Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Проблем с перманентен бан по STEAM ID в cs 1.6 ?

Препоръчан отговор

Добър вечер на всички ;) Преди около час получих бан ( несправедлив ) ;) влязах в един сървър на цс 1.6 малко да поцъкам сървъра е bhop/kz/slide,сървъра е без аutobhop.И така може би бана ми е заради ника,защото накрая на ника ми пише 333FPS ALL TIME !!! а сървъра в който играх е позволено максимум до 100FPS.И така както си играх и изведнъж админа ме банна перманент по STEAM ID а причината която беше дал е Illegal FPS ? Направо откачих до сега съм търсил няква програма или някъв код който може да сменя STEAM ID но не намерих нищо което да ми помогне за това сега пускам тема тук и се надявам някой да помогне :( Моля някой ако знае програма за смяна на STEAM ID или нещо подобно да драсне коментарче ;) Забравих да спомена,че цс-а ми е теглен от zamunda не е купен ;) Counter Strike 1.6 Warzone Final.Имам още един въпрос когато се инсталира нов цс всеки път STEAM ID е различно нали ? Смисъл сега ако няма начин да сменя STEAM ID на този цс дето в момента съм с него ако инсталирам нов и се опитам да вляза отново в сървъра няма да го имам този проблем нали ? Моля някой ако знай нещо,някво решение на проблема да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле да забранят повече от 100 кадъра, това е пълна простотия и без това с 60 херца монитор ако ще и 1000 да е е едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам от Steam, но имам съмнения, че са те баннали по MAC адрес. Попитай съпорта. Там ще ти отговорят по-точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам от Steam, но имам съмнения, че са те баннали по MAC адрес. Попитай съпорта. Там ще ти отговорят по-точно.

Ами пропуснах да спомена една много важна подробност ;) сървъра е Китайски :D

Леле да забранят повече от 100 кадъра, това е пълна простотия и без това с 60 херца монитор ако ще и 1000 да е е едно и също.

Попринцип има голямо значение за мен ;) Много по добре ми е да играя с повече кадъра в секунда :) Средното фпс с което играя цс е от 250 до 333 с изключение на сървърите които са ограничени до 100фпс :D Най добре си ми е с 333 :tongue2:

Редактирано от xXx*Triple*xXx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SteamID е ID-то на твоя профил, демек НЕ може да се смени.

При Steam не е така, банват те по SteamID което всъщност идентифицира твоя профил и каквото и да правиш, няма да се получи. (освен нов акаунт)

Но, можеш да си направиш нов акаунт и да си споделиш играта към новият. Така пак ще си влизаш свободно в сървъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо смешно ми се вижда тука.. Стийм ИД???

От къде пък такова?

Пич, като не си си купил играта, кой ти даде това ИД?

А и не знам какъв е този форум, който обсъжда нелегални копия на игри!

Имате пари за цигари и разни глупости, а нямате 10лв за една игра. Не мога да ви разбера!

Редактирано от deathxxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съпорта на Замунда ли да пита?

А ти от къде си сигурен че играта е пиратска ?

Ами да, те в Замунда всичките са купени!

Замунда ги купува и ги подарява на бедните орица... Втори червен кръст. И всичко е оригинално!

Редактирано от deathxxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съпорта на Замунда ли да пита?

Ами да, те в Замунда всичките са купени!

Замунда ги купува и ги подарява на бедните орица... Втори червен кръст. И всичко е оригинално!

Добре, а защо е задължително всеки да е с пиратска ? ОТ КЪДЕ ЗНАЕШ ЧЕ ТОЙ НЕ СИ Я Е ЗАКУПИЛ ОТ STEAM ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а защо е задължително всеки да е с пиратска ? ОТ КЪДЕ ЗНАЕШ ЧЕ ТОЙ НЕ СИ Я Е ЗАКУПИЛ ОТ STEAM ?!

Сигурен е защото е прочел целия пост на автора ;)

... цс-а ми е теглен от zamunda не е купен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне чети преди да спориш...

Забравих да спомена,че цс-а ми е теглен от zamunda не е купен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизам от време на време и винаги се натяквам на твои бисери из темите. Чети малко бе момче ! 

"Сигурно се чудите защо някой път ви излизат на стрелба (разбира се ако не е с хак) този с по-добра видео карта и повече FPS ви вижда малко по-рано ето един мои тест на една игра с 60 кадъра 16,5 милисекунди е забавянето на картината http://prikachi.com/images/469/7820469I.jpg докато при тия с 125 фпс забавянето е 7,9 милисекунди http://prikachi.com/images/488/7820488i.jpg (при 300 фпс забавянето е 3,3 милисекунди) от Valve препоръчват да се играе с 300 fps"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне чети преди да спориш...

Добре, извинявам се, не съм дочел. :)

И забрана на кадрите ? Пълна простотия, просто си трай относно този факт. ;)

Относно до автора, изтегли някакъв друг релийз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо смешно ми се вижда тука.. Стийм ИД???

От къде пък такова?

Пич, като не си си купил играта, кой ти даде това ИД?

А и не знам какъв е този форум, който обсъжда нелегални копия на игри!

Имате пари за цигари и разни глупости, а нямате 10лв за една игра. Не мога да ви разбера!

Може и да я е закупил от Стийм. Все пак е само 8 евро - 16 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да я е закупил от Стийм. Все пак е само 8 евро - 16 лв. 

Добре, поне последното мнение не можа ли да прочетеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, поне последното мнение не можа ли да прочетеш ?

Разглеждам по няколко неща едновременно и не съм успял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си изтеглил пиратски цс и са те баннали по Steam ID, значи играта е кракнат стийм. А за да си сигурен дали банът  е по IP или Steam ID можеш да провериш повече подробности от банлистата, която би трябвало да се намира в сайта на веригата. Можеш във форума им да се оплачеш от поставения бан. Иначе след като не си със закупен цс просто влизаш в друг сървър, който не е на същата верига и готово. Банът важи само за техните сървъри, тъй като не можеш да получиш VAC забрана, поради пиратската версия на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от Анита Христова Трифонова
      Нямам проблем, алкохолът го има с мен - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama  Песен на Тодор Колев - обожавам го, Слави Трифонов го копира тотално, не е честно?!!!
      15 февруари 2013г., 16:27ч.
      Популярният български актьор Тодор Колев почина днес след продължително тежко боледуване, съобщиха от Съюза на артистите в България. През 2011 г. той стана носител на наградата за цялостен принос към българското изкуство, която е присъждана от Съюза.
      Тодор Колев е роден на 26 август 1939 г. в Шумен. Завършва актьорско майсторство във ВИТИЗ "Кръстьо Сарафов" (1965). Работил е в театрите в Смолян, Шумен, Пловдив, в столичните "Сълза и смях" и Театър София. Участва в над 30 игрални филма, сред които "Цар и генерал", "Козият рог", "Иван Кондарев", "Двойникът", "Господин за един ден", "Опасен чар".
      Носител e на редица национални и международни награди. В началото на демокрацията се захваща с политика и става син народен представител във ВНС. Съветник в посолството ни в Канада 1992-1993 г. Автор и водещ на тв предаванията "Как ще ги стигнем с... Тодор Колев" и "Вход свободен". Преподавател е по актьорско майсторство в НАТФИЗ, има научна степен доцент.
      През 1999 г. издава автобиографичната си книга "Варненското софиянче от Шумен".
  • Дарение

• Добави ново...