Премини към съдържанието
Devastation

Въпрос за Sony Xperia M2 Aqua ?

Препоръчан отговор

Хора правя тази тема да попитам има ли някакви слухове за Андройд 5.1 за този телефон питах супорта им те ми казват, че не знаят... Нямам думи да не знаят кога да пуснат обновявания за техния си телефон.. :angry:

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеле, това M2 е толкова дървено че ... Не, няма да получи. Поне не официално ...

Не знам последно до колкото разбрах казаха, че ще го качат на 5.1 не вярвам да не се получи мисля позитивно.. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, мисли си позитивно. Това дървено sony НЯМА да получи ъпдейт до 5.0, или 5.1. Sony имат да си подържат z2, z3, z3+ и z4. Да не мислиш че подръжката им е лесна работа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, мисли си позитивно. Това дървено sony НЯМА да получи ъпдейт до 5.0, или 5.1. Sony имат да си подържат z2, z3, z3+ и z4. Да не мислиш че подръжката им е лесна работа ?

Както и да е спор не ми се започва. Просто последно ще кажа добре и това е ;)

http://www.xperiablog.net/2015/09/16/android-5-1-certified-for-xperia-m2-and-m2-aqua-18-6-a-0-175/Интересна статия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не стане и на него да го прекъснат, както на S3 Neo-то, което попринцип е по-хубаво. :)

Това не е Самсунг Японците са си го предвидили. Искам заключена темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.