Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Mr.n0b0dy

Програма за спиране на задачи?

Препоръчан отговор

Търся програма която да спира процесите в компютъра знам, че това мога да го правя с диспечера и го правя, но понякога когато искам да деинсталирам някоя програма ми показва активност в системата и не мога да я изтрия а не намирам файла който е отворен никъде в диспечера все едно търся "призрак". И за това исках да попитам за някоя практична програмка която да върши тази работа ефективно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Procexp Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Boiko Borisoff
      Здравейте!Без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от телефона (бяха на SD card) както и да е върнах снимките с едно приложение от Google Play, но забелязах,че са замаглени (КАЧЕСТВОТО НА СНИМКИТЕ БЕШЕ ДОБРО И ОРИГИНАЛИТЕ ПО ПРИНЦИП СА ЧИСТИ).Въпроса ми е има ли начин да ги върна default и ако да какъв е?
    • от силвия димитрова стефанова
      Здравейте колеги . Не ми стана много ясно в лекцията за тези опашки , стекове , декове и т.н на C++ .На всичкото отгоре имам и задача за домашно . Ако има някой доброволец да ми каже как става ще му бъда много благодарен ..Прочетох правилата ,че не бива да искам на готово , обаче нямам избор като не знам как става. Задачата е следната :
        / Решението да бъде реализирано чрез динамично изграждане и управление на стек, дек и опашка (с указатели). Не  се допуска използване на class и библиотека STL./
      Да се напише програма и всички необходими функции, чрез които 
      само с едно преминаване през елементите на масив от числа (без използване 
      на допълнителни масиви, само с помощта на опашки) да се изведат на екрана 
      елементите на масива в следния ред: отначало всички числа, които са по‐малки 
      от a, след това всички числа в интервала [a,b] и накрая всички останали числа, 
      запазвайки техния първоначален ред (a и b, се въвеждат като входни данни от 
      потребителя, a<b, както и елементите на масива) 
    • от Nicole Andonova
      Здравейте,търся програма за възстановяване на изтрита история в Google chrome и тъй като не открих нужната информация,реших да се обърна към Вас Търся както за компютър (Windows),така и за телефон (Android). Ако има програма,която да показва историята точно каквато си е- с дата,час и тн. ще е още по-добре. Много благодаря за отделеното време !
    • от Димитър Иванов
      Здравейте колеги!
      Някой знае ли програма с, която могат да се изчистят размазани образи? 

• от Simply Red
      Здравейте!
      Тъй като наскоро се сблъсках с проблем с размера на флаш паметта ми след като си правих една буутваща флашка и след неуспешен опит с форматиране (от опциите на Уиндоус) да го поправя той си остана, аз се поразрових и прилагам тук моето решение за всички, които в бъдеще имат този проблем. Намерих безплатната програмка BOOTICE която дори няма нужда от инсталация.
      Давам програмката по-долу.
      1. Стартираме Bootice от .exe файла (не се налага инсталация)
      2. Избираме USB флаш устройството
      3. Кликваме на "Parts Manage" бутон
      4. Кликваме на "Re-Partitioning" бутон
      5. Избираме опцията "USB-HDD mode (Single Partition)"
      6. Опционално (по избор): Избираме предпочитаната от нас файлова система за флашката - FAT32 или NTFS (NTFS формата позволява да се работи с файлове по-големи от 4GB) и даваме име USB флашката.
      7. Кликваме на "OK".
      Оригиналния размер вече е възстановен.

Това е. Дано съм бил полезен.

BOOTICEx86_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
      BOOTICEx64_v1.3.4.0_2016.06.17.exe
  • Дарение

• Добави ново...