Премини към съдържанието
bebo_

Проблем със Adobe PhotoShop Ligtroom 3.4.1

Препоръчан отговор

Здравейте,

Някой по запознат може ли да ми помогне със проблема на тази програма Adobe PhotoShop Ligtroom 3.4.1.Днес без да искам отворих на "Каталог" за да кача снимка обаче се появи този проблем.

Изтрих програмата със Revo Uninstaller Pro и я инсталирах наново но проблема си остана.

Пробвах да върна времето назад  на компютъра със System Restore няколко часа преди този случай днес но след като рестартира компютъра този проблем пак си остана.

Искам само да добавя ,че съм със Windows XP SP3 ако това е от някакво значение.

Благодаря предварително на всеки който може да помогне със нещо.

post-84738-0-83219100-1441222973_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви ненужни упражнения си правиш.

Проблема е, че се опитва след стартирането да отвори тоя файл, пробвай да го изтриеш, защото явно е прецакан.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам къде е и как да го изтрия,запаметил се е в каталога и не мога да прекъсна връзката със него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името му се вижда, уина си има търсачка, каталога би трябвало да има нещо като папка, та така става.

Или се трие целия каталог, ако е няква специфична библиотека от един файл, която се отваря само с тоя софт.

Деинсталираш, триеш каталог/папка или въобще цялата директория в документите, която се ползва от фотошопа и инсталираш отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като даде тази грешка програмата  чак тогава прави папка (преди това няма) във директорията която съм задал да слага снимките,изтривам я от там но пак същото прави след всеки път когато се опитам да я включа.

Търсих на друго място не не можах да намеря това.

Редактирано от bebo_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ми е скучно, че даже с тоя аматьорски софтуер на Adobe си губя времето.

Намираш снимката, която си отварял и си пробвал да вкараш в каталога.

Преместваш я в папката на библиотеката и и сменяш разширението с .lrcat

Би трябвало да проработи, би трябвало да проработи даже и да не е същата снимка, ако името и съвпада с името, което се опитва да отвори.

Такива проблеми се получават, когато в опциите на софтуер е зададено при стартиране да отваря последния затворен/ползван-запазен/ документ/файл-снимка/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих това което каза но съм изтрил каталога на Lightroom,опитах се да отворя програмата  като преименувах снимката както каза и ми даде това.

http://pics.data.bg/zoom/shared/58f2162b47758fe3fe982e1628a74177

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти програмата я нямаш или нещо се е прецакала.

Ако си изтрил инсталатора .msi от темпфолдъра в документите няма да стане и с repaire, а ще трябва махане и инсталиране отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ми е скучно, че даже с тоя аматьорски софтуер на Adobe си губя времето.

Офтопик. Може ли да ми кажеш по-неаматьорска програма за работа с RAW снимки? Че силно се интересувам от такива... Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти програмата я нямаш или нещо се е прецакала.

Ако си изтрил инсталатора .msi от темпфолдъра в документите няма да стане и с repaire, а ще трябва махане и инсталиране отново.

Благодаря ти много все пак за отделеното време и внимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.