Премини към съдържанието
Venci Velikov

Кои видео карти поддържа Asrock fm2a75m-dgs

Препоръчан отговор

Здравейте може ли да ми препоръчате добра видео карта с бюджет до 100/150 лв която да е съвместима с това дъно ,благодаря :) (проверих в официалния сайт но пише само за поддържани процесори и RAM )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш каквато карта си искаш :) Няма такова нещо като ''дъното ми не поддържа тази видео карта''.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш каквато карта си искаш :) Няма такова нещо като ''дъното ми не поддържа тази видео карта''.

Е как ще няма, намира се в главата на недочелите. Честно, не очаквах такъв въпросТ и цяла тема по него, от колега който 2 години е пребивавал във форума. Но предвид това, че се е самонабил, набутвайки се с Вин 10, май твърдо се е насочил към софта и хардуера му е тъмна Индия. Въпреки това, 2 години в форум с технологична насоченост и да не знае нещо толкова елементарно.   :(

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ,това pci express 2.0/3.0 ме подведе :) Също така ще може ли да ми предложите някоя видео карта ,по възможност от nikem ,струват ми се една идея по евтини там ,благодаря :)

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на слота е без значение. Освен при най-мощните карти пр. GTX 980 и тези най-висок клас. Само те могат да ползват скоростта на 3.0...А за карта от nikem за твоя процесор бих казал нещо от сорта на R7 250X/260X/360 ;) А от nVidia GTX/750/750ti/960/950 А захранването какво е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на слота е без значение. Освен при най-мощните карти пр. GTX 980 и тези най-висок клас. Само те могат да ползват скоростта на 3.0...А за карта от nikem за твоя процесор бих казал нещо от сорта на R7 250X/260X/360 ;) А от nVidia GTX/750/750ti/960/950 А захранването какво е?

идея си нямам ,само успях да намеря max power 550 w

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи..Това с PCI EXPRESS 2.0 и 3.0 няма значение дали ще тръгне видеото..GPU-то не е като CPU със сокети и т.н..Просто слагаш и т.ва е.. На мен преди 10 дена ми изгоря видеото, което беше от 2009 и беше на pci express 2.0, сега си купих AMD R7 250 за 172лв, който си работи на PCI Express 3.0, но ми тръгва и на 2.0 ;) смисъл видео карти, които работят на 3.0 ще работят и на 2.0 или пък обратното така че спокойно можеш да си вземеш каквато и видео карта искаш ;) Ако гониш бюджет ти препоръчвам моята..И аз гонех и съм много доволен от нея за толкова пари си струва 1gb ggdr5 128bits аз съм с 500 вата захранване и ми е предостатъчно ;) Мисля че старите видео карти дори повече използват ел. от новите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.