Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Трябва ми малко пояснение за конвертиране от PDF към JPG. Намерих една програмка, която върши тази работа - Jetico PDF to JPG converter. Много е елементарна, но пак двете опции, които има не са ми ясни. :) Едната е да избирам между JPG и PNG, а другата - 150 или 300 DPI. За четене на PDF използвам Sumatra и STDU Viewer. Първата програма като свойства ми дава размер(на изображенията) в сантиметри(35,28х35,28), а втората - брой пиксели(1000х1000) и Horizontal/Vertical Resolution(72 - DPI предполагам?). Струва ми се че някъде се обърква сметката, но къде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се че някъде се обърква сметката, но къде?

Не се опитвай да намериш къде се обърква сметката. Това е невъзможно.

Вместо това, опитай се да осъзнаеш истината.

Няма сметка. 

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква, всъщност, е целта на това занимание?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако още не си си намерил подходяща програма тегли тази докато е на промоция и дерзай.

PDF to JPG .Прочети и коментарите-има полезно пояснение ;)

8336642u.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и онлайн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Трябва ми малко пояснение за конвертиране от PDF към JPG. Намерих една програмка, която върши тази работа - Jetico PDF to JPG converter. Много е елементарна, но пак двете опции, които има не са ми ясни. :) Едната е да избирам между JPG и PNG, а другата - 150 или 300 DPI. За четене на PDF използвам Sumatra и STDU Viewer. Първата програма като свойства ми дава размер(на изображенията) в сантиметри(35,28х35,28), а втората - брой пиксели(1000х1000) и Horizontal/Vertical Resolution(72 - DPI предполагам?). Струва ми се че някъде се обърква сметката, но къде?

Най-просто е да си инсталирате това http://sourceforge.net/projects/pdfcreator/и като изход да зададете jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които помогнаха!

Намерих друга програмка, с която си свърших работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.