Премини към съдържанието
N0lifer

Докато говоря по микрофона ми се чува силно бучене !

Препоръчан отговор

Здравейте !
Значи купих си лаптоп февруари месец 3 месеца си говорих по скайп и снимах клипчета и не се чуваше въпросното бучене за което за напред ще ви разкажа ...
Значи всичко си беше наред докато не се срина системата и си го преинсталирах сложих си драйвърите от програмата "Driver Pack Solution" и като снимах клипчета в смисъл като го завърша клипчето и като го пусна да го видя докато говоря ми се чува силно бучене (дори и да не говоря пак се чува бученето) и си оставам с мисълта че е от драйвъра първя път ми го инсталираха тез от сервиза като се срина аз си го преинсталирах и си сложих драйвърите с  автоматичния инсталатор на драйвъри "Driver Pack Solution" та затова си мисля че е от драйвъри ! моля за помощ !
Мерси Предварително и лека вечер !
П.П. Ако темата е в грешен раздел моля модератор да я премести в правилния раздел !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа или ако е десктоп марка и модел на дъното, за да дадем линк с драйверите от производителя.

Не препоръчвам инсталиране на звуков драйвер с програмата Driver Pack Solution.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа или ако е десктоп марка и модел на дъното, за да дадем линк с драйверите от производителя.

Не препоръчвам инсталиране на звуков драйвер с програмата Driver Pack Solution.

Мерси за бързия отзив !

Acer Aspire E 15 E5-572G-50QZ  е лаптопа .

Та ако можете и да ми кажете как да си намирам драйвърите без да ползвам автоматични инсталатори на драйвъри ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отзив !

Acer Aspire E 15 E5-572G-50QZ  е лаптопа .

Та ако можете и да ми кажете как да си намирам драйвърите без да ползвам автоматични инсталатори на драйвъри ?

Ето ти линк с драйверите от производителя. За този модел има драйвери за 8.1 и за 10. Ако си с Windows 7 би трябвало да може да използваш драйверите за Windows 8.1. Модела на лаптопа ти е Acer Aspire E5-572G.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите от производителя. За този модел има драйвери за 8.1 и за 10. Ако си с Windows 7 би трябвало да може да използваш драйверите за Windows 8.1. Модела на лаптопа ти е Acer Aspire E5-572G.

Мерси ! За протокола съм с 8.1 

Е да ама не си намирам модела в посочените там !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го. Виж какво съм ти написал - Acer Aspire E5-572G.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти и от мен един линк, но линкът на Емо е точният. Това е съпорта на фирмата и винаги от него трябва да се свалят.

http://driverdownloadsoftware.blogspot.com/2014/08/acer-aspire-e5-572g-windows-81-64bit-drivers.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избираш: Избиране на моя пордукт от списък-> Нотбуци->Aspire->Aspire E5-572G. Отдолу ти излизат драйверите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето:

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го. Виж какво съм ти написал - Acer Aspire E5-572G.

Добре намерих драйвъра инсталирах го сега нямам микрофон и дава тази грешка :

http://prikachi.com/images.php?images/74/8359074u.png

Може ли помощ,защото вече е по-зле от преди,преди бучеше ся не се чува хич !

Мерси предварително !

Ето:

Добре де,лаптопа ми е Aspire E5-572G това какво е ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо давай, щото аз щях да му напиша най точния отговор и ще се обиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталира се драйвера с driver sweeper или подобна на него програма. След това се инсталира този от сайта на производителя. Има опасност да си омазал всички драйвери тотално. Тогава може да се наложи чисто нова преинсталация на Windows 8.1, след което от този сайт инсталираш драйверите от производителя.

Ако имаш резервни копия на системата може да я върнеш в по ранен етап, когато не си имал проблем с драйверите. Това също е решение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре намерих драйвъра инсталирах го сега нямам микрофон и дава тази грешка :

http://prikachi.com/images.php?images/74/8359074u.png

Може ли помощ,защото вече е по-зле от преди,преди бучеше ся не се чува хич !

Мерси предварително !

Добре де,лаптопа ми е Aspire E5-572G това какво е ??

За кое питаш какво е бе момче? Че не ми стана ясно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кое питаш какво е бе момче? Че не ми стана яснo

Еми намерих точния драйвър дето емо каза точно след като го инсталирах и като си реснах лаптопа не се чувам на микрофона ! сега какво да правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми намерих точния драйвър дето емо каза точно след като го инсталирах и като си реснах лаптопа не се чувам на микрофона ! сега какво да правя

Да прочетеш последният пост на Емо, но много ВНИМАТЕЛНО! Така, както аз чета всеки един от темата, а не през 4-5

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прочетеш последният пост на Емо, но много ВНИМАТЕЛНО! Така, както аз чета всеки един от темата, а не през 4-5

Мерси,аз се оправих в скайп се чувам вече ясно без бучене,ама програмата ми за записване (OBS- Open Broadcaster Software)

Там като снимам клипчета kе се чува гласа ми в клипчето настройките са ми правилни нагласил съм се да се чува ат микрофона и пак не се чува :/ Помощ

Редактирано от N0lifer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи остава варианта нова, чиста инсталация на Windows 8.1, след което се слагат драйверите от сайта на производителя.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И реинсталация на аудио драйвъра с почистване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И реинсталация на аудио драйвъра с почистване.

Доколкото знам постващия е пробвал тази процедура, но отново има проблем със звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да направи и проверка на системните файлове:

cmd като admin

sfc /scannow

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.