Премини към съдържанието
Lucellent

Възможно ли е Hackintosh на Inspiron 7537

Препоръчан отговор

Здравейте.

Преди да попитам, извинявай се ако съм публикувал в грешния раздел, моля модератор да го премести ако се налага.

Та, лаптопът ми е с 8гб рам и 1080п дисплей конфигурация и съм ъпдейтнал системата до уин 10. Въпросът ми е дали ще мога ако евентуално инсталирам yosemite да мога ако ми се наложи после да си върна оригиналния уиндоус с всичките си файлове запазени? Или другата опция е dual boot, но без да инсталирвам уиндоус-а наново, а да си карам с тоя с който съм сега.

Между другото, наясно съм че ми трябва достъп до оригинален мак, за целта ще използвам един инсталиран на виртуална машина, но ако ще питате защо не карам на нея - отговорът е, че не е толкова стабилна и малко забива. Използвах го за общ преглед и дали си заслужава.

Редактирано от Lucellent (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всичко се намира решение!!!

да мога ако ми се наложи после да си върна оригиналния уиндоус с всичките си файлове запазени

Направи си бекъп на с-мата

относно другата Операционна с-ма ТУК: http://www.tonymacx86.com/mavericks-laptop-support/125911-dell-inspiron-3x37-5x37-7x37-clover-install-guide.html

Dell Inspiron 3437 3537 3737 5437 5537 5737 7437 7537 7737

Known Issues
- Dell 7537 with FullHD display may not work (get black screen at boot).
- Headphone port does not work.
- Sound does not work after sleep.
- Wifi will not work, consider replacing by a BCM43225HMB or BCM4352HMB (Bluetooth + Wifi)
- System can't sleep/shutdown properly with "strange" USB devices (like USB Wifi).
Редактирано от simens123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че най-добрият начин е да се смени хард диска и мисля, че това бих могъл да направя. Но за съжаление в гаранционната карта пише, че не може да се сменя от трето лице. Не мисля, че ще ходя чак до фирмата от където го купих за да направят нещо, което мога и сам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали е възможно да инсталирам мак-а на външен твърд диск и когато искам да го ползвам, да го свържа към лаптопа и просто да ползвам системата от външния диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това можете да направите и с windows операционна система както и с линукс. Тук линуксът има предимство заради универсалните си видео драйвери к става портабъл уоркстейшън бутван от флашка или екстърнъл hdd. Не достатъка е че USB контролерите често забиват след няколко часа работа и портабъл операционната система забива защото комуникацията по USB е забила.

На старият си лаптоп хард дискът ми лесно се сменяше и си ги сменях. На новият ми е на гадно място и не ми се занимава за това троен буут. Сървър 2008 R2 Windows 7 Ubuntu 14 04. Не и мак ос.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.