Премини към съдържанието
Carlsberg

Лаптоп с хубав дисплей (11-13 инча) и добро аудио

Препоръчан отговор

След като се навих,че няма да взимам аудио система за сега,реших да си взема нещо малко за работа,че да мъкна постояно до офиса гейминг лаптопа ми е сложно,тежи бая,голям е и ми е просто неудобен за работа.Нещо бизен клас и по възможност от по-малките.Нещо към 11-13 инча с хубав дисплей и добро аудио.Някаква идея? Както казах няма да го ползвам за друго освен за работа която включва офис пакети,а също така и за клипове в нета и да може да потдържа няколко таба.Имам таблет 9 инча ама за работа е сложно и искам да си взема някакъв малък лаптоп.

Гледах някакви хромбукове на acer & asus , те какво животно са тия? Не ми се дават много пари за нещо такова да си призная,но искам нещо малко.13.3 като максимален вариант.Може да давате модели и съответно аз ще си ги търся в ЮК сайтове.

Благодаря предварително.

Редактирано от Carlsberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Chromebook, сбъркана ОС, която не се знае дали утре ще е мъртва.

Както WebOS, която единствено LG продължава да ползва на smart телевизорите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.Ами в такъв случай нещо с познатите Операционни системи тогава.

А тия макбуци как са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали не искаше да даваш много пари? Започват от 1900 лева(11 инчовите) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Chromebook, сбъркана ОС, която не се знае дали утре ще е мъртва.

Глупости на търкалета, ХромеОС е чист Линукс с настроен и тунингован Синамон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости на търкалета, ХромеОС е чист Линукс с настроен и тунингован Синамон.

За мен е пълна скръб. Пробвал съм такъв, не е особено удобен за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се използва дадения лаптоп? Може да се направи компромис с обикновен лаптоп и съответно колонки с усилвател. Все пак на работа не е нужно да гърми музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pazaruvaj.com/prenosimi-kompjutri-c3100/f:razmer-ekran=1,1920-x-1080/?orderby=1

Процесорите завършващи с Y са възможно най-слабите, като най-евтин вариант http://ardes.bg/laptop/ASUS+Transformer+Book+T300CHI-FL040H+Windows+8.1-70321IPS, SSD, FullHD, процесорът е слаб, но за тези пари - толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се използва дадения лаптоп? Може да се направи компромис с обикновен лаптоп и съответно колонки с усилвател. Все пак на работа не е нужно да гърми музика.

Както казах офис пакет,малко книжни простотии и забавление - интернет,музика и клипове.Ако принципно има и някакъв ХДМ ще е супер.

Аз мислех да не давам много пари и да скоча на нещо 2-ра ръка от ибей или съответно тия с хромОС.Ама и аз не знам.Сега ще ги разгледам 2-те оферти на бвб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бизнес клас лаптоп за малко пари има само втора употреба http://ardes.bg/secondhand-laptops/Lenovo+ThinkPad+X220+3G+Windows+7+--70273

Иначе новите са по за две ~ три хиляди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как са тези?

http://www.ebay.co.uk/itm/ACER-Aspire-V3-371-Laptop-13-3-Intel-Core-i5-4258U-Ram-6GB-120GB-SSD-White-/121761672632?hash=item1c598fadb8

http://www.ebay.co.uk/itm/Orange-Lenovo-Yoga-11-Laptop-11-6-TOUCH-HD-LED-Quad-Core-64GB-SSD-2GB-RAM-UK-/171936633367?hash=item280838d217

Примерно.Не ми трябва супер лаптоп като този няма да се ползва за игри и тежки програми(имам си един с gtx 980m & 4860 HQ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти беше в Англия, нали ? Свикна ли с обратното движение ? Сега по темата, почти всеки лаптоп ще ти върши работа за нуждите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти беше в Англия, нали ? Свикна ли с обратното движение ? Сега по темата, почти всеки лаптоп ще ти върши работа за нуждите.

Свикнах.Най-кофти беше да свикна на кръговите ;)

Бре то хубаво ама искам и да има някаква визия,приятен саунд,читава резолюция,що годе добър дисплей и читава батерия.Сега за 2-ра ръка ясно че няма да е перфектно,ама.Знам ли и аз.

Гледах няколко лаптопа на сони,те как са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех sony vaio VPCS13L8E много запазен без драскотинка.За сърфиране и клипове върви добре.Батерията показва 4 часа.Магнезиева сплав нещо си  е уж корпуса и самото лаптопче е малко под 2 кг.Копчетата на клавиатурата са с нормална големина(не от ония дребните) и съм доволен.

Сега се чудя дали има смисъл да му сложа един ССД,че тоя хард с тия 5400 рпм е малко бавничък.Както и дисплейа не е кой знае какво,но пък няма пълно щастие нали...като за 190 лири толкоз.

Edit: нещо 4-те гига рам ми идват в малко,има ли смисъл да купя една или две плочки рам и да го ъпгрейдна малко.Като пусна няколко таба,скайп и музика от време на време ми сече.Лаптопчето е с 4 гига рам,но подържа 8 и си мислех дали 6 или 8 няма да му дойдат по-добре.Заслужава ли си.

DSC_0213[1].JPG

DSC_0216[1].JPG

DSC_0215[1].JPG

DSC_0214[1].JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.