Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гледам,да си взема за първо време някакъв телефон,но просто ми е спешно.Не ми се дават много пари,ще гледам да е 2-ра ръка.Гледам,LG G2 са страхотни,мога да скоча и на Lenovo P70 заради голямата батерия.Просто работата ми е такава,че изисква да съм постоянно в нета,и ми е спешно телефончето :) .Това G2  как е с актуализациите?Ще се ползва малко от мен,но не искам да е като S4 на старо.В смисъл,че доста си забиват.Или в този ценови клас няма как да е друго?

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За около 250-300 лева взимаш чудесен Sony Xperia Z или Z1 и си в джаза.

Чудесен апарат с чудесни камера и батерия и вече получили ъпдейт до 5.1.1.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май двете Сонита са малко по-скъпи от 300 лева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Lenovo P70 е добър телефон. Като ще е втора ръка гледай да имаш отстатъчна гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стой далече от  Lenovo и HTC. По-добре Sony Z1 както каза algor. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Гледам,да си взема за първо време някакъв телефон,но просто ми е спешно.Не ми се дават много пари,ще гледам да е 2-ра ръка.Гледам,LG G2 са страхотни,мога да скоча и на Lenovo P70 заради голямата батерия.Просто работата ми е такава,че изисква да съм постоянно в нета,и ми е спешно телефончето :) .Това G2  как е с актуализациите?Ще се ползва малко от мен,но не искам да е като S4 на старо.В смисъл,че доста си забиват.Или в този ценови клас няма как да е друго?

За 400 или meizu m1 note Или леново k3 note, а до 300 или xperia e4g или elephone g2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а до 300 или xperia e4g или elephone g2

Е тука вече уби рибата  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  До 300 лв, в който бюджет влиза Xiaomi Redmi Note 2 (около 150$) който е със забележи:  с един от  най-бързите процесори в момента на пазара, 5.5 инча FHD , 2GB RAM, и още куп страхотни характеристики. А виж какво предлагаш ти:  Elephone някъв си ,4.5 инча, дисплей с резолюция едва 540 x 960 pixels ,   с кандидат пенсионер процесор, и на всичко отгоре според някой сайтове тежи 200г.  :shock11: . А Експерията дори няма да я коментирам. Ае пич ти нормален ли си ?????

A по темата: Z1 e страхотен телефон, също така погледнете HTC one M7, гледам че има доста запазени модели около и малко над 300.

Редактирано от snipi (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не са ми сила телефоните,та на вас се доверявам изцяло.Гледам ги тия Леновото и Хиаомито.Многоядерени са,обаче да не са като FX-сите,много ядра ,ма куци?Сонитата изглеждат добре.Сега съм с една S4-ка,I9500,но не съм особено очарован.Батерията хич я няма(пък е сменяна скоро с “уж оригинална“),и си забива.Телефона няма да се ползва много,Месец,Два най-много,но просто ми е спешен.Ясно ми е,че за тия пари няма да е нещо уникално,но поне пак да прилича :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стой далече от  Lenovo и HTC. 

Обоснови се 

Не са ми сила телефоните,та на вас се доверявам изцяло.Гледам ги тия Леновото и Хиаомито.Многопроцесорни са,обаче да не са като FX-сите,много ядра ,ма куци?Сонитата изглеждат добре.Сега съм с една S4-ка,I9500,но не съм особено очарован.Батерията хич я няма(пък е сменяна скоро с “уж оригинална“),и си забива.Телефона няма да се ползва много,Месец,Два най-много,но просто ми е спешен.Ясно ми е,че за тия пари няма да е нещо уникално,но поне пак да прилича :)

повярвай ми процесора на Xiaomi-то което съм цитирал по горе хич не е куц :)  А това че си разочарован от самсуляка, не ме  учудва ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не са ми сила телефоните,та на вас се доверявам изцяло.Гледам ги тия Леновото и Хиаомито.Многопроцесорни са,обаче да не са като FX-сите,много ядра ,ма куци?Сонитата изглеждат добре.Сега съм с една S4-ка,I9500,но не съм особено очарован.Батерията хич я няма(пък е сменяна скоро с “уж оригинална“),и си забива.Телефона няма да се ползва много,Месец,Два най-много,но просто ми е спешен.Ясно ми е,че за тия пари няма да е нещо уникално,но поне пак да прилича :)

Правиш ли поне разлика между процесор и ядро ?

А между блокиране на телефон заради приложение и изключване заради изтощаване на батерия ?

За месец-два си вземи най-простия телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правиш ли поне разлика между процесор и ядро ?

А между блокиране на телефон заради приложение и изключване заради изтощаване на батерия ?

За месец-два си вземи най-простия телефон.

Опа,грешка :) .Да,правя естествено,просто хиляди други глупости са ми на главата и така.Телефона е с последна оптимизация,игри няма.Приложенията са Месенджър и Фейсбук.Просто телефона лагва.Все пак е на 2 години вече.И да,батерията просто пада адски бързо.На 100 процента пада до 0 за няма и 3-4 часа.Естествено,ръчкам го,говоря доста,но не е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обоснови се 

повярвай ми процесора на Xiaomi-то което съм цитирал по горе хич не е куц :)  А това че си разочарован от самсуляка, не ме  учудва ;)

Ами за мен Lenovo-то е като HAMA при компютърната периферия , на показатели и цени са много добре , но като цяло са пълен боклук , тук таме някоя добра партида останалите неща са за едногодишна дори по-кратка употреба.Същото се отнася напълно за Lenovo , като започнем от вън до сърцевината , кофти сглобка , кофти материали до софтуер преведен едва ли не с Google Translator или може би Baidu.

За марката която са качеството им е на много ниско ниво. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз на леново рядко се намира нещо да харесам.Ама лично мнение де.Ако сте фен на ЛГ или Сони изчакайте малко да пуснат новите модели тия месеци и скачайте.Сега лично аз точа лиги номеври за Зед 5+ с 4к екран и 23 мп камера,която се надявам да е с по-добър софтуер от зед 3.Ама ке поживеем,па ке видим.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не ми се дават много пари,ще гледам да е 2-ра ръка. 

Май двете Сонита са малко по-скъпи от 300 лева...

Виж цитата на автора какво търси, поразрови се леко да видиш цените на апаратите втора употреба и мини пак да изразиш мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж цитата на автора какво търси, поразрови се леко да видиш цените на апаратите втора употреба и мини пак да изразиш мнение.

Значи, забелязал съм напоследък, в повечето теми от подобен характер ,  всеки почва да се включва с какви ли не малоумия, без да си има грам хабер за какво иде реч. Единия предлага до 300 лв телефон със характеристики от 2010 г, друг казва че Леново са пълни боклуци, а съм сигурен че ако разцъка  Vibe Z2 Pro, ще му окапят лигите, трети изобщо не виждат какво се иска в темата, и дрънкат глупости. МОЛЯ опитайте се да въведете някакъв ред, че вече става нетърпимо! Благодаря!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е тука вече уби рибата  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  До 300 лв, в който бюджет влиза Xiaomi Redmi Note 2 (около 150$) който е със забележи:  с един от  най-бързите процесори в момента на пазара, 5.5 инча FHD , 2GB RAM, и още куп страхотни характеристики. А виж какво предлагаш ти:  Elephone някъв си ,4.5 инча, дисплей с резолюция едва 540 x 960 pixels ,   с кандидат пенсионер процесор, и на всичко отгоре според някой сайтове тежи 200г.  :shock11: . А Експерията дори няма да я коментирам. Ае пич ти нормален ли си ?????

A по темата: Z1 e страхотен телефон, също така погледнете HTC one M7, гледам че има доста запазени модели около и малко над 300.

Ама без мито-то и ддс иначе става 400.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама без мито-то и ддс иначе става 400.

"СЪЖАЛЯВАМ" явно съм се объркал, не знаех че ддс-то в България е 100 % ;)

Редактирано от snipi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"СЪЖАЛЯВАМ" явно съм се объркал, не знаех че ддс-то в България е 100 % ;)

Остави го.Малък е,опитва се,учи се.Това все пак не му пречи и в хардуера да заблужава хората.Иначе един приятел ми даде неговото старо lg l fino да го ползвам докато ми трябва.Доста добро телефонче :)

Като цяло се бях насочил за другият месец да се взима нещо хубаво.И това Z2 Pro ме грабна.Знам,че е извън темата,но е зверски телефона.Пък и не е много скъп.Определно няма да се върна на Самуснг.Просто имат адски излишен софтуер,който не се премахва,и забавя супер много.Та това LG работи по-добре от S4-ката,която е с последен андроид...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Майка ми е на ЛГ Фино и като за средна работа телефон си е чуден.Скайп,браузване си върви добре.Сега игри не съм играл,но за парите си е чуден телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Остави го.Малък е,опитва се,учи се.Това все пак не му пречи и в хардуера да заблужава хората.Иначе един приятел ми даде неговото старо lg l fino да го ползвам докато ми трябва.Доста добро телефонче :)

Като цяло се бях насочил за другият месец да се взима нещо хубаво.И това Z2 Pro ме грабна.Знам,че е извън темата,но е зверски телефона.Пък и не е много скъп.Определно няма да се върна на Самуснг.Просто имат адски излишен софтуер,който не се премахва,и забавя супер много.Та това LG работи по-добре от S4-ката,която е с последен андроид...

Toва фино с този жалък дисплей??? No tnx!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз не съм го купувал,приятел ми го зае,просто защото му стой,и не бърза да го продава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.