Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Знам трудоемка е тази работа не е лесно.. Но понякога си представям каква програма бих направил и след като измисля великото творение, осъзнавам, че вече съществува  :D  :D  :)

Чувството е странно защото измислям нещо измислено.. Да не може да се нарече така, ноо както и да е. Ето някой програми който в последствие разбрах, че съществуват а идеите ми се въртяха в главата. Знаам звучи глупаво, ама си е така  :D  :computer2:

http://www.sandboxie.com/index.php?HowItWorks

http://www.trente.eu/app-visualize-your-wifi-signal/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам трудоемка е тази работа не е лесно.. Но понякога си представям каква програма бих направил и след като измисля великото творение, осъзнавам, че вече съществува  :D  :D  :)

Чувството е странно защото измислям нещо измислено.. Да не може да се нарече така, ноо както и да е. Ето някой програми който в последствие разбрах, че съществуват а идеите ми се въртяха в главата. Знаам звучи глупаво, ама си е така  :D  :computer2:

Случва се. В днешно време има много ефективен начин да си решиш проблема - търсачките. Хрумва ти нещо - търсиш. Ако го няма, почваш да ровиш дълбоко - що го няма - дали никой не се е сетил, дали не е непрактично или ненужно.

И тогава вече почваш да отделяш усилия по темата - ако все пак е нещо ново и необходимо, а го няма - как да го постигнеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измисли нещо по-добро и зарибяващо от Facebook! ;) 

Штъ черпя, че този клюкарник стана нетърпим със снимки на крака, цветя, вечеря, разхождащи се хора и всякакви безсмислици ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Штъ черпя, че този клюкарник стана нетърпим със снимки на крака, цветя, вечеря, разхождащи се хора и всякакви безсмислици ...

Логика, ама. Ако това ти е причината и ако новото нещо е "по-добро и зарибяващо от Facebook!", колко време ще му трябва да се напълни със същото, след като всички се преместят там? Все пак, кой ги пуска тези описаните неща - персоналът на Фейсбук ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логика, ама. Ако това ти е причината и ако новото нещо е "по-добро и зарибяващо от Facebook!", колко време ще му трябва да се напълни със същото, след като всички се преместят там? Все пак, кой ги пуска тези описаните неща - персоналът на Фейсбук ли?

Не ама винаги може да се ограничи по някакъв начин (може би сър Карл Попър би решил този проблем ако бе сред живите). Останалото бе ирония, че Facebook (и социалните мрежи) отдавна са нещо досадно; онези, които трябва да споделят най-интересните преживявания от живота си, всъщност нямат интересен живот и се чудят какво да споделят. С това обаче минаваме  :offtopic_s:

Цаката винаги може да му се намери с малко желание (и логика - след като я търсиш). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kopcap
      Търся фрилансер с PHP с опит във фреймуърка Laravel за доработка на сайт.
      Моля, пишете ми на ЛС или отговаряйте в темата. Благодаря!
      Моля, считайте обявата за изтекла. Благодаря!

• от vankata77
      Здравеите приятели и бъдещи колеги Имам нужда от съвет.
      Започнах да се занимавам със програмиране, главно с Visual Studiо но и други среди.
      ИСКАМ ДА ОТБЕЛЕЖА ЧЕ ОЩЕ СЕ ОБУЧАВАМ И НЕ МИ ТРЯБВА ПРОФЕСИОНАЛЕН КОМПЮТЪР, понеже хора от бранша ми предложиха модели от по 2500 лв, което е непосилно за мен. 
      ПОСТАВИЛ СЪМ СИ БЮДЖЕТ ОТ ОКОЛО 1100 ЛВ, ЗНАМ ЧЕ НЕМОГА ДА ПОЛУЧА КОИ ЗНАЕ КАКВО ЗА ТЕЗИ ПАРИ, НО ЗА ЖАЛОСТ ТОЛКОВА СА МИ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ. 
      БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СЪВЕТИТЕ !!!!!!        
    • от r0ssk0o
      Здравейте,
      Имам желанието, да започна да уча програмирането от сега да трупам опит и след време естествено да запиша някъде и да ми бъде професия.НО имам един доста голям проблем, с математиката съм много зле.Та въпроса ми е, най-вероятно в всяко едно програмиране математиката е много важна, но в уеб програмирането или софтуерното програмиране се изисква по-малко математика, и като цяло ако може малко информация.И между другото в момента съм 10-ти клас.
      Благодаря. = )
    • от J.Marinov
      Здравейте, търся програмист за изработване на уеб аудио модул примерна функционалност: прилагане на филтри миксиране запис   повече инфо на ЛС
    • от dobreva.vessy
      Търся програмист на php за работа по wordpress проекти.Както си личи от написаното се изисква отличното познаване на wordpress (създаване на теми, плъгини).Моля изпращайте проектите, по които се работили тук, на ЛС или на мейл dobreva.vessy @ gmail.comЗаплащането и другите условия ще уточним с всеки от Вас, с който решим да работим
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.