Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Партньорската програма на онлайн магазин Елмайра вече е факт! За мен е удоволствие да ви поканя да се присъедините. Предлагам ви да се запознаете с основните неща, които предлага програмата:

-         13% твърда комисионна за всяка продажба онлайн, дошла чрез ваш affiliate линк;

-         Подробна статистика за кликове, импресии и продажби, както и ежеседмични отчети;

-         Възможност за създаване на собствен affiliate линк към всяка страница на онлайн магазина;

-         Възможност за споделяне на линкове в социалните мрежи и дори по имейл;

-         Много голям избор от рекламни материали -  повече от 250 банера и линка, дори  и flash банери.

Размерите на банерите са: 200x200, 120x600, 125x125, 160x600, 250x250, 300x250, 336x280, 468x60, 728x60, 728x90, 300x600, 320x100, 970x250, 970x90;

-         Ежеседмично се добавят нови банери, свързани с новите продукти в онлайн магазина и последните промоции;

-         Съществува възможност за използване на натрупаната сума в баланса за покупки от магазина.

post-361594-0-34464100-1442564357_thumb.

Тук можете да прочетете повече за програмата и да се регистрирате: http://elmaira.bg/affiliate-program/ . Не се притеснявайте да задавате всякакви въпроси относно affiliate програмата в тази тема или на лично съобщение.

Станете наш партньор и започнете да печелите сега!

Редактирано от staffkom (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната пирамида, която ще се сгромоляса след няколко месеца. Споко колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен си е чиста реклама.

Е, то тук си е донякъде място за нещо като реклама на такива бизнеси, обаче в описанието пише продажби, комисионни, а това си е работа подобна на тази на търговски  пътник, продавач-консултант и прочие.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие за Афилиейт маркетинг чували ли сте?! Дори заглавието на раздела е "Онлайн бизнес, AdSense, Affilate програми" :D

Образовайте се малко тук. Всеки голям магазин има партньорска програма, чрез която предлага възможност на всеки да печели допълнителни пари. И да, има разлика от сайтовете за кликане за по половин цент :)

И за да не оспамя и аз темата - браво на "Елмайра" - печеля добри пари от тях, благодарение на участието им в http://www.2leva.bg/. Надявам се да продължавам да го правя и чрез тяхната партньорска програма :)

PS:

За необразованите - вижте какво представлява 2leva.bg ;)

Редактирано от DPanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това какво точно е, обява за работни места, съдружие? 

Ако трябва да се използва 1 от двете фрази, съдружие е по-точната. Най-точното определение е партньорска програма, в която както създателят, така и участниците печелят. Създателят получава повече продажби, а партньорите в афилиейт кампанията получават възнаграждение за всяка една от тях. Всичко се следи и контролира от автоматизирана система, до която и двете страни имат достъп. Тоест, няма как някой да спомогне за получаване на продажба, а да не бъде възнаграден.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече десетки потребители се регистрираха в нашата Affiliate програма, а много от тях спечелиха и първите си комисионни. Успяхме и да съберем няколко отзива относно програмата ни - сред тях фигурират мненията, че благодарение на разнообразието от рекламни банери, както и продуктов асортимент в магазина, привличането на клиенти и съответно на комисионни е значително по-лесно.

Важно е да отбележим и, че регистрацията в нашата affiliate програма е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО в отговор на запитванията, които получихме.

Редактирано от staffkom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.