Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми казали някаква програма или като цяло някакъв начин да си записвам филми от VOYO.В краен случай ще да е нещо като записване на екрана, но не го одобрявам много... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям всичко, включително Voyo, но най-добре си снимай екрана, както са ти препоръчали, защото заслуги за това може да имат само ентусиасти. Ако следеше програмите в Замунда, нямаше сега тук да задаваш умни въпроси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалям всичко, включително Voyo, но най-добре си снимай екрана, както са ти препоръчали, защото заслуги за това може да имат само ентусиасти. Ако следеше програмите в Замунда, нямаше сега тук да задаваш умни въпроси.

ем щом въпросът ми не ти харесва, че чак и ирония да вкарваш, помогни малко. Дай линк към тез програми в замунда или в какъв раздел а-у да ги търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, ако започна да раздавам секретни програми за взломяване, означава да подпомогна спиране кранчето за сваляне. Защото при по-добра воля може и това да се случи. Ако толкова много държиш, можеш да ми платиш 15 лева за ощърба и ти давам програмата.

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Свали Музика Видео
      Излезе новата версия на програмата: X-Down Video Downloader 3.0
      X-Down Video Downloader е програма за сваляне и конвертиране на клипове от сайтове като vbox7.com, youtube.com, data.bg, facebook.com, dailymotion.com и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
      Поддържа сваляне,конвертиране или изрязване на няколко файла едновременно.
      Възможност за сваляне на клипове от youtube с различна резолюция: hd720, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p.
      Програмата може да конвертира избрани от Вас клипове в следните изходни формати:
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Можете да видите как се работи с програмата: https://www.youtube.com/watch?v=pa_lvIfaito
      X-Down Video Downloader можете да изтеглите от тук: Изтегли

• от mitosandov
      От началото на месеца се преместихме в нова квартира в уж хубав квартал. Неочакван проблем обаче се появи. Вечер като къпем бебето или сме седнали да ядем около терасата жужат някакви дронове от нашия или съседния блок. Вместо да давам пари за солидни завеси, защото на хазяйна са едни мрежести полупрозрачни реших да предприема агресивен подход. Гледах в нета клипчета на американски полиции с микровълнови пушки, но не виждам как аз бих могъл да се сдобия с такава. Мислех си за въздушна пушка, но не съм сигурен дали съчмите и ще свалят дебилната пластмасова простотия. Отделно не ми се иска да стрелям ей така във въздуха защото не се знае къде ще падне.

Всякакъв конструктивен съвет е добре дошъл.
    • от Свали Музика Видео

X-Down Video Downloader е програма за изтегляне и конвертиране на клипове.
      Поддържа много сайтове от които можете да сваляте клипове vbox7, facebook, dailymotion, youtube, videoclip.bg и др. 
      Можете да конвертирате избран от Вас клип в следните формати : 
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Линк за изтегляне: X-Down Video Downloader 2.0
    • от bigger
      Здравейте! През годините съм намирал 2 програми които се справяха със сваляне от voyo, първата беше нещо от рода на spider нещо си, другата беше StreamTransport. Бихте ли могли да споделите някоя нова програма която се справя към днешна дата, понеже баща ми реши снощи да си вземем абонамент за месец и да се възползвам, да сваля каквото ми е необходимо

ПП Мога да върна жеста, ако има нещо което му трябва на някой във voyo, а няма абонамент, да му го сваля и кача
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.