Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Когато се опитам да инсталирам друг IDT Audio driver по средата на инсталацията ми исписва '' The hardware detected is not supported by this IDT software package . The install will be aborted '' и прексъва . Моля ви кажете как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи този драйвър не е за тази карта. Или не с поодходящата разрядност - 32/64бит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно . Той моя компютър е слабичък , а и аз не ги разбирам много тия неща . Ако ти дам информация за компа , ще можеш ли да ми намериш подходящ IDT Audio driver ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно . Той моя компютър е слабичък , а и аз не ги разбирам много тия неща . Ако ти дам информация за компа , ще можеш ли да ми намериш подходящ IDT Audio driver ? :)

Инсталирайте Aida64 или Speccy и публикувайте марка и модел на Дънната платка за да потърсим нужния ви драйвър. А всъщност защо се опитвате да инсталирате друга версия на драйвъра? С този има проблем, преинсталирали сте ОС, или просто искате по-нова версия на драйвера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е , че слушалките ми пръщят и някъде четох , че ако истегля и го заменя с друг драйвер ще се управи .  За това търся

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start->Run->напиши dxdiag и натисни Enter. Щракни на раздел Audio  и снимай екрана.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start>Rin->devmgmt.msc

Като се отвори прозорецът, разгърни позицията Sounds, video and game controllers. Щракни с десен бутон върху IDT ...Audio... и избери Uninstall,  потвърди деинсталирането и потвърди рестартиртането. След рестарта системата ще намери и инсталира отново драйвъра за звуковата карта. Ще иска отново рестарт. Потвърди. След рестарта тествай слушалкитте. Имаш ли колонки да тестваш и с тях пръщи ли? Защото е възможно да е и от самите слушалки.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от слушалките , пробвах ги на други компютри и лаптопи работят идеално . Благодаря предварително , ще видя какво ще стане :)

http://prikachi.com/images.php?images/634/8336634D.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от слушалките , пробвах ги на други компютри и лаптопи работят идеално . Благодаря предварително , ще видя какво ще стане :)

Виждам Flex Type 2K?! Ужас!

Може да деинсталирате и това McAfee и след това да премахнете остатъците от него с MCRP.exe

И още един съвет от мен, махнете това недоразумение Flex Type. Най-добре зацелта използвайте NR BG-Fix Tool потърсете това тулче в мрежата, за да се отървете от Флекса ще ви трябва диск с Уиндоус ХР за да възстановите някои оригинални файлове и библиотеки.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ExaFlop исписа ми същото .. @kolev_74 благодаря за съвета

@ExaFlop Сега какво да правя с драйвера ?

Редактирано от Ivaka01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ExaFlop исписа ми същото .. @kolev_74 благодаря за съвета

@ExaFlop Сега какво да правя с драйвера ?

Погледнете тук, за вашия драйвер http://download.cnet.com/IDT-High-Definition-Audio-CODEC/3001-2120_4-197119.html?hlndr=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах и рестартирах , но не се оправи .. Пак пращи

Възможно е проблема да е в буксата на компютъра. Опитайте с други слушалки или колонки..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах , пак пращи ..

Щом и с други слушалки или колонки пращи, вероятно проблема е в буксата на звуковата ви карта. В сервиз за ремонт или нова звукова карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. А тази звукова карта от интернет ли се тегли ? И ако да може ли линк ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла се отваря и затваря веднага след това . Не става нищо .. ?

Редактирано от Ivaka01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко звукови входа имаш на този компютър ако ли не има лесен начин звукова карта подобна като на УСБ 5 лева струва нито драйвери иска нито нищо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла се отваря и затваря веднага след това . Не става нищо .. ?

Явно има някакъв проблем - или с хардуер или с Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности момчета ! Разбрах , че са ми взели нов компютър и това вече няма значение! Все пак благодаря за помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе, честито! Да си го ползваш с удоволствие и безпроблемно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом на твоя комп пращят а на друг не проблемът е или от драйвера (много малко вероятно) или от настройки/ефекти на еквалайзера, от кодеци, разбита букса или просто се е прецакал чипа, който вади звука...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.