Премини към съдържанието
Galia Ivanova Todorova

Автоматично отхвърляне на входящите повиквания на Леново А536

Препоръчан отговор

Здравейте!

Телефонът ми е Леново А536 и наскоро по невнимание и незнайно как съм блокирала входящите обаждания на един от контактите ми в телефона. Сега като ми се обажда този абонат му дава сигнал заето, а на мен изобщо не ми изписва, че ме търсят. След това в хронологията излиза пропуснато повикване, но изписва, че е активирано автоматичното отхвърляне на повикването, а аз съответно мога да го набера. Пробвах какво ли не, но в настройките на телефона няма никаква опция да отблокирам този абонат. Проверих и в така наречения "черен списък", но и той е празен, което означава, че не съм го добавила и там. Днес дори в сервиз за мобилни телефони не успяха да се справят. Някой имал ли е подобен проблем? Мислех си да възстановя заводските настройки. Дали това ще помогне?

Предварително благодаря за отговорите и вниманието! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Телефонът ми е Леново А536 и наскоро по невнимание и незнайно как съм блокирала входящите обаждания на един от контактите ми в телефона. Сега като ми се обажда този абонат му дава сигнал заето, а на мен изобщо не ми изписва, че ме търсят. След това в хронологията излиза пропуснато повикване, но изписва, че е активирано автоматичното отхвърляне на повикването, а аз съответно мога да го набера. Пробвах какво ли не, но в настройките на телефона няма никаква опция да отблокирам този абонат. Проверих и в така наречения "черен списък", но и той е празен, което означава, че не съм го добавила и там. Днес дори в сервиз за мобилни телефони не успяха да се справят. Някой имал ли е подобен проблем? Мислех си да възстановя заводските настройки. Дали това ще помогне?

Ами не знам. Опитай като върнеш телефона към началното му състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Свържете се с оператора и ги накарайте да проверят дали при тях няма блокиран абонат за вашия номер

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

How to deactivate call barring settings?
If you want to disable one or all call barring settings, then you can follow the steps listed below:

1. Go to Apps through Home screen.
  2. Tap Phone.
  3. Tap the Menu key.
  4. On pop up menu select Call settings.
  5. Tap Additional settings.
  6. Tap Call barring.
  7. Tap Voice call.
  8. To disable call barring, tap each of the barrings types that you've enabled before.
  9. Enter your barring password. When you never change your barring password, then the default is 0000.
  10. Tap OK button to save your changes.
  11. Repeat from the step #8 to disable call barrings untill all call barrings have been disabled.
  12. Finish. Now you have managed to turn off one or all call barring settings on your phone. For the record, when the checkbox next to these options is unchecked means the option is turned off.

Hash 35 Asterisk [Barring PIN] Hash Call

Ако [Barring PIN] не е въвеждан въведи 0000

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържете се с оператора и ги накарайте да проверят дали при тях няма блокиран абонат за вашия номер

Свързах се. Не беше от тях причината. Справих се с  проблема като изтрих абоната от картата и го запаметих в телефона. Там ми дава опцията да блокирам и отблокирам съответно номера, докато в картата изобщо нямах възможност и за двете. 

Благодаря за помощта! 

Ами не знам. Опитай като върнеш телефона към началното му състояние.

Благодаря за отговора! 

Справих се с  проблема като изтрих абоната от картата и го запаметих в телефона, но за всеки случай върнах телефона в началното му състояние .В телефона ми дава опцията да блокирам и отблокирам съответно номера, докато в картата изобщо нямах възможност и за двете. Отне ми цяла седмица четене и ровене, но важното е, че се оправи и вече ще знам.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hash 35 Asterisk [Barring PIN] Hash Call

Ако [Barring PIN] не е въвеждан въведи 0000

Благодаря ви за отговора! Бях стигнала и до тези стъпки. Интересното бе, че в случая нямах поставена забрана нито на входящите, нито на изходящите повиквания. Нямаше нищо и в черния списък на телефона, но важното е, че вече всичко е наред. 

Още веднъж благодаря на всички за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.