Премини към съдържанието
Yanislav Kolev

Каква е разликата между тези два модела слушалки?

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам хората които са по навътре в нещата с аудио техниката каква е съществената разлика между тези два вида слушалки,защото виждам,че има не малка разлика в цената а по характеристики не виждам такава. :)

E-Boda The Beat 2000 E-Boda The Beat 1000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едните са черни, другите са червени, едните са 190 гр. другите 270 гр. , едните са намалени с 30% другите с 45%. Общо взето и двата вида не стават за нищо.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, за този боклук ли ще си даваш парите ? Така де, ако искаш ги поръчай и пази, имаш 30 дена да ги върнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя каква е тази мода напоследък да се търсят bluetooth слушалки. Толкова ли добре се чува през тях...?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Няма си по-хубаво от жичното. Също, нямам навика да зареждам такива неща.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Червените тарани са с по-голям наушник. Би следвало да са по-удобни ако прилягат добре.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя каква е тази мода напоследък да се търсят bluetooth слушалки. Толкова ли добре се чува през тях...?

Мода не бих казал,просто е много по удобно,защото няма кабел който да ти се пречи и при физически дейности можеш да го скъсаш някъде! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мода не бих казал,просто е много по удобно,защото няма кабел който да ти се пречи и при физически дейности можеш да го скъсаш някъде! :)

Липса на един кабел срещу качеството хмммм.... Не. за мен не си заслужава. Освен това ако си с настолен компютър не печелиш удобност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.