Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, закупихме си телевизор VOX LED 32783 , всичко тръгна нормално и има идеална картина.Но от горната страна на екрана на всяка минута се появява една лента с реклами.Явно при инсталацията нещо не сме направили както трябва.С един от бутоните на дистанционното тази лента се премахва но за около минута и пак се появява.Молбата ми е ако някой разбира от това, да ме насочи какво трябва да се направи , за да се избегне тази рекламна лента.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя телевизор няма ли книжка с инструкции?Телевизора е в така наречения ''Демо''режим.Идея си нямам от тази ''екзотична''марка къде в менюто са му опциите , но търсете нещо от рода на Home режим!

При някои модели това се оправя и с ресетване до фабрични настройки и после TВ-то ''пита'' дали да се стартира в Demo, или Home режим!

Ако нямате книжка с инструкции (което ме съмнява) хващате дистанционното и търсите из менютата споменатите опции.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя телевизор няма ли книжка с инструкции?Телевизора е в така наречения ''Демо''режим.Идея си нямам от тази ''екзотична''марка къде в менюто са му опциите , но търсете нещо от рода на Home режим!

При някои модели това се оправя и с ресетване до фабрични настройки и после TВ-то ''пита'' дали да се стартира в Demo, или Home режим!

Ако нямате книжка с инструкции (което ме съмнява) хващате дистанционното и търсите из менютата споменатите опции.

Това е някаква нова хърватска марка.Книжката е на сръбски, словенски ,македонски и хърватски език, но никъде не пише за тази лента.Поне македонският се разбира що годе.И май ще стане така както казвате.С дистанционното да се разходя из менюто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.