Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не знам дали това е правилното място за схемата,моля да бъде преместена.

Трябва да направя блок схема,примерно да си подредя правоъгълниците и стрелките както аз си искам.И вътре разбира се ще слагам текст.

Въпроса ми е има ли някаква програма или се пише код ? Ако е така каква е програмата или малко ми обяснете как се прави кода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.Може темата да се заключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Дали може да принтирам .xml файл.Примерно кода на xml файла ми е този.

<?xml version="1.0"?>

-<mxfile type="device" userAgent="Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:40.0) Gecko/20100101 Firefox/40.0">

<diagram>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</diagram>

</mxfile>

Въпроса ми е дали ще може да се принтира през някакъв код на замунда ? или трябва да правя нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
    • от Elaine
      Знам, че в тези форуми се разтягат безсмислени локуми надълго и нашироко, но ми е интересно да видя отговори на въпроса как човек с ниско самочувствие, си го помпа.
      Например, когато се усещате, че нямате енергия даже да станете от леглото и да излезете, защото в миналото някакви хора малко по-малко, енергийно са ви отслабили, подронили са ви самочувствието? Или може би, вчера... или миналата седмица...все едно, усещате че там е проблемът, че това нещо се е случило. Откъде и как се зареждате? На мен нищо не ми действа.
      Просто зададено: Когато са ви нахранили, а вие не сте повърнали навреме, как после изхвърляте отровата от себе си?
    • от CaptainJord
      Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
    • от Благой Великов
      Преди всичко останало искам да се извиня предварително, ако това не е мястото на тази тема ... 
      Станах свидетел на много интересен трик с карти. Ако някой може да го обесни да го направи, да можем и ние да се възползваме от това хихи. Значи трика, който наблюдавах е следния:
      Едно момче накара момичето да си извади телефона каза, че трябвало телефона да е iphone  защото не се получавало ама аз се съмнявам в това, защото той беше видял, че тя е с такъв телефон и искаше да направи номера на нея. Тъй, накара я да си включи калкулатора и каза да напише едно трицифрено число, след това още едно и още имаше, обаче не съм сигурен колко точно. Избора е абсолютно неин. Каквито числа иска тях пише. Накрая след като получи отговара и каза да звънне на този номер, а това беше неговия телефонен номер :О Хах. Ако някой знае как се прави нека обесни. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.