Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Pinteresting

Дайте идея за форум

Препоръчан отговор

Здравейте.

Решил съм да направя един форум.Само че нямам идея какъв да е,чудя се между много неща,но искам вие да предложите нещо ? апък ако не излезе добра идея ще събера всичко в едно :D форума ще се задвижва от IPB ще купя също така хостинг и домейн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил на хора, които искат да правят нещо, но не знаят какво... Като не знаеш за какво да правиш форум-не прави... Или си компетентен от всичко и мислиш, че можеш да правиш форуми и сайтове за всичко...

Като ти гледам правописа бързо се досещам какъв ще е и форума... Направи форум за квантова физика или за молекулярна биология... С удоволствие ще съм активен член... Стига да е направен, както трябва...

Редактирано от Homo Sapiens (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ето ти за пример този, в който си се регистрирал. Виж как изглежда, какви теми има и ще се ориентираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
    • Гост
      от Гост
      не умея да се изразявам гладко, като много съфорумци
      и за това се извинявам, ако някой не ме е разбрал
      в този форум съм отскоро, от около 4 години
      темите, в които човек трябва да разпуска, се забелязва някаква завист и омраза
      и това го виждам от както съм се регистрирал в този форум
      това което видях:
      няколко ника, които разбира се че не ги познавам, 
      не мога да разбера, какво толкова делят,
      каква е тая завист и омраза, та се хапят помежду си
      та те имат всичко за което бедни хора биха могли само да мечтаят
      опитах се да потърся доста неща в нета, но не намерих друго обяснение
      http://soubregovo.com/index.php?option=com_content&view=article&id=92:psihologia-na-zavistta&catid=49:za-juno6i-i-podrastva6ti&Itemid=55
      знам, че мнозина ще скочат
      не бързайте да скачате, а просто разисквайте 
      какво предизвиква омраза и завист между никовете в този и в други форуми
      опитайте се да запазите неутралитет и да не обвинявате никой в тази тема, за което ви благодаря предварително
      опитайте да дадете общ психологичен профил на потребителите във кой да е форум за "общи приказки", а не да започнете да се карате

дрътуту сигън, киха кашла, тръта
      не става за едене, не ме хапете
    • от Vesi_nick
      За поредна година Виа Експо организира изложенията ЕЕ и ВЕИ (енергийна ефективност и възобновяема енергия), Save the Planet (управление и рециклиране на отпадъци) и Smart Cities (интелигентни градове) от 16-ти до 18-ти април, Зали 5 и 6, ИЕЦ, София. Изявата е със силно международно участие – компании от 14 държави ще представят ресурсно ефективни и рентабилни решения с приложениe в индустрията, общините, селското стопанство и домакинствата. Посещението е отлична възможност за запознаване с продуктови премиери, с ползите от нова инвестиция, както и за бизнес – изложители предлагат дистрибуция в Югоизточна Европа. Входът е безплатен за посетители с предварителна регистрация на www.viaexpo.com. Всеки ще получи подарък -  дръвче. 
      Технологиите за производство на енергия стават все по-усъвършенствани. Фокусът тази година на ЕЕ и ВЕИ ще бъде върху системи за когенерация, термопомпи, биогаз инсталации, пелетиращи машини, соларни панели, системи за енергийно оползотворяване на отпадъците, системи за микро и мини водноелектрически централи, икономично оборудване за ОВК.
      Посетителите на Save the Planet ще видят иновации за превръщането на отпадъците в нови ресурси. Сред продутовите експонати ще бъдат компостери, сметосъбираща техника, контейнери за разделно събиране на отпадъците.

Изложителите на Smart Cities ще демонстрират впечатляващи възможности на компактни и високофункционални системи за сградна и индустриална автоматизация, за транспорт и мобилност, за измерване на качеството на въздуха и др.

Основните акценти в съпътстващата програма са: Форум “Зелени инвестиции в енергетиката”, Програма LIFE - възможности за финансиране на проекти за управление на отпадъци и кръгова икономика, Конференция “Sofia Knowledge Smart City Marketplacе“ и др. Достъпът е свободен за регистрирани посетители на www.viaexpo.com.
    • от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
  • Дарение

• Добави ново...