Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,нов потребител съм и искам да се допитам до вас или по точно тези които разбират повечко от слушалки.Колебая се между няколко модела и ще ви бъда благодарен ако ме насочите към единия.Искам да използвам слушалките докато тренирам във фитнеса за мотивация :tongue2: .Та моделите са:

1.

Sennheiser HD 407
2.E-Boda The Beat 1000
3.
E-Boda The Beat 2000
4
Rapoo H6060  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за №1. Аз ползвам същата марка и съм много доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за №1. Аз ползвам същата марка и съм много доволен.

По принцип и аз ги харесвам най-много като марка,но ме спира това че са с кабел и мисля,че ще ми пречи в залата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма бюджет, посочил си жични, безжични, с микрофони, без.....!?

И аз използвам марката от първия линк, но по марка слушалки не се избират!

Инак от посочените-нито едните...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с горния пост, че по марка не се избират. Аз ползвам HD 598.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма бюджет, посочил си жични, безжични, с микрофони, без.....!?

И аз използвам марката от първия линк, но по марка слушалки не се избират!

Инак от посочените-нито едните...

Марката винаги е имала и ще има значение каквото и да си взимаш,за бюджет до 75лв и по възможност слушалките да са безжични(микрофон не ми трябва). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бюджет до 75-80 лева и ако може да са безжични(микрофон не ми трябва),но ако има не е проблем.Ако можете да ми предложите други модели ако мислите,че горе посочените не стават особено много. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Номера 2, 3 и 4 бих ги забравил веднага.

Дайте повече информация - какви слушалки Ви трябват? - С или без микрофон, жични или безжични, ориентирайте ни за каква цел ще ги ползвате. Слушалките за класика се различават драстично от тези за рап, да речем, ако ще слушате музика на тях. Споделете ни и с какво устройство ще ги свържете - ако става дума за вградена звукова карта или мобилен телефон, слушалки за 30-40 кинта са максимално възможното решение. Няма смисъл да влагате повече, защото ще получите същото качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките ще ги ползвам за музика в фитнеса или вкъщи абе за музика като цяло(хаус,рап,дееп.леко електро).Ще ги свързвам със смартфон. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koss Porta pro в случай, че ще се движиш с тях- единствен недостатък, отворени са и ще могат да те чуват фитнес маниаците в съседство. Иначе в ценовия диапазон до към 200 лв най-доброто качество на звука според много хора .SUPERLUX HD668B  не са много удобни да се спортува с тях, също така са с натурален звук и за феновете на баса има вероятност да не им допаднат.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.