Премини към съдържанието
Roujin Z

Samsung Xcover 550 радиото свири ли без слушалки?

Препоръчан отговор

Ами от заглавието въпроса е ясен. Ползвам и като радио старата Нокиа X2 и съм много доволен но и е време на смяна.

Проблема е че е бъкано с телефони дето свирят само през слушалки а подобни не ми вършат работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си смартфон, дори и доста евтин. Там ще имаш избор от олнайн радиа. Аз нямам радио, но използвам онлайн такова или в повечето случаи Spotify.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам определени изисквания като издръжливост и простота и тоя отговаря на всички само това с радиото не ми е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми и да има начин, то сигнала ще е кофти поради липса на антена. Може просто да си вземеш един жак за слушалки, да го изрежеш колкото можеш и ... Или пък MiKey, който е готов, но е нефункционален тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата ми Нокиа X2 хваща без проблеми Радио 1 което ме вълнува дори в мазета та сигнала едва ли ще е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми и да има начин, то сигнала ще е кофти поради липса на антена. Може просто да си вземеш един жак за слушалки, да го изрежеш колкото можеш и ... Или пък MiKey, който е готов, но е нефункционален тука.

MiKey не е просто изрязан жак ! То е копче за стартиране на приложения и телефона не го разпознава като слушалки :P 

Което означава, че няма да можеш да излъжеш радиото. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от заглавието въпроса е ясен. Ползвам и като радио старата Нокиа X2 и съм много доволен но и е време на смяна.

Проблема е че е бъкано с телефони дето свирят само през слушалки а подобни не ми вършат работа.

При мен го разпознава като слушалки без приложението. Разпознаваше, изгубих го.

Тия доста по-евтините са с същите характеристики дори по-слаби и пак са от 2014 та е все едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.