Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Прочистих си малко телефона от ненужни приложения и не знам какво съм изтрил, но вече не мога за поставям mp3 мелодии за звънене на хора от контакти. Къде съм сбъркал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Прочистих си малко телефона от ненужни приложения и не знам какво съм изтрил, но вече не мога за поставям mp3 мелодии за звънене на хора от контакти. Къде съм сбъркал?

АМи кристалната ми топка ми казва че на този конкретен модел трябва да се направи това:.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало споделете какъв е телефона (марката и модел)?

Ако е умен, трябва контактите да са в телефона за да се настройват/персонализират мелодии, снимки и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете!  :)

Андроид, Алкател С-5. Контактите са в сим картата.

Трябва ли да ги копирам в телефона? Тогава пък като ги има на две места, като ми звънят и не изписва името на този, който ме тъси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда съм ви затруднил с въпроса !

Извинете още веднъж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли да ги копирам в телефона? Тогава пък като ги има на две места, като ми звънят и не изписва името на този, който ме тъси.С

След, като ги копирате в телефона, си има опция за показване кои контакти са видими.

Задавате само от телефона например.

Хубаво е да синхронизирате контактите с Google акаунта, ако стане проблем да си ги възстановите.

В краен случай направете ресет на телефона до фабрични настройки. Но това ще изтрие всички ваши данни: снимки, контакти и т.н.

Желателно е без SIM карта да направите " този номер".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирах контакти, прекопирах, трих, пак копирах и пак не ми дава да сложа за мелодия на звънене някоя ем пи тройка. Не случайно се поинтересувах какво приложение съм изтрил за да ми изчезне тази функция!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И освен това, вече не мога да набирам имена от Контакти. Влизам в Контакти, чукам на името и нищо !!!

На всички контакти номерата изчезнаха. Останаха само имената! Благодаря за съвета !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.