571E32B0DEFD85248283D593146B2/

Може би проблема ти идва от crak  или нещо друго,пробвай да дръпнеш друг релииз с вграден тоя ъпдейт дето толкова е важен според теб,не вярвам да я няма качена вече.

Не се бях сетил, до сега си го правех с ъпдейтъра и си вършеше добра работа. Оправих играта, благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем,

Преди 2-3 дена си играех играта съвсем нормално и нямаше абсолютно никакъв проблем, до вчера.

Играта просто не иска да тръгне след ъпдейт (който е крайно необходим за игра в сървъри). Няма никаква реакция при стартиране, дори не излиза като процес в task maneger-a. Опитах всичко.. от слагане на нови драйвъри за видеото и тн до кракове и най-различни лънчъри, но нищо не помага, проблема не е в компютъра ми нито в операционната система, всичко при мен е на ниво.

От преди няколко дена все повече и повече хора започнаха да се оплакват от абсолютно същия проблем и се чудех дали някой тук има същата спънка или пък решение?

Благодаря предварително.

EDIT: Дори преинсталирах играта няколко пъти.

С windows 10 си нали ? Не прочете ли, че Windows 10 блокира пиратските игри ? За това за сега си стоя със 7-мицата :v

Ops! Извинявам се просто като то видях въпроса направо написах отговор. Съжалявам ! Сега видях, че си се оправил.

Редактирано от Петър Стефанов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.