Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем със стартирането на Virtual Dj  показва ми error in the sound driver directx/WDM your sound card is probably not connected or the setings are incorect ..   имам си звук по принцип  Realtek ALC 269 ми е звука намерих му драйвери, инсталирах ги, но никаква промяна, и преди да инсталирам драйвера си имах звук...  къде е проблема ...? Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем със стартирането на Virtual Dj  показва ми error in the sound driver directx/WDM your sound card is probably not connected or the setings are incorect ..   имам си звук по принцип  Realtek ALC 269 ми е звука намерих му драйвери, инсталирах ги, но никаква промяна, и преди да инсталирам драйвера си имах звук...  къде е проблема ...? Поздрави 

Дай малко повече информация.С каква операционна система си ? Лицензирана ли е или пиратска ? Колко бита е ? Пробвахте ли с преинсталация на програмата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай малко повече информация.С каква операционна система си ? Лицензирана ли е или пиратска ? Колко бита е ? Пробвахте ли с преинсталация на програмата ?

Windows 7 ultimate 64 bit, не е оригинален, до колкото за програмата тя е prtable, не се нуждае от инсталация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 ultimate 64 bit, не е оригинален, до колкото за програмата тя е prtable, не се нуждае от инсталация

Може би там е проблема в самата програма ;) Попринцип програмиите които са portable доста често правят проблеми.Пробвай да изтеглиш програмата която не е portable :) Може да я свалиш от официалния сайт ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако автора иска безплатна програма, да пробва Mixxx.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички явно проблема е бил от програмата 

Ако автора иска безплатна програма, да пробва Mixxx.

Мда не изглежда зле, но не ми поддържа контролера, докато VDJ веднага го сработва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе в системата има ли звук - може ли да се възпроизвеждат аудио форматите с плейъра на системата?

Погледни тук за драйвър:

http://www.virtualdj.com/wiki/Common%20Device%20Drivers.html

И тук има доста помощно инфо:

http://www.virtualdj.com/wiki/Controller%20Configuration%20And%20Troubleshooting.html

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.