Премини към съдържанието
Bubbles

Имат ли таблетите с уиндоус - десктоп?

Препоръчан отговор

Привет!

Първо надявам се да съм уцелил правилния раздела за въпроса си. :)

Просто се чудех таблетите които са с уиндоус имат ли десктоп като на лаптопите и PC-тата или са като телефоните с мобилната версия на уиндоус и без десктоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Просто се чудех таблетите които са с уиндоус имат ли десктоп като на лаптопите и PC-тата или са като телефоните с мобилната версия на уиндоус и без десктоп?

Зависи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не е излязъл на пазара таблет с Windows 10 за да видим, но преди време Microsoft четох. че всички таблети над 8 инч. ще бъдат с destop win. Ето Acer ги пише към лаптопите (тъй наречените ултрабуци): http://www.acer.bg/ac/bg/BG/content/group/laptops виж Switch 10,11,12...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Да спокойно имат си десктоп съшия като на лаптопите и ПС-тата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да спокойно имат си десктоп съшия като на лаптопите и ПС-тата.

Ти видял ли си до сега таблет с destop windows, аз лично НЕ съм ?

П.П. - 'tahumba' а с какъв размер е таблета ?

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Win 8.1  съм виждал Леново. Всички програми за десктоп си работят.  Може би има някаква разлика, но е невидима за потребителя.

ПП: 8 инча.

Редактирано от tahumba (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвах 1 ден таблет  acer aspire W1 и си имаше нормален десктоп не знам кой ти ги наговори че таблетите с windows нямат desktop..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвах 1 ден таблет  acer aspire W1 и си имаше нормален десктоп не знам кой ти ги наговори че таблетите с windows нямат desktop..

А аз ползвам повече от 2 год. 10,1 инч. Андроид таблет на Samsung и имам проблеми с моб. версия даже и тук във форума тъй, че подминавам твоите думи щом си го 'гледал' 1 ден....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз ползвам повече от 2 год. 10,1 инч. Андроид таблет на Samsung и имам проблеми с моб. версия даже и тук във форума тъй, че подминавам твоите думи щом си го 'гледал' 1 ден....

Ти сериозно ли..?! Таблетът не беше мой а на един мой приятел.... и един ден ползване е напълно достатъчно да си изградиш мнение за дадено устройство.. аз си изказах мнението харесва ти или не това е то и пак питам кой ти каза че таблетите с windows нямат десктоп  а само метро? ако нямаха десктоп нямаше да ги купуват бре нали знаеш колко "положително" е мнението за метро интерфейса...  нямаш проблеми можеш и това мнение да игнорираш  колкото и да е правилно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Surface-3/productID.314885500

http://tablet.bg/tablets-all?basic_color_id_in_all=all&brand_id_in_all=all&cpu_type_id_in_all=all&display_size_btw_all=all&display_type_id_in_all=all&page=2&price_btw_all=all&ram_type_btw_all=all&search%5Bcpu_type_id_in%5D%5B%5D=3&search%5Bmeta_sort%5D=promo_asc&search%5Bos_type_id_in%5D%5B%5D=3&search%5Bprice_gte%5D=&search%5Bprice_lte%5D=&storage_size_btw_all=all&utf8=%E2%9C%93&warranty_size_btw_all=all&weight_type_btw_all=all

Зависи.

От кое зависи  ? би ли ми разяснил ?

Има едно такова нещо казва се ЮТУБ   разгледай го  :) 

Пусни  в търсачката  windows 10 tablet review и после ми кажи защо няма таблети  с windows 10  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Surface-3/productID.314885500

http://tablet.bg/tablets-all?basic_color_id_in_all=all&brand_id_in_all=all&cpu_type_id_in_all=all&display_size_btw_all=all&display_type_id_in_all=all&page=2&price_btw_all=all&ram_type_btw_all=all&search%5Bcpu_type_id_in%5D%5B%5D=3&search%5Bmeta_sort%5D=promo_asc&search%5Bos_type_id_in%5D%5B%5D=3&search%5Bprice_gte%5D=&search%5Bprice_lte%5D=&storage_size_btw_all=all&utf8=%E2%9C%93&warranty_size_btw_all=all&weight_type_btw_all=all

От кое зависи  ? би ли ми разяснил ?

Има едно такова нещо казва се ЮТУБ   разгледай го   :)

Пусни  в търсачката  windows 10 tablet review и после ми кажи защо няма таблети  с windows 10   :)

Таблете, някой таблети имат, някои нямат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм виждал Windows таблет без десктоп. Не съм виждал, не казвам че няма. И към теб персонално - това, че не си виждал ТИ нещо, не значи че го няма, пък и мнението ти няма тежест... Лично аз ползвам един 10" на Леново и съм си харесал един 8" на Pipo.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го отговора: http://kaldata.com/article-84883.html#.VgcseTahfoY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.