Премини към съдържанието
goodly

Проблем със задавяне на бензинова резачка Green Tools

Препоръчан отговор

Здравейте!

Вчера закупих резачка няква измислена марка Green Tools за 90лв. дават и 2г. гаранция.

Събрах си я и почнах да режа с нея всичко ок до тук. И следващото палене я задавих като забравих да вкл. на контакт.

Опитах да почистя веща няколко пъти но без резултат. В началото дава лек признак и след това само празни тяги, заболя ме ръката от дърпане.

Мотора е двутактов бензина който ползвам е смесен с специално масло за двутактови мотори със въздушно охлаждане.

Днес пробвах да я запаля даде лек признак и до там. Отворях я и свеща отново беше мокра.

Какво да правя ?

Няма помпичка за качване на бензина.

И само не ми казвайте че съм купил боклук, ами ми помогнете защото не ми се дават пари за резачка която ще ползвам 3,5 пъти в годината!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Остави я някой и друг час в покой и ако проблемът е в задавянето, ще запали. Ако е друг проблем - в магазина(сервиза).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами вчера я оставих и цяла нощ стоя и чак днес след обяд пробвах но безуспешно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.