Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пичаги , то по самото заглавие се разбира. Чудя се кой от двата телефона да си купя и ако може някой , който има наблюдения да ми препоръча кой е по-добър.Много ми беше харесал HTC Desire 820 , но четох доста негативни коментари и малко се разколебах...Поразрових се малко и намерих това Sony Xperia M4 Aqua ,което ми се вижда добро.Та ,вие кой бихте ми препоръчали? Който има по обстойни наблюдения може да каже за + и - на телефоните. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичаги , то по самото заглавие се разбира. Чудя се кой от двата телефона да си купя и ако може някой , който има наблюдения да ми препоръча кой е по-добър.Много ми беше харесал HTC Desire 820 , но четох доста негативни коментари и малко се разколебах...Поразрових се малко и намерих това Sony Xperia M4 Aqua ,което ми се вижда добро.Та ,вие кой бихте ми препоръчали? Който има по обстойни наблюдения може да каже за + и - на телефоните. Мерси предварително!

Близо 5 години съм фен на HTC , но сега ти казвам не си вземай повече HTC телефон.Сонито е по-добро също аз ти препоръчвам да хвърлиш едно око на Sony Xperia Z3 Compact.На мен лично много ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компакта е в друга ценова листа.

Да така е но човека не е посочвал цена а само 2 модела , аз просто му казвам да хвърли и едно око на Z3c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо да не се насочвам към HTC-то ? Защото работих с HTC Desire 500 и работеше добре.В смисъл и камерата му беше добра , и самата работа на тъча , а е по-стар модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо да не се насочвам към HTC-то ? Защото работих с HTC Desire 500 и работеше добре.В смисъл и камерата му беше добра , и самата работа на тъча , а е по-стар модел

Защото софтуерната им поддръжка е в канала.Обновяват само най-новите си флагмани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Amid We
      Здравейте!
      Имам проблем с едно HTC Sensation.
      Руутнат, отключен буутлоадер, има Twrp custom recovery, но умря след флаш на нов custom rom.
      Намерих му фирмуера, но не иска да се флашне, а може би не съм свалил точната версия?
      Ако е така, то как се определя точната версия, която трябва да се свали? 
      Някакви идеи?
    • от Галин Тенев
      Здравейте, колеги, имам следния проблем. Стария телефон умря (Sony xperia z3), [наду се отвътре, батерията отказва да се зарежда, общо взето 5г. Телефон дал си е живота вече] за моя лична заблуда и съжаление всички контакти са били в устройството. В момента съм с (Sony xperia xa2 ultra), та има ли някакъв вариант да успея да прехвърля контактите, да ги сваля, копирам, снимам или по някакъв начин да ги прехвърля. Примерно като го включа към PC, Да намеря някакъв файл, който да съдържа информацията с контактите. Благодаря 
    • от Галин Тенев
      Здравейте, съфорумци , предстои ми наложителна смяна на телефона (стария е Sony z3 d6603 ,2014г.) Поради факта че се отлепи (започна да се повдига спрямо рамката) водих го на ремонт , сменихме и батерията но се оправи само за месец, таа съм се насочил към нов смартфон . Бих искал да чуя съвети и препоръки относно такъв. Държа да е сони отново и да е до 800 лв. Някой с Sony Xperia xa2 ultra да каже мнение или да чакам новите xa3,xa3 ultra. Благодаря предварително
    • от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване