Премини към съдържанието
DAIMEX

регистрация на чужда кола на мое име

Препоръчан отговор

Здравейте. Един приятел ме помоли да регистрирам кола на фирмата на баща му, която продава коли, на мое име, пък после щели да си я прехвърлят на фирмата. И това е защото е достигнал лимита в КАТ за регистрации на автомобили. Въпросът ми е, какви рискове стоят зад това и как мога да се прецакам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпросът ми е, какви рискове стоят зад това и как мога да се прецакам ?

Колата да е крадена... но щом ти е "приятел", едва ли ще те прецака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едва ли защото те ще видят при регистрацията ,но като цяло става въпрос за въздушниte пари, които ще взема за услугата, това е което ме замисля като цяло и просто искам да си подготвя домашното.
    Сега надявам се ме разбирате.

Редактирано от DAIMEX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо не я регистрира на негово име и после да си я прехвърлят на фирмата? Или е работник в тази фирма и му се плаща заплата?

Истински случай:

Приятел "1" преди 2 години помоли приятел "2" да инвестира собствени пари в негов проект(на "1"). "2" даде 5 000 лв, и след няколко месеца остана с пръст в устата. "1" похарчи парите и на въпрос от страна на "2" кога ще му ги върне му отговори "Ами, да не си ги давал". Двамата се познавата от 20-тина години и бяха добри приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.