Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Интересува ме дали с повече рам ще стане малко по пъргава системата на това дъно или някое по ново като мога да си прехвърля всички чаркове :)

4d790c4c1c12b40f5b4b553fbca662b7.jpg

Ако трябва още инфо да какво точно да дам ,като на компа гледам филми и от време на време пускам слаби игри (leauge of legends, heroes of storm)

Благодаря на обърналите ми внимание и дадените съвети :)

Редактирано от emil.hristov.5817 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да добавите още оперативна памет, но това няма да доведе до кой знае каква разлика. По принцип аз бих посъветвал нова конфигурация. За максимално ускорение на системата може и да се добави един SSD диск, обаче на тази конфигурация скоростите му няма да бъдат оползотворявани и отново няма да има кой знае каква голяма разлика. Може да вземете за първо време някаква по-бюджетна конфигурация и в бъдеще да я подобрите. Зависи и с какъв бюджет разполагате, ако в момента нямате възможност за нов компютър, а имате спешно нужда от актуализиране на хардуера може да добавите още оперативна памет DDR2. Все пак няма да се отрази зле, на базата на 1GB налични сега, но според мен няма смисъл просто. Най-вероятно като вземете нов компютър дъното ще е за рам памет DDR3 и няма да може да използвате тази, че да си струва закупуването на рам памет и за в бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паметта една плочка ли е, или програмата нарочно не показва втората плочка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3x1 е рамта 2 еднакви и 1 различна ,явно единичната я показва , та обмислям само рам понеже ми върши работа , а за нещо сносно едни 1000лв ще трябват а не ми се дават за момента :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.