Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пичаги , то по самото заглавие се разбира. Чудя се кой от двата телефона да си купя и ако може някой , който има наблюдения да ми препоръча кой е по-добър.Много ми беше харесал HTC Desire 820 , но четох доста негативни коментари и малко се разколебах...Поразрових се малко и намерих това Sony Xperia M4 Aqua ,което ми се вижда добро.Та ,вие кой бихте ми препоръчали? Който има по обстойни наблюдения може да каже за + и - на телефоните. Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичаги , то по самото заглавие се разбира. Чудя се кой от двата телефона да си купя и ако може някой , който има наблюдения да ми препоръча кой е по-добър.Много ми беше харесал HTC Desire 820 , но четох доста негативни коментари и малко се разколебах...Поразрових се малко и намерих това Sony Xperia M4 Aqua ,което ми се вижда добро.Та ,вие кой бихте ми препоръчали? Който има по обстойни наблюдения може да каже за + и - на телефоните. Мерси предварително!

Близо 5 години съм фен на HTC , но сега ти казвам не си вземай повече HTC телефон.Сонито е по-добро също аз ти препоръчвам да хвърлиш едно око на Sony Xperia Z3 Compact.На мен лично много ми харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компакта е в друга ценова листа.

Да така е но човека не е посочвал цена а само 2 модела , аз просто му казвам да хвърли и едно око на Z3c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо да не се насочвам към HTC-то ? Защото работих с HTC Desire 500 и работеше добре.В смисъл и камерата му беше добра , и самата работа на тъча , а е по-стар модел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо да не се насочвам към HTC-то ? Защото работих с HTC Desire 500 и работеше добре.В смисъл и камерата му беше добра , и самата работа на тъча , а е по-стар модел

Защото софтуерната им поддръжка е в канала.Обновяват само най-новите си флагмани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване