Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги дали ми е изгоряла видео картата външната Ati Radeon Hd 4350 1gb когато включа компютъра издава си звука за разчитане на рам дори се чува Welcome звукът днеска рестартирах биоса чистих компютъра и се оправи прейнсталирах го качих най новите драйвери дори го използвах за работа нямаше проблем реснах го и пак така монитора е във sleep режим но няма картина всичко си работи вентилаторите въртят чува се звукът на Welcome на Windows дали е изгоряла във момента съм със вградената като влезна в Биоса има за PCI/PEG PEG/IGD коя е за външната видео карта не знам...

Редактирано от Петър Чакъров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

провери кабела, щом не пищи странно при стартиране на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартира се нормално нито пищи нито нищо дори се чува звук  но от биос как да сменя на външна да е щот съм ги барникал малко след като се получи този проблем има вътре във Plug and Monitor PEG/IGD   най отгоре има само IGD и третото е PCI/PEG 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си свържете монитора към външната видео карта... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си свържете монитора към външната видео карта... 

Свързвам но монитора става във sleep моде и няма картина и преди е ставало един път така само го изключвах от захранването и се оправяше но този път не иска изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извадих видео картата почистих слота също и видео картата и я поставих и се оправи :) и имаше надут кондензатор смених го :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо защо ли ми се струва малко измислен този проблем и решението му... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.