Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, един приятел иска нов компютър, ще го ползва за игри. Аз нито играя игри, нито разбирам кой знае колко от хардуер. Но реших да му "ударя" едно рамо, като питам тук. Има монитор доколкото разбрах. За сега търси готови сглобки, но доколкото знам не са най-добрият избор. Не иска да пипа, сменя, заварява и прочие в следващите няколко години. Не знам дали има стари части, но тъй като сега "геймърства" на лаптоп, надали има такива. Иска най-доброто за парите си. Мда общо взето е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв точно монитор има?

Може да разгледа самият той в този раздел,има теми за конфигурации с подобен бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 568.41 лв. с ДДС

Ако стария монитор не е Full HD, то може да се направи конфигурация за 1 200 лв. + монитор за 250-300 лв. Щом досега е ползвал лаптоп, може да се наложи да се закупят мишка, клавиатура и колони/слушалки. (ако няма) Предлагам Skylake, щом не иска да пипа няколко години, та поне да е с най-новото. Иначе i5-4460 не отстъпва по нищо, а и е малко по-евтин. Системата ще е под 250W, та захранването ще е предостатъчно... 
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.