Премини към съдържанието
Bravo_Six

Подарявам код за Бета на Rainbow Six Siege

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Ако има някой, на който му се цъка Бета на тази игра да ми пише на лично.

Стартът на Бетата е 24 септември 2015.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарен! Благодаря за интереса. Който все пак му се цъка може да си спечели ей от тук код за Бетата: https://r6-aot.ubi.com/

Трябва само да мине 5 нива с отличен. :wink12:  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам един код, който няма да ползвам. Който го иска, да ми пише на Л.С.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Йордан Георгиев Йорданов
      http://photoshop.forumotion.eu
      Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб!
    • от MisterDimchev
      Spotify

За Андроид - ЛИНК

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) ЛИНК - Тема В XDA! 

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова! 

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи. 
      Трябва да разрешите инсталирани от непознати източници! 
      Settings - Security - Install from unknown sources. 
      Сваляте приложението от GitHub (Линк - 1) на телефона си, отивате в папка Download с файлов мениджър (Или направо натискате на нотификацията която ще покаже, че файла е свален. Натискате на него.
      Инсталирате приложението и слушате!

Приятно Слушане! 

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. 

• от Nikolay Trifonov

Link: Tabla.BG
      Tabla.BG е най-новата платформа за игра на табла по стандартните български правила. Поканете и предизвикайте приятели, пробвайте късмета си срещу други опоненти или тренирайте в тренировачната ни стая. Това което прави Tabla.BG повече от останалите табли е общността, гъвкавата платформа и мачмейкинг и цялостното усещане за една плавна и динамична игра.
      Написана изцяло на HTML5, играта не изисква никакви допълнителни програми или плъгини. Еднакво удобна за Desktop, Mobile и дори Smart TV устройства. Играйте с 1 акаунт от всичките си устройства!
      Това което различава играта от останалите онлайн версии на Табла, е силният социален елемент. Идеята ни не е просто да създадем програма на която да 'джъткаш' табла, а място което да симулира кафенето в което се събираш с твоите приятели. Towa w
      Седмични и глобални класации Подаръци по време на играта или извън нея – покажете своята признателност! Харесване, приятелство и лични съобщения – разменете харесвания с играчите които срещате и ги поканете да станат ваши приятели! Комуникирайте чрез лични съобщения и изпращаите покани на приятели за игра! Персонализирайте профила си – напишете си остроумен статус или споделете ваши снимки в личната ви галерия! Влезте в най-социалното Българско общество на табла – с правилата които познавате и обичате! Постоянно развиваща се платформа
      Табла.BG ще продължава да се подобрява с планирани ъпгрейди и ново съдържание! Ние се вслушваме в това което играчите искат и ни споделят и винаги се опитваме да подобрим качеството на игра. Ние не сме просто екипа зад Табла.BG, a ние запалени играчи и членове на глобалното табла общество! Нека заедно помогнем на повече хора да изпитат магията на таблата!

• от unfriended
      Играта е безплатна в Origin "On The House". Побързайте!
    • от Този
      Решил съм да си правя сайт. Има ли някаква възможност да взема безплатно домейн от първо ниво eu, net или biz, в краен случaй bg?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.