Премини към съдържанието
BlazzgroM

Трябва ми сервиз за Sony Xperia Z1 (6903)

Препоръчан отговор

Здравейте ! Питах на всякаде вече за ремонта на телефона ми  но никаде не дават гаранция за водоустойчивоста му . 

Трябва да му се смени дисплея, капачето за USB и задния капак, но тук в българските сервизи май на никой не му се занимава със задния капак на телефона. Дайте ми някой съвет за сервиз дали мога да го закарам някаде кадето мога да знам , че ще ми го направят като хората . Благодаря предварително !  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не се надявай да става water proof за да се разглоби телефона се загрява маха се задния капак развинтват се болтовете откача се дисплея но.. На места казват че е възможно ако махаш само задния капак пак да си е waterproof ама не ми се вярва.. Иначе аз докато бях със Z3-ката я потроших много и даже се беше огънала леко. Никъде не можаха да я залепят като хората. И задния капак след време почваше да пада.. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не се надявай да става water proof за да се разглоби телефона се загрява маха се задния капак развинтват се болтовете откача се дисплея но.. На места казват че е възможно ако махаш само задния капак пак да си е waterproof ама не ми се вярва.. Иначе аз докато бях със Z3-ката я потроших много и даже се беше огънала леко. Никъде не можаха да я залепят като хората. И задния капак след време почваше да пада.. 

Жалко .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.