Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, натъкнах се на странен проблем със звука от слушалките след преинсталация. Ползвам лаптоп и имам само един вход за слушалки, а слушалките ми са с два жака, за това ползвам една джаджа която ги съединява : http://tpetrov.com/p...s/jpg/k-421.jpgПроблемът е, че когато вкарам това нещо (нямам идея как се нарича) в лаптопа, звука продължава да си минава през лаптопа, не от слушалките, само съвсем леко се намаля, но включа ли жака за звука на слушалките директно в лаптопа, тогава вече няма проблеми. Някак идеи как да направя, така че със самата джаджа да няма проблеми. При рестартиране проблема се оправя. (може би най-глупавия въпрос, който съм задавал) Поздрави!

П.С. Вече не ми чете и микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джаджата е предназначена за включване на слушалки с микрофон с два жака в един жак за слушалки и микрофон. И най-вероятно този жак идва малко по-къс от необходимото и не може да натисне пластинката за превключване на изхода. Премери двата жака на дължина (наложи ги един до друг срещуположно)

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джаджата е предназначена за включване на слушалки с микрофон с два жака в един жак за слушалки и микрофон. И най-вероятно този жак идва малко по-къс от необходимото и не може да натисне пластинката за превключване на изхода. Премери двата жака на дължина (наложи ги един до друг срещуположно)

Добре, но каква е логиката, при рестартиране да се оправя ? Плюс това, преид да преинсталирам машината, всичко беше наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някак не мога да го възприема като проблем с драйвър, но звучи като такъв. Въпреки, че може и да е конфликт с някой друг софтуер. С каква антивирусна/защитна стена си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.