Премини към съдържанието
Deco^^

Търся PBE account за League of Legends.

Препоръчан отговор

Ако има хора в този форум, които играят тази игра, и имат акаунт в сървъра на PBE, моля да ми пишат на лично, или тук в темата, ако могат да ми го дадат назаем или нещо такова... :) Абе ако някой я играя и има акаунт в пбе ако няма нищо против да ми пише на лично да се разберем  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има хора в този форум, които играят тази игра, и имат акаунт в сървъра на PBE, моля да ми пишат на лично, или тук в темата, ако могат да ми го дадат назаем или нещо такова... :) Абе ако някой я играя и има акаунт в пбе ако няма нищо против да ми пише на лично да се разберем  :)

https://pbesignup.eune.leagueoflegends.com/en/pbe-signupВлизаш с акаунта си. После даваш там на I want to be а tester и си готов! Чакаш отговор на email-a ти :) . Аз имам акаунт. Чаках за него 6 месеца.

Редактирано от Петър Стефанов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://pbesignup.eune.leagueoflegends.com/en/pbe-signupВлизаш с акаунта си. После даваш там на I want to be а tester и си готов! Чакаш отговор на email-a ти :) . Аз имам акаунт. Чаках за него 6 месеца.

You've successfully added your name to the pool of candidates. Sit tight - there are tons of candidates but only a few spots, so we can't guarantee that everyone will be accepted as a tester. If you're approved for a cycle of testing, we'll contact you by email and have you set up a PBE account at that time. New testers are recruited every few weeks. On top of checking for a few basic criteria, our selection process is catered to what we’re testing in a given cycle: for instance, if we're designing a tanky support champion, we might invite a batch of experienced Leona and Taric players to help out.

Application received

Това ми изписа... 

Как ще разбера, ако съм одобрен? Как ще се свържат с мен, или? Ти как разбра, че са те одобрили? Защото 6 месеса са много време ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.