Премини към съдържанието
TerityYy_96

Изключване на Acer E5-57G

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с компютъра си Acer E5-57G, а именно, че се изключва от само себе си. Носен е на ремонт поради същата причина пред 2 седмици, но сега отново се появява. Преместих се в Германия точно преди 2 дни и не знам какво да правя. Ако някой може да ми даде съвет, защото очевидно и от сервиза не разбраха къде е проблемът. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че е с Core i5, възможно е да прегрява, ако има проблем в охлажадането трябва да се тества.Пробвай да работиш с него на хладно място - не в хладилника  :no-no:  . И ако не се изключи или издържи повече време от обичайното, значи е от охланждането и ще трябва да се смени или термо пастата, ако е от нея или медния охладител, ако се е спукал или дефектирал и му е изтекла газта. Пък ако пак се изключи както обичайно, значи най - верочтно е софтуерно или чипсет, но не може да се гадае без да се тества в различни ситуаций. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако прегрява има вариант да му намалиш малко максималната честота на процесора и така за сметка на производителността, да удължиш работоспособността...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какъв е този сервиз дето не могат да разберат откъде е проблема?

Инсталирайте програмата AIDA или Speccy и кажете какви са температурите в момента и под товар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.